Sari la conținut

Vulcanii Noroiosi Cu Aroma De Plescoi


Seven
 Share

Postări Recomandate

Mie imi pare rau ca n-am mai venit si in biker's club.. Mi-a sarit un caine in fata la iesirea din Ploiesti si dupa o frana cu scart cu fata (la propriu cu scart, nu credeam ca e posibil sa franezi cu fata si sa rupa aderenta fara sa cazi), un caine pocnit putin cu varful cizmei (noroc ca a avut minte sa se dea un pas inapoi) si o injratura urlata in casca de m-a durut gatul 5 minute dupa, nu mai voiam decat sa ajung acasa :eek:

 

Oricum, a fost foarte tare plimbarea :angry: Abia astept urmatoarea :D

 

Toate bune :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una dintre cele mai reusite plimbari de pana acum...ne-a ajutat si vremea foarte mult, s-a mers foarte civilizat, mai ales la intoarcere, nu ne-am mai despartit, nu ne-am mai ratacit, ne-am si imprietenit pe le Biker's... a fost belea...

sper ca urmatoarea sa fie cu foc de tabara si cu palincutza si cu plescoii la gratar...prietenii stiu de ce!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am reusit sa pun filmele, nu atasaza fisierele

 

"Mie imi pare rau ca n-am mai venit si in biker's club.. Mi-a sarit un caine in fata la iesirea din Ploiesti si dupa o frana cu scart cu fata (la propriu cu scart, nu credeam ca e posibil sa franezi cu fata si sa rupa aderenta fara sa cazi), un caine pocnit putin cu varful cizmei (noroc ca a avut minte sa se dea un pas inapoi) si o injratura urlata in casca de m-a durut gatul 5 minute dupa, nu mai voiam decat sa ajung acasa "

 

 

...chiar ne intrebam ce a fost cu tine, bine ca nu s-a intamplat nimic rau, o sa avem destule ocazii sa ne mai intalnim la o limonada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sunt de acord cu toata trupa a fost de vis tot traseul sa mers asa cum trebuie la dus ne-am cam rupt in doua dar tot acolo am ajuns la intoarcere sa mers grupat pozele si filmul sunt super si carnatii de plescoi senzationali mai ma alatur si eu cu cateva poze

asa ca trebuie sa mai pregatim alta tura ceva mai senzational

era prima data cand ii vedeam pe cei cu care am fost dar parca ma stiam cu de catva ani asa de bine m-am simtit

asfaltt uscat la toata lumea si sa ne vedem cat mai curand

post-15640-1171381053_thumb.jpg

post-15640-1171381063_thumb.jpg

post-15640-1171381071_thumb.jpg

post-15640-1171381080_thumb.jpg

post-15640-1171381115_thumb.jpg

post-15640-1171381124_thumb.jpg

post-15640-1171381136_thumb.jpg

Editat de asfaltt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...