Sari la conținut

Noul Meu Motor


UnderTaker
 Share

Postări Recomandate

De azi sunt fericitul posesor al unui Suzuki VZ 800 Marauder din '97. Astept sa vina acum cat mai repede din Italia si sa il inmatriculez!!!! Bestia are 30000 de km (cica) cauciucuri noi si toarce ca o pisicuta!

 

post-3376-1170918268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De azi sunt fericitul posesor al unui Suzuki VZ 800 Marauder din '97. Astept sa vina acum cat mai repede din Italia si sa il inmatriculez!!!! Bestia are 30000 de km (cica) cauciucuri noi si toarce ca o pisicuta!

 

post-3376-1170918268_thumb.jpg

 

pai daca e in Italia de unde stii cum toarce? Ai fost s-o vezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grije de ea fara trinte fara zgirieturi,n-o da la prieteni si rude nici pina la colt si inapoi caci se pere ca te-a facut fericit.Pe sosea nu iuta sa-i saluti si pe cei care n-au bestii .felicitari.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Dar Bestie nu prea este asa o motocicleta (800cmc si 53cp), eu as zice ca Mielu se potriveste mai de graba.

 

...

 

 

Ce mult imi plac mie baietzii care sar repede sa shi-o masoare... pe net!

Lasa omul sa fie fericit shi nu-i strica visul! Daca el a zis ca e bestie, bestie sa fie!

Tzie tzi-ar place sa-tzi faca cineva Buldog-ul Canich? Pai la 65 de cai shi 1100cc ala-i buldog? Poate Pudel!

Asha-i ca te-ai simtzit lezat? Sper ca alta data sa te gandeshti umpic inainte de arunca cu vorbe...

In rest, frumos Marauderul, sa ai parte de mii de km cu el!

Shi tu de Buldog!

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...