Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buey, pana pe 11 aprilie mai e o luna aproape. Ce plm aveti?!?!? O sa fie exact cand e si SMAEB-ul, nu-mi spuneti ca n-aveti 2-3 meleoane pregatiti pentru echipamentele la pret redus de atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, pana pe 11 aprilie mai e o luna aproape. Ce plm aveti?!?!? O sa fie exact cand e si SMAEB-ul, nu-mi spuneti ca n-aveti 2-3 meleoane pregatiti pentru echipamentele la pret redus de atunci.

 

nu am nici un ban pus deoparte si sunt pana la gat bagat ingropat in datorii.

 

o pereche de manusi de vara imi vor trebui, dar nu cred ca o sa am lovele..

 

urmatoarele 2 luni sunt naspa rau pt mine.

 

nici nu mobra nu am bani sa merg :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma metalule, tu esti intreg la cap?? pai de unde mama naibi sa avem atatia bani pusi deoparte?? splus ca eu in al doilea uichend din mai o sa merg la o intrunire cu sv-istii la sighisoara si imi trebuie ceva bani. asa ca eu stau calma vreo 2 luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mediu... inca mai sunt chiaun. Si ce zi frumoasa de plimbare am ratat ieri. Am tot sperat ca imi revin pana dupa-amiaza, ca sa ies la o tura, dar de unde atat? Azi n-am avut de ales, as mai fi zacut inca o zi, dar am treaba multa la munca, asa ca m-am urat pe Cerb si asta e. Diseara o sa fiu irarasi prins cu munca pana pe la un 10-11, deci care are chef de o plimbare nocturna la 0 grade, buzz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mediu... inca mai sunt chiaun. Si ce zi frumoasa de plimbare am ratat ieri. Am tot sperat ca imi revin pana dupa-amiaza, ca sa ies la o tura, dar de unde atat? Azi n-am avut de ales, as mai fi zacut inca o zi, dar am treaba multa la munca, asa ca m-am urat pe Cerb si asta e. Diseara o sa fiu irarasi prins cu munca pana pe la un 10-11, deci care are chef de o plimbare nocturna la 0 grade, buzz!

 

e bine ca ai resit sa ajungi la munca. si eu al luat azi motorul la serviciu. a fost super misto, nu mi-a fost frig . dar dupa apusul soarelui nu ies nici sa ma platesti.:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine cica 11 grade. Vorbim de dimineata sa vedem pe unde dam o tura pe langa Bucuresti? M-as risca si la o tura mai lunga, dar sunt cam praf cu banii. Sau pe seara bagam un Rond?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu votez pt rond ca a mea vrea sa mergem la nu stiu ce prietene si eu nu am chef :)

 

:blink: nasol moment ma...ce ti-e si cu femeile astea....;))

 

metal..pai trezeste-te ma...soarele e sus pe cer... hai..unde mergem? vezi ca si eu sunt praf cu banii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: nasol moment ma...ce ti-e si cu femeile astea....;))

 

metal..pai trezeste-te ma...soarele e sus pe cer... hai..unde mergem? vezi ca si eu sunt praf cu banii...

 

M-am trezit demult. Dar indicatorul rezervorului care imi arata un sfert si portofelul plat nu prea-mi permit sa fac vitejii azi. Totusi, facem un Rond si o plimbarica prin oras diseara, eventual si o tura scurta pe langa Bucuresti, macar asa, pana la Fundulea or smth, sa ne mai dezmortim si noi dar numai daca ne strangem mai multi, eventual dupa un 3.

 

Hai sa vedem, ca sa stiu daca la pranz bag ca animalul in mine sau mananc cu masura sa fiu agil pe Cerb! :))

 

eu votez pt rond ca a mea vrea sa mergem la nu stiu ce prietene si eu nu am chef :)

 

Ai comis-o, acum stai si sufera! Parca te vad ca la vara in loc sa alergi cu motorul in .gr, .it in vacanta, vii cu mine prin magazine sa ne uitam de carucioare de bebelusi, patuturi si alte nebunii! =))

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e exclus sa caut asa ceva pt mine .....

 

dar vin sa te ajut cu mare placere.

 

dupa experienta cu ruptul parbrizului iti pot face chiar recomandari, care model e mai rezistent

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De azi. Faina plimbarea, dar am mers prea haotic, recunosc, am dat cat a putut motoru'. :blink: Data viitoare facem gurupri organizate, cei care merg tare si foarte tare si cei care merg incet. Mi-am cam facut damblaua, m-am dezmortit, acum ramane sa ne plimbam. Veniti cu idei pentru weekendul viitor.

 

De azi. Faina plimbarea, dar am mers prea haotic, recunosc, am dat cat a putut motoru'. ;) Data viitoare facem gurupri organizate, cei care merg tare si foarte tare si cei care merg incet. Mi-am cam facut damblaua, m-am dezmortit, acum ramane sa ne plimbam. Veniti cu idei pentru weekendul viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am vazut de la plecare ce aiurea v-ati dus. nu imi place stilul asta de mers....

 

daca vroiai sa ii dai in goarna metale trebuia sa calci pe autostrada :blink:

 

mi-ar fi placut sa merg cu voi dar cred dpdv al mersului tineam aproape de domn profesor ;)

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu am fost la plimbare, am fost sa ne alergam ca nebunii prin sate si sa ii dam 200 in curba :blink: dar mi-a placut... ;)

 

Poate voi, ca mie mi-a stat tot timpul acul kilometrajului la 0.

200 in curba, huh? Pai cauciucul meu e tocit numai pe mijloc, cred ca se putea si mai mult!!!!

 

Cavalere, in localitati am mers usor, nu am coxat-o. Drumul ala e destul de ciudatel, e drept, nu sunt copaci pe margine si asfaltul e destul de bun, basca ca nu prea e foarte circulat, normal ca te imbie sa-i dai cat poate motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...