Sari la conținut

Modificari Dnepr!


demostene
 Share

Postări Recomandate

nu-n vara ca trebuie sa strang bani mai intai!! :( :(

acu contemplez serios.. daca reusesc sa pun niste banuti deoparte (indoielnic!!) ce sa fac... japoneza sau sa modific nepra! pt japoneza as mai avea nevoie de 1000 de euroi, banii jos. cel putin pt un motor okay! Dificil! La nipru mai merge sa mai strang o luna-doua si sa mai modific cate ceva... & so on... :ph34r:

investitia majora ar fi furca cu frana pe disc. Restul merge facut pe rand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator DARK-RIDER-82

salutari ! ca tot spunea-tzi de racirea motorului: am vazut pompa electrica de ulei pt cutii de viteze mari cu termostat si costa 147euro (dpar pompa) cauta pe google mocal sau vezi pe www.thinkauto.com CU ASTA SIGUR L-AI RACORIT PE TIMP DE VARA . sincer eu n-am incercat dar am incredere in britanici Deocamdata trebuie sa imi inscriu dneprul si apoi s-ar putea sa mai strang ceva lovele . AR MAI FI SI BAIA DE ULEI CARE POTZI SA O TORNI DIN DURALUMINIU , cum am facut eu la turnatoria din rm sarat de unde sunt eu . Iese binisor numai ca dupa 4 incercari de turnare, a iesit de vreo 50mm (s-a ofticat tipu' deoarece iesea cu ''gaurele'' asa ca a facut-o supergroasa si cu 4 aripioare . cred ca o sa mai lucrez la ea cu o freza de la un amic de-al meu dentist si cu aparatura siemens , poate o mai subtiez...... la aprindere ma roade si pe mine sa-i pun un senzor HALL si o unitate electronica , ceva...... dar habar n-am deocamdata . CIAO si multa bafta ! :ph34r:

dar_totusi_.................__hayabusa_for_life__

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...