Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma primiti si pe mine? :D dar sa-mi scrieti si mie adresa si un nr de tel sa va gasesc

 

Fresh meat ! :D

 

Nyt here.

 

P.S:Sa bagi CV la eu cu foto sa vedem daca ai material. Te anuntam noi pt ce material. :wacko:

Editat de Marlitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost dragutz, trebuie sa recidivam. Noi acum am ajuns acasa pe 4 carari...

 

Am venit acolo, eu eram ala in geaca rosie. Nu cunoasteam pe nimeni si nu am vrut sa deranjez. Va salut pe calea asta.

Geaca rosie cu ICON? Pai si de ce nu zisei bre ca tu esti Shiro si ai venit colea sa bei o bere cu noi?

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fresh meat ! :D

 

Nyt here.

 

P.S:Sa bagi CV la eu cu foto sa vedem daca ai material. Te anuntam noi pt ce material. :wacko:

 

 

am ratat momentul :)

 

Am venit acolo, eu eram ala in geaca rosie. Nu cunoasteam pe nimeni si nu am vrut sa deranjez. Va salut pe calea asta.

 

trebuia sa zici ceva, si eu am fost ptr prima oara si nu cunosteam pe nimeni, mai pe tacute asa....dar a fost dragut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa zic, coane... hai a fac un scurt rezumat.

 

A fost ca in vremurile bune, toata gasca pusa e distractii. Bere multa, caterinca, amintiri. Vom recidiva cat de curand, cu conditia ca sa ne mai primeasca aia acolo, daca nu, schimbam locatia.

 

Cat despre don'soara A_A, a venit ea ca un iepuras fix in mijlocul sacalilor! Corespunde din toate punctele de vedere. Se pare ca din vedere ne cunosteam - un Fazerul rosu fara carene nu poate trece neobservat prin trafic :)

 

Ana, te asteptam si cu alte ocazii. Sper ca noi nu ti-am lasat o impresie asa de proasta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa zic, eu m-am simtit super-ok, demult nu ne-am mai vazut in formula asta, si toata lumea sa fie pusa pe distractie. A mai lipsit cineva, persoana importanta, nu spui cine, dar oricum n-are cont aici. Vedem cand va fi o data viitoare.

 

Niko&co, haideti cu pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai bine ma cocos s-a inchis pravalia la titanisti si te-ai gandit sa arunci un ochi si la noi? sa stii ca ana a tot incercat sa-l vrajeasca pe cavaleru dar el mititelu nu s-a lasat asa usor :crack:

@Shiro tocarasii tai gabi si alex ma stiau deci nici ei si nici tu nu te-ai fi simtit exclus ..data viitoare poti sa vii si neinsotit si sa ramai cu noi la betivaneala :P

alooo domnu niko .. nici nu stii cat ma bucur pt poze :banana: CA NU SE VAD !!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

Pai pe tine te stie toata tara, probabil usor si in afara granitelor! :crack:

Doar ca ei saracii or fi rotit ochii in camera si nu te-or fi recunoscut asa vopsita, cine stie,vedeta mica! :laugh:

 

Am o problema cu pozele, nu ma descurc cu tehnologia noului telefon, nu le pot inca trimite pe mail ,dar daca vrei ti le pun direct pe facebook! :banana: Se pare ca asta merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am voie sa ma exprim :) Is insurat! :crack:

Da' sa zica Ana ce a inteles ea din noi :bounce: Iti dai seama data viitoare ce o sa iasa?

Lasa, bine macar ca nu a participat la una din iesirile alea celebre nocturne de mai demult, pe motoare. Atunci cred ca nu o mai vedeam inca o data.

Dar de fapt, daca stau bine sa ma gandesc, alea le faceam pentru sensibilizare si contientizare, doar ca nu stiam noi pe vremea aia! :crack:

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa se constientizau cel mai bine bucurestenii de egzistenta noastra. Alea campanii adevarate: la 3 dimineata acceleratii in 11.000 rpm cu carboanele goale!!! :unsure:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca ana a tot incercat sa-l vrajeasca pe cavaleru dar el mititelu nu s-a lasat asa usor :crack:

 

daa, clar...nici nu mai stia pe unde sa fuga de mine :laugh:

 

ce se intampla la iesirile alea de demult niko....sensibilzari si constientizari...detalii mai amanuntite va rog :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daa, clar...nici nu mai stia pe unde sa fuga de mine :laugh:

 

ce se intampla la iesirile alea de demult niko....sensibilzari si constientizari...detalii mai amanuntite va rog :D

Nu poci sa spui, ca ma citesc "dusmanii" si eu fac pe sfantul pe aici pe forum! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...