Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Eu, cu greu...

 

Salutare lume, e cineva pe aici? Schimbari majore? Ce ati mai facut, ce vreti sa faceti? Cand ne vedem la rond? :lol:

 

Dap... ieri ma uitam pe niste poze de pe calculator mai vechi.. heeee, ce dor mi s-a facut. Eu muncesc ca sa am bani, sa-mi pun Cerbul la punct.

 

Cica de la jumatatea lui februarie or sa fie multe grade cu plus si implicit vreme de iesit cu motorul.Deci, apucati-va si comandati kkturi pentru revizie ca maine-poimaine se face de iesit.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Gata, s-a votat: duminica ne vedem seara la rond. Fiecare cu ce are, masina, motor, vin fiert, bericica.

Tre' sa punem tara la cale!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare mai citeste cineva topicul asta? Slab rau Pantelimonul asta...

 

Pantelimonu' petrece ma, nu sta pe forumuri! :lol:)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Gata, s-a votat: duminica ne vedem seara la rond. Fiecare cu ce are, masina, motor, vin fiert, bericica.

Tre' sa punem tara la cale!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________

 

Deci, stau acum in fata calculatorului si beau un vin... un vin bun, un vin pe care intr-un final l-a adus Horia (a ajuns si el pana la urma, si am stat juma de ora de vorba in fata blocului la mine). Promit ca o sa fac tot posibilul ca sa nu-l beau pe tot pana sambata viitoare.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun tortul!

P.S. Betiv ordinar!

 

 

Hai sictir... pasarica (sa nu zic "you pussy")! Cand v-am zis sa urcati la un vin fiert ati dat-o cotita.

 

Ce e bun beau eu, ce e naspa pastrez pentru sambata viitoare. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii, potoliti-va!!! bre metal unii mai si munceste si tre sa fie atenti la ce dracu fac. asa ca daca e de baut...sa fie vineri, sambata ..nu duminica.

 

p.s. foarte, foarte bun tortul!! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
asa ca daca e de baut...sa fie vineri, sambata ..nu duminica.

 

:laugh:

...sau joi seara :laugh:) . Hai ca daca mai iesi de vreo doua ori cu mine, ficatului tau nu cred ca o sa-i placa atunci cand aude numele meu :wink: .

 

Doare capu' pe careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept propuneri pentru intalnirile bikerilor din pantelimon !!

Un loc bun si retras ar fi rondul de la stadionul Lia Manoliu ( langa banzinul de inot ) .

Avem si o terasa acolo pt coffie si papa!!

 

 

salut, sunt proaspat posesor de motor bmw, ( 3 zile ), sugerez intalnire la statia de metrou Titan - iesirea dinspre parc ( desi e "teritoriu inamic"), nu conteaza unde ne intalnim, numa hai sa facem o tura sambata sau duminica,,,eu de trei zile ies, am iesit toata ziua desi a ploat in draci,,,id ul meu pe mess arushajack@yahoo.com,,,astept propuneri

 

 

Astept propuneri pentru intalnirile bikerilor din pantelimon !!

Un loc bun si retras ar fi rondul de la stadionul Lia Manoliu ( langa banzinul de inot ) .

Avem si o terasa acolo pt coffie si papa!!

 

salut, sunt proaspat posesor de motor bmw, ( 3 zile ), sugerez intalnire la statia de metrou Titan - iesirea dinspre parc ( desi e "teritoriu inamic"), nu conteaza unde ne intalnim, numa hai sa facem o tura sambata sau duminica,,,eu de trei zile ies, am iesit toata ziua desi a ploat in draci,,,id ul meu pe mess arushajack@yahoo.com,,,astept propuneri cum dracu merge ?? inca nu m-am prins cum se raspunde unui topic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, sunt proaspat posesor de motor bmw, ( 3 zile ), sugerez intalnire la statia de metrou Titan - iesirea dinspre parc ( desi e "teritoriu inamic"), nu conteaza unde ne intalnim, numa hai sa facem o tura sambata sau duminica,,,eu de trei zile ies, am iesit toata ziua desi a ploat in draci,,,id ul meu pe mess arushajack@yahoo.com,,,astept propuneri cum dracu merge ?? inca nu m-am prins cum se raspunde unui topic...

 

Bafta tie si la cati mai multi kilometri, dar daca continui sa mergi pe vremea asta fara experienta si fara ABS nu prea cred ca o sa te bucuri prea mult de motorul ala. Ai grija de oasele tale!

Totusi, daca ai chef de iesit, baga un ochi si la sectiunea de intalniri, mai sunt oameni cu chef de plimbare.

