Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Fratilor eu nu am pretentia la donatii dar pot face si eu, piese multe de Simson, lant nou pentru Jawa sau CZ, ajutati-ma sa rezolv un emw r35/3 de care ma ocup acum. careva al dracului de priceput si-a bagat ghearele in el si in momentul de fata am nevoie urgenta de piesa care intra in cadru si tine telescoapele fata si piesa in forma de semiluna care le inchide si pe catre se fixeaza ghidonul. La schimb sau contra cost suport coletaria si valoarea pe care ne vom intelege la primirea pieselor daca distanta este mare sau vin personal la distante mici. Dati un Bip la 0722569403 si va sun imediat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator MosRahao

C U M P A R :


O barca IMPECABILA pentru IJ Planeta 5.



Mai caut si un set de cartere, IMPECABILE, noi sau foarte putin folosite.


Neaaparat cu acte. Tot pentru IJ Planeta 5.



Rog seriozitate, poze detaliate + pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau eu un cauciuc rusesc 3.50/18.00...cum facem cu transportul lui? Nu prea am timp in perioada asta de impachetari si drumuri la posta, fiindca lucrez inclusiv de sarbatori...asa ca gaseste o varianta si te-am rezolvat! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il puneti la fan curier. E rapid si comod.

Iti dau eu un cauciuc rusesc 3.50/18.00...cum facem cu transportul lui? Nu prea am timp in perioada asta de impachetari si drumuri la posta, fiindca lucrez inclusiv de sarbatori...asa ca gaseste o varianta si te-am rezolvat! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Gasesc o anvelopa pe 18 pt un minsk din' 92. Moka sau la un pret simbolic :))

Mersi!

Salut am cauciuc nou ca format dar ca an de fabricatie 90, bine conservat fara crepaturi dar putin intarit, marimea 3,25x 18 pret 60lei + transport pe posta sa curier ,cum doresti.0744835877 e nr meu de tel. Maine si ti-l pot pune la posta ca mai trebuie sa mai trimit la cineva . Daca imi dai confirmare ca il doresti iti trimit poze cu el sa-l si vezi,pozele de mai jos sunt orentative

 

Dau la schimb juguri de simson sport pentru juguri de ij 56

post-16700-0-73998600-1367147692_thumb.jpg

post-16700-0-08987100-1367147731_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu stiu cat lucrez saptamana asta asa ca ne auzim dupa paste. Mersi !

Salut am cauciuc nou ca format dar ca an de fabricatie 90, bine conservat fara crepaturi dar putin intarit, marimea 3,25x 18 pret 60lei + transport pe posta sa curier ,cum doresti.0744835877 e nr meu de tel. Maine si ti-l pot pune la posta ca mai trebuie sa mai trimit la cineva . Daca imi dai confirmare ca il doresti iti trimit poze cu el sa-l si vezi,pozele de mai jos sunt orentative



Dau la schimb juguri de simson sport pentru juguri de ij 56

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .

 

As avea si eu nevoie de un carburator pentru jawa 125 din 1960 [ daca se poate in stare buna , adica sa tina relantiu , sa mearga reaglajele] si o geanta+cauciug mobra hoinar!! Daca ma poate ajuta cineva astept un pm cu ce aveti si pretul! multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .

 

As avea si eu nevoie de un carburator pentru jawa 125 din 1960 [ daca se poate in stare buna , adica sa tina relantiu , sa mearga reaglajele] si o geanta+cauciug mobra hoinar!! Daca ma poate ajuta cineva astept un pm cu ce aveti si pretul! multumesc!

Daca o sa-i zici janta si cauciuc o sa inteleaga toata lumea ce doresti si vei fi ajutat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma rog , eram obosit aseara si am scris anuntul in graba , deci daca ma poate ajuta cineva astept Pm , multumesc si bft!

eu am cauciucuri pe 16x3,25 si 350 si pe 18x3,25 daca vrei ai nr meu de tel (0744835877),imi zici ce marime iti trebuie si iti trimit .60 lei +transportul /bucata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pentru un prieten un lant de la transmisia primara pentru o Jawa de 175 ( din 62 ) . Il poate cineva ajuta cu asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pentru un prieten un lant de la transmisia primara pentru o Jawa de 175 ( din 62 ) . Il poate cineva ajuta cu asa ceva?

transmisia primara? Daca te referi la lantul care da la roata spate, am eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pentru un prieten un lant de la transmisia primara pentru o Jawa de 175 ( din 62 ) . Il poate cineva ajuta cu asa ceva?

e identic cu cel de pe CZ 175 Sport........... am eu unul.... e de donat. Doar ca a fost schimbat ca e intins ( la saracie, am facut urmatoarea treaba- am deschis lantul si l-am "intors pe dos" )...... in lipsa de altul, o fi bun :) .

Problema e ca ar putea sa faca zgomot, adica sa frece in bloc - la bosazul unui surub.

taxa de posta nu e la donatie .

Poti incerca pt unul nou la Motor-Line Tg. Mures.... aia aveau piese de mz, jawa, cz....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...