Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca are cineva nevoie dati un PM, in caz contrar ajung la pubela, ocupand spatiu degeaba.

Rezervorul sta de peste 15 ani printr-o boxa.

Farul e posibil sa provina de la o masina.

'Obiectele' se afla in Iasi.

Daca nu trebuie la nimeni, rezervorul il vreau eu. Am un plan mare cu el. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pentru ca am suparat doi oameni(prin neatentia mea )am hotarat sa renunt la vanzarea pieselor ramase si sa le donez .Cer public scuze inca o data celor doi, aurelian_mz_rt125 si mpc.post-60705-0-82145700-1335379931_thumb.jpgpost-60705-0-89299300-1335379881_thumb.jpgpost-60705-0-36611500-1335380009_thumb.jpgpost-60705-0-66601100-1335380078_thumb.jpgpost-60705-0-47403000-1335380129_thumb.jpg

 

Stima :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ordinea stricta a solicitarii, Carburatorul si cele 2 manete pleaca la shumydan ,restul de pe poza insemnata la userul cuxi.Au ramas aripile, ghidonul si tobele.

Sa va foloseasca. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am zis ca le donez asa ramane. Tobele pleaca la aurelian_mz_rt125. Adresa lasati-o in pm.

 

Si sa nu uit ,aripile au fost cerute de userul comunistul.

 

Cam astea au fost. Piesele le pun la posta saptamana viitoare si va anunt in pm.

Stima :cheers:

Editat de Strmbu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un set de platini pentru Jawa 350 nefolosite pentru cine intereseaza.....Mie nu imi mai trebuiesc intrucat am dotat moto cu aprindere electronica.....

 

Cine crede ca ii sunt folositoare cu cea mai mare placere.....

 

 

Daca nu s-a abonat altcineva as vrea sa mi le trimiti mie.Da-mi un bip la 0740105751 si te sun eu pentru ati spune adresa .Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rahatoalternatorul a plecat, a mai ramas carbelitorul de Mobra.

quote]

pare un corb de carburator de Mobra ce vad eu in poza.mai este disponibil?ma interseaza daca nu are ceva rupt din el

Editat de sabyn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pai daca nu poate fi folosit atunci de ce mai umflam buzunarul la posta romana sau curier?daca poat sa-l folosesc ini este de trebuinta,daca esti de acord sa-l trimiti iti dau adresa pe PM

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Sincer, pentru tine este stricat si bun de aruncat, nu iti este de nici un folos si nu are rost sa umflam buzunarul postei romane cu mirobolanta suma de 7 lei pe care as fi platit-o tot eu.. O seara buna! 

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce sari asa,am intrebat pt ca am mai luat doua de pe aici si nu am reusit sa fac din ele unul,nu inteleg de ce intelegi lucrurile in alt mod.

merci oricum

Editat de sabyn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...