 

Cat despre intalnitul celor din Pantelimon, vino cand s-o usca asfaltul (si nu numai, acum profitam de vremea asta ca sa bem si noi bere cu alcool :laugh: ) la rond la Maior Coravu. Desi predomina speed-urile, avem "di tăti" si naked, si choppere, si fete si incepatori, si cu permis si fara... de fapt regula de baza e ca macar o roata sa o tii pe asfalt :wink:. Daca te incadrezi intr-una din categoriile de mai sus, esti binevenit.

 

Despre Titani, n-as putea sa spun ca sunt "inamici" ci doar ca fiecare e liber sa-si aleaga prietenii, indiferent de cartier.

 

Come to the dark side, we have cookies!*

 

*)see previous posts :laugh:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantelimonu' petrece ma, nu sta pe forumuri! :laugh:)

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________

 

Deci, stau acum in fata calculatorului si beau un vin... un vin bun, un vin pe care intr-un final l-a adus Horia (a ajuns si el pana la urma, si am stat juma de ora de vorba in fata blocului la mine). Promit ca o sa fac tot posibilul ca sa nu-l beau pe tot pana sambata viitoare.

 

 

bah nene deci torutul a fost super bun, oare o sa faca in fiecare saptamana cate unu?? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stau in pantelimon, si am fost odata la o intalnire ptm si cam slaba prezenta, cand vine sezonul mai trecem p-acolo sa vedem despre ce fete e vorba :laugh:

 

 

siii....cati ani ziceai ca ai, pepusa??? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

siii....cati ani ziceai ca ai, pepusa??? :laugh:

 

Buey, nu mai hartui copii. S-ar putea sa nu fie de nasul tau, are un 125 :D).

 

Luci, nu te supara omule, dar fetele astea de vine pe la rond, ca e multe si rele, are numai motoare mari si tari, GSX-R, Hornet, SV... e date dracu, zici ca-s de la fabrica de rulmenti! Bikerii satanisti de la rond de fapt au tzatze si trei zile pe luna sunt suparate. Atunci sa vezi cum se dau p'o roata!

 

:laugh: :wink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, nu mai hartui copii. S-ar putea sa nu fie de nasul tau, are un 125 :wink:).

 

 

te bagi tu repede sa-mi strici tu mie combinatiile...invidiosi ma, n-am vazut asa ceva...

 

:laugh: :laugh:

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te bagi tu repede sa-mi strici tu mie combinatiile...invidiosi ma, n-am vazut asa ceva...

 

:laugh: :laugh:

 

 

Nu stric pepuÂşă nici o combinatie... dar omul o vrea sa vada țâțe Âşi buci la rond, si cand colo, veniti voi sa puneti genunchiul pe jos si sa va dati p'o roata, de ne invartiti castile in cap astora de mergem mai incet.

 

:wink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stric pepuÂşă nici o combinatie... dar omul o vrea sa vada țâțe Âşi buci la rond, si cand colo, veniti voi sa puneti genunchiul pe jos si sa va dati p'o roata, de ne invartiti castile in cap astora de mergem mai incet.

 

:laugh: :laugh:

 

 

nu esti normal ma :wink: ...pai omu poa' sa vada si tzatze si ce-o mai vrea....ca sunt destule pitzi pe acolo..acum depinde ce prefera.

 

dar eu zic sa-l lasam si pe el sa-si spuna punctul de vedere....

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar eu zic sa-l lasam si pe el sa-si spuna punctul de vedere....

 

Il lasam, nu-i bai, cu o conditie: sa nu abuzezi de el si sa nu-ti bati joc de inocenta omului. Daca ai ganduri dubioase, mai intai ma intrebi pe mine daca ai voie sau nu.

 

Eu parca l-am vazut pe om pe acolo de vreo doua ori cand deja se sparsese gasca si era frig afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il lasam, nu-i bai, cu o conditie: sa nu abuzezi de el si sa nu-ti bati joc de inocenta omului. Daca ai ganduri dubioase, mai intai ma intrebi pe mine daca ai voie sau nu.

 

Eu parca l-am vazut pe om pe acolo de vreo doua ori cand deja se sparsese gasca si era frig afara.

 

 

siii...."ie bune, frate" ?? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

siii...."ie bune, frate" ?? :laugh:

 

 

Repede, sa pui tu mana prima pe toate prospaturile!!!!! Bai nene, n-am vazut asa ceva, n-ai lasa si tu nimic la altii!!

 

Ce-am gasit al meu sa fie!

 

:laugh:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...