Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

la ora 10 sunteti la mine da? ca pana la 14.00 tre sa terminam ca am ceva treaba apoi.

 

metale ti-ai luat motorina?

 

Pai n-ai zis ma ca ai tu de toate?!?! Ce om, dupa ce ca vin la tine, mai vrei sa iau si motorina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai n-ai zis ma ca ai tu de toate?!?! Ce om, dupa ce ca vin la tine, mai vrei sa iau si motorina...

 

nu vrei ma sa iti aduca si o femeie "sa-ti faca fasole" cat timp el iti serviseaza motoreta??? mai frate cate pretentii...

in alta ordine de idei , am vazut ca v-ati informat si cu ungerea aia de cabluri...o sa fie distractiv...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaa clar.

 

care ai benzina mai multa in rezervor?? ca sa facem amestecu magic :scratch: ?

 

Pai n-ai zis ma ca ai tu de toate?!?! Ce om, dupa ce ca vin la tine, mai vrei sa iau si motorina...

 

 

bah da tu nimic nu vrei sa faci? putoare ce esti sa vi cu benzina si motorina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ai benzina mai multa in rezervor?? ca sa facem amestecu magic :friends: ?

 

bah da tu nimic nu vrei sa faci? putoare ce esti sa vi cu benzina si motorina

 

La motor mi s-a aprins de dimineata becul, deci cam pauza si cu benzina :scratch:) iar la motorina nu am cum sa scot din rezervor de la masina. Si nu ma duc sa iau intr-un bidon de 5L de la peco ca nu se mai merita, cat dau pe motorina, imi ia la service pentru operatiunea asta =)) .

Totusi, pana la urma nu-i bai asa mare cu motorina, ca nu ma arde sa curat neaparat pinionul de atac. E musai sa avem motorina pentru uns cablurile? Nu e suficient daca turnam doar niste ulei de motor?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca se da ora inainte!!!! Asa ca sa nu va puna dracu sa va astept pe la Rond maine.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acum se stie o regula, cand se merge la plimbare in grup, nu se merge tare, CI FOARTE TARE!!!! Regula a fost confirmata de plimbarea de azi, pana si Domn' Profesor a mers tare, dar din pacate a muscat-o. :cheers:

 

Si ceva poze de azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti fotografule, felicitari pt pozne. Sunt rupt de oboseala dar a meritat. Drumul a fost bestial, cu toate baligile si nisipul aferente. Vremea ne-a ajutat insa sper ca data viitoare sa fim un grup mai legat. Didi, nici nu se compara paintball ul cu o iesire prin Giurgiu, pacat ca n ai venit si tu.

Apropo, ce fund sexy am...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cati km a ingurgitat??

 

Are vreo importanta numarul de kilometri?!?!? Important e ca ne-am dus, ne-am dat, ne-am simtit bine.

In restaurant la Giurgiu, s-a vazut dupa viziera de la casti si dupa geaca cine venise pentru plimbare si cine la dat. :cheers: Aveam la carne pe geci, carene si casti de faceam un gratar de toata regula!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Departure: Bucuresti

 

Arrival: giurgiu

 

= 39 miles :cheers:

 

Pe Oltenita au fost cam 130 km iar pe Giurgiu Buc au fost 60. Deci cam 200.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI...ce frumosi sunteti...intr-un fel imi pare rau ca nu am mers si eu cu voi dar si la mine a fost frumos. eu m-am dat cu ATV-ul prin padure , balti, sleauri, noroaie. am o mare febra la maini. data viitoare merg si eu garantat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...