Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

pana vine caldura poate reusesc sa imi iau si eu o casca calumea

e criza

..renala.

o casca buna redusa f mult.. :laugh:

 

Si F 3 este bun,abilitati la fel ca F 4 ,diferenta ar fi sa iti iei F 4 injectie care sigur face diferenta ,cel putin in buzunar

tehnice iti spune Strumfu

E bun si F3, insa F4 este alta motoreta de la asfalt si pana la semighidoane.

Frane updated, suspensie, CADRU aluminiu, codita deschisa pentru a raci releul :crack: regulator

Diferenta intre F4 si F4i e la buzunar. Consuma mai mult cel pe injectie. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E bun si F3, insa F4 este alta motoreta de la sfalt pana la semighidoane

Frane updated, suspensie, CADRU aluminiu, codita deschisa pentru a raci releul :blink:regulator

 

strumfuadi, si-a pus cineva cooler de computer pe releu la CBR f3? Inteleg ca asa se rezolva problema, nu?

 

Mesaj completat

Weekendul viitor :nono:

Sa ajung si eu la ea :crack:

 

votez si eu pentru weekendul viitor. Primo, mi-a ajuns ploaia de joi seara si, secundo, vreau si eu sa o cunosc pe Alexutzza :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca intelegi ca asa se rezolva problema, atunci inseamna ca cineva si'a pus, nu? :crack:

Oricum, e o piesa de 100EUR, majoritatea dam 50-60 numai pe filtrul de ulei si ulei.. Ce vreau sa zic e ca nu e panica astfel incat sa nu mai iei modelul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

strumfuadi, si-a pus cineva cooler de computer pe releu la CBR f3? Inteleg ca asa se rezolva problema, nu?

 

Mesaj completat

 

 

votez si eu pentru weekendul viitor. Primo, mi-a ajuns ploaia de joi seara si, secundo, vreau si eu sa o cunosc pe Alexutzza :laugh:

 

 

Si eu am auzit ca se poate pune radiator de pe la PC... am eu citeva care stau de pomana dar nu stiu ce dimensiuni ar trebui... poate si un duct de adus aerul la el? Unde e pozitionat?

 

 

=======================================

 

ultimele 8 posturi pina la pagina 1000!!

 

=======================================

:crack:

 

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am auzit ca se poate pune radiator de pe la PC... am eu citeva care stau de pomana dar nu stiu ce dimensiuni ar trebui... poate si un duct de adus aerul la el? Unde e pozitionat?

 

zaele, tie oricum nu-ti trebuie, ca tu ai f4. Eu intrebam pentru ca vroiam sa stiu daca "cineva de pe forum" (in ghilimele ca sa inteleaga si Strumfuadi) si-a pus, ca sa imi spuna si mie cum a procedat. Chair daca nu costa o avere, as vrea sa stiu, just in case.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zaele, tie oricum nu-ti trebuie, ca tu ai f4. Eu intrebam pentru ca vroiam sa stiu daca "cineva de pe forum" (in ghilimele ca sa inteleaga si Strumfuadi) si-a pus, ca sa imi spuna si mie cum a procedat. Chair daca nu costa o avere, as vrea sa stiu, just in case.

 

Apai nu am zis ca imi trebe mie... ziceam ca daca ii trebuie cuiva un cooler si idei de montaj pot sa ajutez... pe gratis... daca vrea. Parca Strumfu nu a avut F3.

 

 

5

 

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zaele, tie oricum nu-ti trebuie, ca tu ai f4. Eu intrebam pentru ca vroiam sa stiu daca "cineva de pe forum" (in ghilimele ca sa inteleaga si Strumfuadi) si-a pus, ca sa imi spuna si mie cum a procedat. Chair daca nu costa o avere, as vrea sa stiu, just in case.

 

 

Eu stiu ca si-a pus cineva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca vom atinge 1000 de pagini weekend'u asta. Ar fi cam ciudata o paranghelie cu ocazia a 10000 de posturi tinuta la 10020 ...

E adevarat ca afara e urat rau, dar daca ma uit pe prognoza tot asa va fi si peste o saptamana.

In concluzie .. daca pot ies si w-e asta si cel viitor cu cine vine.

 

 

Eu prefer să sărbătoresc momentul când mă dau cu mobra, că de băut nu beau. Deci prefer când trece vâjul ăsta și-s 10 grade, în maxim 2 săptămâni, gen. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca are loc si un cooler sub aripa dar si eu as fi tentat,analizam mai bine problema la o bere cand se va incalzi afara,ok Droom?

 

Clar, unde-s doi, pardon, trei cu Zaelu, puterea creste :crack:. Daca mai e si la o bere, iese parfum treaba. Releul e langa CDi, eu zic ca ar fi loc pentru un cooler. Am vazut un tutorial, era insa la un transalp parca. Nu stiu cum vine la cbr f3.

Mesaj completat

Eu stiu ca si-a pus cineva .

 

Poate aflam cine e. Stiu ca era la un moment dat un reiser din Braila care isi vindea cbr-ul din 96 anul trecut prin septembrie-octombrie si zicea de releu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ironicule, am inteles din prima.

Pai cum sa se monteze un cooler? Prin gaurile de prindere bagi niste autofiletante care se cotopenesc intre aripioarele releului. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum a mers postul asta inainte dar de vreo 2 zile parca a prins aripi. Oricum cred ca Zaelu e campionul absolut la postarile cele mai lungi.

 

Na ca am ajuns la 1000.

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce setari aveti voi, ca eu sunt la pagina 250...

 

:laugh: aveam si eu niste setari aiurea in my controls, dar le-am dat default ... on second thought, sper ca nu ti-au venit niste idei diabolice ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

votez si eu pentru weekendul viitor. Primo, mi-a ajuns ploaia de joi seara si, secundo, vreau si eu sa o cunosc pe Alexutzza :crack:

:laugh:

 

Nu stiu daca are loc si un cooler sub aripa dar si eu as fi tentat,analizam mai bine problema la o bere cand se va incalzi afara,ok Droom?

Deci ramane pe week viitor,da ? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai exact ramane pentru Sambata,nu asta ci viitoarea

 

hai sa hotaram si locatia acum.

 

 

postul 9 999

Mesaj completat

10 posturi pe pagina... asa are si forumul default acum... :haha:

 

 

PAGINA 1000

 

:crack: :nono: :laugh:

 

 

te facusi Zupemembru vere :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai 9999? Asta de'l fac io acum e 10005...

 

acum am dat refresh si inainte de a deschide topicul arata ca abia acum tu ai facut postul cu numarul 10 mii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...