Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Diseara sa vad si eu cum fac, pe la cine ma aciuez pana se face ora intalnirii, ca n-am chef de mers pana acasa, doar ca sa am de unde sa ma intorc.

 

Gata, am luat legatura si cu non forumistii si le-am dat indicatii cum si unde sa ajunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bah nene...

 

21-Iunie-gratar-Snagov-061.jpg

 

cand mai facem unu ca-mi ploua in gura :D

 

weekendul 12-13 Roxynel

weekendul 19-20 Claudiu, Didi, Florin, Costi

weekendul 26-27 Roxynel, Claudiu, Totto, Costi

weekendul 3-4 Roxynel, Claudiu, Totto, Didi, Florin, Costi

 

mai ramane valabil? mergem pe 3-4??

 

hai ca mi-e pofta de gratar d-ala cum numai claudiu stie sa faca :bounce: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekendul 12-13 Roxynel

weekendul 19-20 Claudiu, Didi, Florin, Costi

weekendul 26-27 Roxynel, Claudiu, Totto, Costi

weekendul 3-4 Roxynel, Claudiu, Totto, Didi, Florin, Costi, Ana, Cavaleru ...... putem merge si de pe 1-4 :)

 

 

Ps:Multumim ptr poze ;)

Editat de A_A
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei 1-4 vb si voi din timp ca sa-mi iau si eu liber si pe 2 ..

bai cavalere .. eu cred ca nu e aparatu bun .. sau nu stie claudiu sa faca poze ..ca nici eu nu am vreuna ca lumea .. plus ca m-am tot ferit de aparatul ala si tot am stricat 3 poze :)) noroc ca nu e pe film ca se voala :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pisi, pe tine n-am vrut sa te pozez :D

 

Bah, cat despre we la munte, deja se cam apropie revelionul, trebuie sa ma concetrez pe asta, iar a mea consoarta are un program foarte incert, asa ca... vedem noi cum o facem si pe asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ne betivanim maine probabil la fel o sa va las cu ochii in soare ..ca nu am voie alcool si nici nu ma simt prea bine .. mi-am scos o masea de minte si am niste dureri cumplite, ca sa nu mai zic de faptul ca sunt mai bucalata de-un obraz :crack: ca vb ca un copil mic la modul "nu fii lãu tze naba" si ca fac fooooarte urat pt ca nu prea pot sa mananc si pe mine ma termini fara mancare..totusi azi vad ca ma simt un picutz mai bine asa ca pana maine sper sa fiu si mai ok :) deja am renuntat la "droage" ca am dormit cu ketonal forte la cap si cu fiole de piafen si algocalmin...asa ca daca vreti betivaneala sa ma anuntati ca eu ma bag :friends:

si in alta ordine de idei .. un scurt rezumat se poate despre shoei x11 cu suomy apex? vreau sa stiu si eu pusuri minusuri ..vajaie .. suiera bate vantu .. care e mai buna?merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ne betivanim maine probabil la fel o sa va las cu ochii in soare ..ca nu am voie alcool si nici nu ma simt prea bine .. mi-am scos o masea de minte si am niste dureri cumplite, ca sa nu mai zic de faptul ca sunt mai bucalata de-un obraz :crack: ca vb ca un copil mic la modul "nu fii lãu tze naba" si ca fac fooooarte urat pt ca nu prea pot sa mananc si pe mine ma termini fara mancare..totusi azi vad ca ma simt un picutz mai bine asa ca pana maine sper sa fiu si mai ok :) deja am renuntat la "droage" ca am dormit cu ketonal forte la cap si cu fiole de piafen si algocalmin...asa ca daca vreti betivaneala sa ma anuntati ca eu ma bag :friends:

si in alta ordine de idei .. un scurt rezumat se poate despre shoei x11 cu suomy apex? vreau sa stiu si eu pusuri minusuri ..vajaie .. suiera bate vantu .. care e mai buna?merci

 

e calr o sa bei un cico si te tirezi in 2 ore...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem, da :crack:

 

ce-i asa amunzant baby ?

 

Bai da nu putem sa mergem si noi undeva unde mai e si alta lume, poate unde se face si altceva ulterior (biliard, dans, club,etc), plus alte gagici pe acolo sa mai clatim si noi retina ca niste sacali batrani ce ne aflam? :rolleyes:

 

unde sacale. ia zi tu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de unde sa stiu eu mah, cand eram eu tanar erau carute si cateva tramvaie si "Caru cu bere"! :crack: Voi astia tinereii trebuie sa stiti ceva locuri de-ale pierzaniei! :bigstar:

 

pe vrememea ne strangeam la Union :))

 

hai la Bowling in Sun plaza au si biliard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...