Sari la conținut

Are Cineva Un Jug De Jawa Ts?


BIBANU CZ
 Share

Postări Recomandate

am eu juguri de etz....dupa cum stii foarte asemanatoare(nu stiu cum e teava la jawa)eventual aia sa fie mai groasa,mai subtire,mai scurta,mai lunga....nush...daca te intereseaza o sa pun si poze

 

la exterior din cate stiu eu seamana f f bine :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu juguri de etz....dupa cum stii foarte asemanatoare(nu stiu cum e teava la jawa)eventual aia sa fie mai groasa,mai subtire,mai scurta,mai lunga....nush...daca te intereseaza o sa pun si poze

 

la exterior din cate stiu eu seamana f f bine :grinbandit:

lasa ca ma ute eu prin pod si iti zic cat mai repede :bigstar: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Lasa Aline ca facem unul din plastilina,daca nu are nimeni! :bounce:Ori il pui pe ala de la Ukraina mea,aia agatzata-n cui! :kick: Nu fii suparat,aduci benzina si ne destrabalam cu Bestia neagra! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti doresc mult noroc si sa te vad cit mai curind calare pe CZ la poarta mea! :cheers: Si sa-l saluti si pe Biba din partea mea,chiar daca acum e pedestras! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am gasit.....mai caut!! :cheers:

dupa semnatura ai cz 250 sport ( cred ca e model 471) si la ala jugul e ca si la cz 175 sport. Sau vrei sa pui de jawa ts ca e mai zdravan? telescoape de ts ai?

eu am jug de cz175 sport -model 477 ( cel inferior, cel superior+ semiinelele de prindere ghidon)

nu am intrat pana acum ca tu vrei de jawa ts.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa semnatura ai cz 250 sport ( cred ca e model 471) si la ala jugul e ca si la cz 175 sport. Sau vrei sa pui de jawa ts ca e mai zdravan? telescoape de ts ai?

eu am jug de cz175 sport -model 477 ( cel inferior, cel superior+ semiinelele de prindere ghidon)

nu am intrat pana acum ca tu vrei de jawa ts.

Cz 472-5[350]are din fabricatie telescoape identice cu cele de Jawa 638 TS.dar jugurile difera ptr. ca geometria cadrului e alta.asha ca ce vrea sa faca Bibanu CZ mi se pare cam imposibil[nu poti sa imperechezi jugul inferior de CZ cu cel superior de Jawa TS].am vazut si eu ca are CZ 471,care intr-adevar are furca identica cu a modelului CZ 477 Sport.opinia mea e ca vrea sa puna telescoape de TS ptr. ca sunt mai zdravene ca cele originale.dar atunci ar trebui sa caute juguri de CZ 472-5,model aproape inexistent la noi.oricum eu ii doresc mult succes! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am telescoape de jawa ts, dar nu am jugul. cele originale sunt lovite si nu le mai pot indrepta. din cate stiu se potrivesc cele de jawa ts cu tot cu jug! :cheers:

 

eventual daca gasesc jambele sa pun furca originala! deci daca ma poate ajuta cineva cu jambe de cz 250sport 471 sau cz 175sport, contra cost bineinteles! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit rezolvarea:jugul de la carul cu boi!Avea bunicu' unu'! :cheers:

Mai bine cauta jambe originale,schimba-le cu alea de TS si ai rezolvat beleaua! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...