Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

m-am deplasat si eu dar nu m-am dat .. mai intai facem combinezon pe comanda si dupa ne dam :) oricum .. m-am imbolnavit zilele alea acolo .. trebuie vorba lui niko incercat macar 1data in viata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai niko vezi ca la rond nu ne strangem numai vara cu mobrele .. si cu masinile sau perpedes sa bem ceva sa povestim mancam o samanta :)

 

He he, nu prea imi vine sa stau cu sticla in mana la rond, am mai imbatranit! Ma regasesc usor in bancul de mai jos:

 

"Trei barbati de 20, 40 si respectiv 60 de ani, naufragiaza intr-o noapte furtunoasa pe o insula pustie. A doua zi dimineata zaresc in departare o insula plina de femei frumoase. Cel de 20 de ani se arunca in valuri si inoata spre insula invecinata, cel de 40 de ani incepe sa construiasca o pluta pentru a face traversarea, iar cel de 60 de ani le spune celorlalti doi:

- Ce va agitati tata ca se vede bine si de aici! "

 

Deci eu zic ca un om spre 40 de ani ce sunt sa ne strangem intr-un bar la caldurica si sa ingeram lichidele bahice acolo, nu in frig la rond!

Bine ca nu sunt inca spre 60 ca as fi zis sa puneti poze sa le vad doar pe forum! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Estem bikeritza de Serres, ne permitem arogante :crack:

 

In alta ordine de idei, am fost saptamana trecuta in barul lui Adie (ala din spatele bisericii de la OMV-ul de la Udriste) - destul de primitaore locatia, muzica buna, preturi de bun simt (5 ron Ursus, altceva n-am incercat). Pare un loc bun sa ne mai gasim si noi la iarna, la un vin fiert.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cine e curios de cum se pregătește (din pct. de vedere al suprafețelor) o motocicleta pentru iernat` poate sa meargă weekendul acesta la sediul Top Lac Grup unde se va tine o prezentare cu produsele din gama Meguiar`s pentru ingrijirea moto. Operațiile sunt aceleași în principiu dacă ați folosi orice alta marca de produse, dar ajuta sa fie explicate de catre un profesionist. Pentru mai multe detalii intrati pe pagina de FB Meguiars Romania unde sunt mai multe detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine sezonul s-a incheiat, asa ca la rond ne vedem doar la anu'! In rest, daca se organizeaza vreo iesire la iarna la o bere ceva sa mai depanam povesti/minciunele moto ne bagam. ;)

 

 

yo inca mai merg :) parca a dat boala in mine :))

 

ne vedem cum zice si metalul la baru lu Adie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu vineri ma duc la tzara sa-l iau pe ala mic - ma intorc duminica. Saptamana viitoare-i ziua lui, deci sambata si duminica o sa am halimai acasa. Deci nu contati pe mine saptamanile astea pe mine. Iar in cursul saptamanii nu vreau sa ma betivanesc - am o varsta si eu, iar dupa o noapte pierduta si inecata-n alcool, imi trebuie doua zile sa ma refac :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu vineri ma duc la tzara sa-l iau pe ala mic - ma intorc duminica. Saptamana viitoare-i ziua lui, deci sambata si duminica o sa am halimai acasa. Deci nu contati pe mine saptamanile astea pe mine. Iar in cursul saptamanii nu vreau sa ma betivanesc - am o varsta si eu, iar dupa o noapte pierduta si inecata-n alcool, imi trebuie doua zile sa ma refac :D

 

daaa...si cum astia nu mai dau fiole de algocalmin decat pe reteta e cam nasolita treaba cu tine.

hai lasa ma ca om merge noi odata si-odata.

 

roxinel...eu va urmaresc din umbra! citesc zilnic ce scrieti p-aci...dar stau camuflata! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU fata, nu mai pot lua algocalmin, cam alergie la ibuprofenul ala. Pa algocalmin, pa nurofen, pa solfadein... Acum sunt doar pe remedii naturiste: aer curat, liniste, somn, doua degete pe gat, bors de pui... Din astea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU fata, nu mai pot lua algocalmin, cam alergie la ibuprofenul ala. Pa algocalmin, pa nurofen, pa solfadein... Acum sunt doar pe remedii naturiste: aer curat, liniste, somn, doua degete pe gat, bors de pui... Din astea :D

 

ce viata sanatoasa ai inceput sa duci!!! :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si facem si-un gratar ceva .. sounds perfect .. dar pana atunci zi ce pastile sunt bune ca am o durere de cap de nu mai stiu de mine .. si de stomac :( si nu vreau sa-mi revin in 2 zile ca diseara tre sa fiu iar fresh :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti conta mereu pe mine :)

He he he! Noroc ca nu platesc intretinere, ca te bagau astia la plata! :bounce:

Roxynel, nu prea se merita sa faci gratar la mine, e balconul destul de ingust, iar gratarul e din ala electric - deci nu-i sfaraiala. Dar in schimb, restaurantul de langa mine au o mancare de te ligi pe degete si la preturi omenesti. Iar costita rotisata ai manca pana iti iese pe nas, crede-ma! Cavaleru stie! :rolleyes:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he he! Noroc ca nu platesc intretinere, ca te bagau astia la plata! :bounce:

Roxynel, nu prea se merita sa faci gratar la mine, e balconul destul de ingust, iar gratarul e din ala electric - deci nu-i sfaraiala. Dar in schimb, restaurantul de langa mine au o mancare de te ligi pe degete si la preturi omenesti. Iar costita rotisata ai manca pana iti iese pe nas, crede-ma! Cavaleru stie! :rolleyes:

 

 

chiar ma gandeam ca la cat de des vin pe la tine o sa ma bage astia la intretinere :))

 

in alta ordine de idei cred ca l-am convertit pe Florin la TDM-ism :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde pana unde? Si-a vandut Suzuchele?

 

nu si-a vandut ma nimic, doar ca a ramas impresionat de "vaca" lui cavaleru. S-a dat si cu un bmv nush decare si a zis ca panarama rau, dar tdm-ul i-a placut!

 

si facem si-un gratar ceva .. sounds perfect .. dar pana atunci zi ce pastile sunt bune ca am o durere de cap de nu mai stiu de mine .. si de stomac :( si nu vreau sa-mi revin in 2 zile ca diseara tre sa fiu iar fresh :)

 

fata...pentru orice durere baga solphadeine. Te duci frumos la farmacie si il ceri, efervescent sa fie, si crede-ma ca din mahmureala te trezesti in maxim jumate de ora. este bun pentru toate durerile din lume si chiar functioneaza. cel putin la mine. dar merita sa incerci si tu!

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...