Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care-i super baiat si-mi spune si mie ce diametru are cotul de la evacuarea stock de pe F4i? intentionez sa-mi pun o toba mivv de f4i pe f4 si as vrea sa stiu dimensiunile, ca sa-mi dau seama cam ce adaptari as putea face. mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey ,care ce face in seara asta si pe unde? Ziceti si voi acu ..acasa n-am net si nu pot sa vad dc ziceti mai incolo .. :moto:

 

OFFTOPIC!

 

care-i super baiat si-mi spune si mie ce diametru are cotul de la evacuarea stock de pe F4i? intentionez sa-mi pun o toba mivv de f4i pe f4 si as vrea sa stiu dimensiunile, ca sa-mi dau seama cam ce adaptari as putea face. mersi

 

ONTOPIC!

 

cine se prezinta deseara in Bikers?? :drink:

 

 

OFFTOPIC!

Eu vin...da' stau putin...

 

 

OFFTOPIC!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidasule ,vrei bataie? :sick: :drink:

 

On topic : Ce sa-i fac eu motoretei mele sa se auda la fel ca cea a lu' George? :D

 

pai ii dai bani lu george de rr si el iti da f3-u lui :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu Michelin pilot sport si se tin binisor :drink: Aseara am facut si o broscuta involultara

 

 

bai am stat si mam gandit asa....cred ca o sa pun semnu' de cbr pe suzi..ca sa fiu si eu in ton ca alte dati.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema cu pp2ct e ca e foarte moale, e bun daca ai bani sa le schimbi la 6-7k.

am schimbat PP (nu 2CT, insa inafara de cate 10% pe margini centrul e identic la cele 2 modele) la 17000km facuti in 2 sezoane. Inca mai aveau carne suficienta, insa eu nu fac trickuri cu mobra. :drink:

Le-am schimbat fiindca se intariseara putin de la varsta.

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai am stat si mam gandit asa....cred ca o sa pun semnu' de cbr pe suzi..ca sa fiu si eu in ton ca alte dati.. :moto:

 

Sa nu se supere Suzi pe tine si sa nu mai mearga cum trebuie ca o stampilezi cu numele inamicului :sick: . Vorba lui Aileea , daca vrei totusi sa se vada ca esti CBRist la suflet, poti sa iti iei o pereche de bikini cu Honda CBR Team. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai am stat si mam gandit asa....cred ca o sa pun semnu' de cbr pe suzi..ca sa fiu si eu in ton ca alte dati..

:moto: :drink: :D :P :sick:

Marfa! Te asteptam la intalnirile de CBR-uri, stim ca esti de-al nostru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai am stat si mam gandit asa....cred ca o sa pun semnu' de cbr pe suzi..ca sa fiu si eu in ton ca alte dati.. :moto:

 

 

asa ma fa-o de ras. welcome back

u r still a honda rider in my book :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bridgestone BT016 par a fi o alegere buna. Acum la pret nu stiu cum sunt...Ce o sa incerc este sa le iau cat mai noi, de preferat 2008.

Uite aici o discutie interesanta intre BT016 vs PP2ct

Despre abilitatea de a face broscute pe o roata nu stiu ce sa zic...ma multumesc daca stau amandoua "lipite" pe viraj pe ploaie :drink:

Ma gansesc sa le schimb pe astea la primavara, pana atunci sta in garaj la caldurica asa ca nu conteaza ce papuci poarta.

De cumparat cred ca o sa cumpar pereche, banuiesc ca asa o sa aiba performante maxime.

Ca fapt divers, ce se poate intampla cu cauciuc cald insa mai vechi cand e rece afara: cam cu o saptaman in urma ma intorceam acasa dupa o tura de cca 1 ora, deci cauciucurile erau calde zic eu. In apropiere de casa, asfalt curat, uscat. A trebuit sa fransez mai brutal si nu am facut-o brusc ci progresiv. Cu toate astea, am pierdut aderenta fata pe la 30 km/h si mi-a fugit moto in dreapta. Am eliberat imediat frana si am redresat-o insa nu a fost prea placut. Ma gandesc ca s-a intamplat din cauza cauciucurilor care probabil nu mai sunt gume moto ci gume de sters si a asfaltului rece. Probelema este ca daca ti se intampla asa ceva cand franezi de urgenta pt ca ti-a taiat unul calea nu o sa poti beneficia de toata puterea de franare pt ca pierzi aderenta si te versi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink: Once a Honda rider...forever a Honda rider

 

Asa am zis si eu pana mi-a venit o idee si am restrans cautarea la: 954, GSX-R 750/1000 K4-K5 :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diferenta o face rideru' nu motoru'... :moto: Tot RR 1000 mi-as lua...

 

La ce diferenta te referi? Intre ce si ce, sau intre cine si cine? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce diferenta te referi? Intre ce si ce, sau intre cine si cine? :drink:

 

Intre miare...Diferenta intre ele e atat de mica incat cei cativa caluti in plus se pot exploata doar in conditii perfecte, pe Iuliu Maniu sau pe Magheru :moto: Acum pe bune...In clasa Superbike nu exista moto slaba ci doar rider nepriceput :sick: Totul se reduce la gustul fiecaruia in materie de design,sunet...marca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre miare...Diferenta intre ele e atat de mica incat cei cativa caluti in plus se pot exploata doar in conditii perfecte, pe Iuliu Maniu sau pe Magheru :drink: Acum pe bune...In clasa Superbike nu exista moto slaba ci doar rider nepriceput :sick: Totul se reduce la gustul fiecaruia in materie de design,sunet...marca

 

uuuuuu

maestreeeee, teach us :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...