Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Da mai, am imbatranit devreme. Mi-au scos peri albi muierile,

arza-le-ar focu (ca mie mi-o ajuns)

 

Apoi mie mi-o scos ceva alb muierile dar nu as merge asa departe sa ii zic par...:rolleyes:

In ceea ce priveste problema arsurilor as prefera ca sa zic asa a le arde eu personal nu s alas treaba mea in grija focului ca ala e prost si strica marfa :moto:

In alta dezordine de ideei ca sa zic asa niciodata nu e destul dar vine o vreme cand noi mosi preferam sa asteptam relaxati sa veni muntele le venus la Mohamed si nu invers...amin...:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In alta dezordine de ideei ca sa zic asa niciodata nu e destul dar vine o vreme cand noi mosii preferam sa asteptam relaxati sa veni muntele le venus la Mohamed si nu invers...amin...:bow:

CorecT!! :rolleyes: :kiss:

 

LE: io ma duc sa ma dau cu mobra ...

 

Ploua, baga-mi-ash :moto:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Angra l-am huguit sa nu se supere pe mine :rolleyes: In rest tre' sa recunosc ca prefer

sa iau gagicile in brate :moto:

 

LE: Alexuto, next time cand te prind, te huguiesc si pe tine, sa nu zici ca-s rau :kiss:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Angra l-am huguit sa nu se supere pe mine :moto: In rest tre' sa recunosc ca prefer

sa iau gagicile in brate :bow:

 

LE: Alexuto, next time cand te prind, te huguiesc si pe tine, sa nu zici ca-s rau :kiss:

 

 

 

Nu-i nevoie bre,da vad ca ii cam iei in brate ,si ma intrebam de ce oare....

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzi se pare, tzi se pare. O sa tin cura si de acu' te iau numa' pe tine in brate :rolleyes:

 

nu ca mi-ar face placere :kiss:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzi se pare, tzi se pare. O sa tin cura si de acu' te iau numa' pe tine in brate :rolleyes:

 

nu ca mi-ar face placere :kiss:

 

Ca sa zic asa pe alexxxxuta sa o tot strangi la piept sau de piept....si pe urma sigur nu numai burta o sa creasca mare...:moto:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va cam intindeti cu gluma voi . :rolleyes:

 

Shinule,vorbeam de baieti,nu de mine.. :kiss:

Hai mai ca ie compliment, suparacioasa mica :bow:

 

Si... cred ca-mi place mai mult de tine decat de baieti :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si... cred ca-mi place mai mult de tine decat de baieti :rolleyes:

Dar nu esti sigur..

Auzi? Fata aia cu care ziceai ca te iubesti are outze?

 

PS: La naiba, in puii mei!

PPS: Asta numai topic de 600F nu mai e.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O schema de numar rabatabil are cineva? :moto:

 

PS. Nu ca as fi mare racer, sau vreun Gixx :kiss: dar s-au inmultit radarele fixe ceva de speriat :rolleyes:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi? Fata aia cu care ziceai ca te iubesti are outze?

 

PS: La naiba, in puii mei!

PPS: Asta numai topic de 600F nu mai e..

Fata cu care ma iubesc e femeie si in curand sotia mea. Asa ca vezi cum

glumesti pe tema asta :rolleyes:

 

Cat despre offtopic, lasa puritanismu' ca avea 5 pagini topicu' si nu stia nimeni

de el daca nu exista offtopic :bow:

 

LE: mereu e cineva mai catolic ca papa :kiss:

O schema de numar rabatabil are cineva? :moto:

Schema inca n-am gasit dar daca nu ti se par mult 120 de lei. uite:

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=47808

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum, dar ex-ul a scapat-o, de pe loc ca nu e rashchetata, pe stanga si pe dreapta si a cazut fix in scarite. Cand ne intanlim iti arat :rolleyes: Mi-am comandat de pe ebay, tot ansamblul dreapta cu 25$, numai ca nu livreaza in UE dar Nebunake i-a dat un mail sa-l convinga :moto: Momentan nu am bani nici de husa si sta saraca in ploaie :kiss:

 

 

adidas...nah si raspunsul... : " will ship it there as long as you pay the extra postage for it. It will cost more than $10 shipping. We accept paypal only.

Thanks,

"

 

multumit.. :bow: acum sa asteptam sa se incheie licitatia :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Agnosticismul mi se pare un fel de ipocrizie, serios vorbind si fara nici o urma de atac

la persoana sau vreo intentie de a fi rautacios.

