Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu'mi place, nu reprezinta nimic legat de F. :lol:

E o sigla offtopic, cu simbolul manelistic pe 50% din suprafata.

Parerea mea.

 

PS: nu dau cu parul, eu habar n'am sa fac sigle & shit, doar am zis ce cred despre sigla asta. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum este pus si acum cateva pagini, craniul nu va avea bandana aia cu dollars, ci va fi gri cu logo honda pe el.

s-au aruncat niste vorbe despre propuneri, dar nu a venit nimic pana acum. haideti sa facem la un fel. ori mai vine cineva cu propuneri, ori ne hotaram pe baza celor puse de mine si mai facem modificari la ele, astfel incat sa fie toata lumea de accord

 

Nu'mi place, nu reprezinta nimic legat de F. :lol:

E o sigla offtopic, cu simbolul manelistic pe 50% din suprafata.

Parerea mea.

 

PS: nu dau cu parul, eu habar n'am sa fac sigle & shit, doar am zis ce cred despre sigla asta. :P

 

daca te-ai fi uitat mai bine ai fi observat ca cel de pe tricou nu are "simbolul manelistic"

plus de asta nu e legat fix de F , pt ca la intrunire mai apar si altii cu rr de exemplu, chiar daca si 600 rr este tot un f (F5 pt cine nu stie, daca nu ma credeti cautati si va veti convinge) este vorba de CBR TEAM

 

nu vreau sa fiu rautacios

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce'i drept, nu m'am uitat mai bine. :P

dar de ce un craniu? si de ce cu sapca intoarsa ca la hip-hoperi?

 

 

asa mi-a venit mie in momentul ala, nu stiu m-am gandit ca de exemplu pe mine m-ar "aranja" logo-ul ala. se pare ca mai sunt si altii. D'asta tot zic sa facem la un fel sa ne punem de accord :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partea cu dolarii poate fi inlocuita cu altceva...asa cum a fost si initial,va rog sa nu va luati de manelisti...de cand mi-am pus faru' la ureche vad lumea cu alti ochi :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol: :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci ia fa tu alta 'on topic' si anti-manele :P (ca noi oricum suntem o brigada de manelari-tzarani)si sigla pt noi trimite cu totul un alt mesaj :ok:

ce'ai cois, esti cam basicat, nu am dat noroc cu tine la intalnire sau ce? chill... :D

ce "cu totul alt mesaj" trimite pentru voi sigla asta?

 

eu doar am zis ce as interpreta la vederea siglei pe tricourile unor oameni: un grup de hip-hoperi ciumeci.

dar daca pe voi va aranjeaza e 110% ok din partea mea! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact ce ziceam. S-a ajuns la chestii urate. deci data viitoare strumf v-a da noroc la intalnire cu adrenalina si adrenalina va mai taia din elanul de razboinic :P)

hai ma potoliti-va

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, Horhe, mie imi place prima ta propunere f mult dar in loc de ordinea HONDA CBR TEAM vreau HONDA TEAM CBR :P Serios.

Se poate un tshirt mai special pt shinu? Unde le facem?

 

REPET, pt gixxu, postul e SERIOS. Daca si de astea faceti caterinca, va priveste, eu am postat sa obtin un raspuns legat de intrebarea

mea ..

 

BAFTA

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, Horhe, mie imi place prima ta propunere f mult dar in loc de ordinea HONDA CBR TEAM vreau HONDA TEAM CBR :ok: Serios.

Se paote un tshirt mai special pt shinu? Unde le facem :D ?

 

Vezi cum ti-o cauti? :lol:

 

Bine...hai ca raspund,pt tine special facem o bandana cu moneda oficiala din Botswana in locul dolarilor existenti acum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha, deci adrenalinu = petre. Am dat noroc cu tine, uratule. Data viitoare nu mai dau. (Vezi bancu: si o cola pentru ursu ca de la vodca face urat)

Hai chill, peace, gata!

Sincer, singura sigla care imi vine in cap este cea cu aripile hondei.

Eu nu am inteles ce anume ar trebui sa reprezinte craniul asta. Sigla detinatorilor de 600F?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ..am luat foc putin..doar pt faptul ca sunt persoane carora nu le plac modelul de tricou..da ok parerile sunt impartite..dar nimeni nu mai aduce vreun model nou...si totusi toti il critica pe cel facut de george(si legat de emblema zic eu ca la prima vedere da un aer de 'bad boy' sa zic asa..de unu certat cu legea)doar deaia suntem noi Satanistii :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...