 

Adica nu crezi in Dumnezeu, nu stii daca exista, nu poti demonstra nici ca exista, nici ca

nu exista, asa ca oarecum afirmi ca nu crezi in nimic. Desi practic suntem conceputi in asa

fel incat suntem in orice clipa sclavii propriilor "credinte" legate de cele mai marunte lucruri

si automat sclavi ai dorintelor noastre :moto:

 

Nah, uite, asta ^^^ a fost offtopic :bow: :rolleyes:

 

PS: bre, sper ca nu te superi, adica nu zic nimic rau de tine, incerc doar sa atac ideea de

agnosticism si nu persoana. Fiecare e liber sa creada ce-si doreste si il repect indiferent de

credinta :kiss:

 

LE: @ Nebunake - daca vreau si eu ceva de pe eBay, ma poti ajuta?

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cea mai mare placere va pot ajuta pe toti, cei care nu au posibilitatea sa faca comenzi personal. Inclusiv in tara.

 

nu ma intrebati de comisioane ca nu stiu ce-s alea. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma intrebati de comisioane ca nu stiu ce-s alea. :moto:

ei na, se da rotund. sunt alea cu capac puse la rece. 6-pack preferabil. :kiss:

 

@shin: pai tocmai asta e, ca nu e o credinta.

nu cred, dar nici nu am vreo dovada pentru a spune "nu exista". deci nu e ipocrizie, ipocrit e ala care isi face 14 cruci cand trece cu autobuzu prin fata bisericilor si cand se da jos impinge 3 babe pe scari si dupa colt injura si spurca. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei na, se da rotund. sunt alea cu capac puse la rece. 6-pack preferabil. :kiss:

 

@shin: pai tocmai asta e, ca nu e o credinta.

nu cred, dar nici nu am vreo dovada pentru a spune "nu exista". deci nu e ipocrizie, ipocrit e ala care isi face 14 cruci cand trece cu autobuzu prin fata bisericilor si cand se da jos impinge 3 babe pe scari si dupa colt injura si spurca. :rolleyes:

 

 

 

aaa..da ma scuzi am uitat sa precizez...da asta nu o iau ca pe un comision..o iau ca o obligatie.. :moto:)))

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ strumfu - Te pricep. Si io tot p-acolo sunt :moto:

 

Nebunache, pe ebay gasesc oglinzi originale pt a mea? Sau nu musai originale, da'

sa se potriveasca sigur .

 

In alta ordine de idei, ca tot am reusit sa nu ma mai cert cu nimeni timp de cateva zile :kiss:

voiam sa va intreb daca trece careva azi pe la Arc (6 pm) sau maine pe la Constitutiei (7 pm)

Cine vine, seeya there :rolleyes:

 

Sper sa vina adidasu', sa-i vad bestia mai de aproape ca-s tare, tare curios. Cand ma fac mare

pe 954 m-as da si eu :bow:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cel puțin enervant ebay-ul. Am licitat acum la un produs Âşi de fiecare dată când plusam apărea autobid-ul unuia. Cum dracu să câÂştigi cu faze de genul ăsta? :kiss:

fiind mai darnic la bani decat celalalt. ala si'a setat autobidul pana la o suma maxima pe care a considerat ca ar da'o pe produsul respectiv, daca tu o depasesti nu mai autoliciteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiind mai darnic la bani decat celalalt. ala si'a setat autobidul pana la o suma maxima pe care a considerat ca ar da'o pe produsul respectiv, daca tu o depasesti nu mai autoliciteaza.

Asta Âştiu, e logic într-un fel, dar totuÂşi, e enervant că nu Âşti exact până unde îi e ăluia maximul. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ strumfu - Te pricep. Si io tot p-acolo sunt :kiss:

 

Nebunache, pe ebay gasesc oglinzi originale pt a mea? Sau nu musai originale, da'

sa se potriveasca sigur .

 

cauta, acum eu nu fac afacere din asta, cauta, da-mi item number sau linku ,marchezi banu, eu cumpar, predau marfa, tu bagi berea la rece la mine in frigider ..si cam atat

 

E cel puțin enervant ebay-ul. Am licitat acum la un produs Âşi de fiecare dată când plusam apărea autobid-ul unuia. Cum dracu să câÂştigi cu faze de genul ăsta? :rolleyes:

 

pai iti spun eu si la modul cel mai serios , e o clona a vanzatorului...asa mi sa intamplat si mie

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi eu m-am gândit la fel, pentru că este prea pe față.

Am stat cu ochii pe un mudguard vreo 6 zile, am băgat 2 sume de autobid la licitație, în ultimul minut s-a plusat de 2 ori instantaneu. Nu am câÂştigat licitația. La 1 săptămână diferență, acelaÂşi produs de la acelaÂşi vânzător, a apărut iarăÂşi pe ebay la vânzare. Come on... it's lame! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...