Sari la conținut

Accident Stefan Cel Mare


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De asta ce spune-ti ?Este un model de fluturas....

 

Ideea cu fluturasii impartiti conservarilor in trafic, mi-a captat atentia mult ...si de aceea va prezint si voua gandurile mele .Cred ca ar fi ok, daca ca de fiecare cand venim la ARC si ne adunam sa impartim conservarilor acesti fluturasi.Ii putem imparti si in drum spre ARC ,si acolo si oriunde in alta parte...

Voi ce pareri aveti ?Astept sugestii pentru ca in weekend voi discuta cu un amic tipograf ,care ar fi dispus sa ma ajute in executia fluturasilor...calitatea ar fi alta decat hartia xerox format A4 si cantitatea ar fi mult mai mare decat 4 fluturasi incadrati la format A4 .

Ma rog detalii tehnice ....deci ce schimb ? modelul , textul ?

sunt bune ambele idei cu fluturase......am ajuns si eu aseara pe la 18:15 la arc, am tras supernova in statia de autobuz, unde mai stateau parcate si alte vreo 7-8 masini, am stat putin de vorba cu mihai_p si, la un moment dat, jigodiile astea imputite de militieni au inceput sa se plimbe incet, incet cu o masina de radar pe langa masinile oprite, filmandu-le numarul.......au mai venit vreo doi dintre cei care parcasera acolo si s-au urcat in masini, iar garcii au tras repede langa ei sa nu cumva sa plece fara amenda......si cand scriau ei de zor procesele verbale.....am fugit si eu la masina si am taiat-o fara sa aprind luminile, zicand eu ca poate nu mi-or vedea numarul.........asta e, jeguri imputite......ma astept la amenda acasa......scuze pentru offtopic..........nu prea am mai gasit unde sa las masina in zona asa ca m-am dus acasa glont si am baut pana nu am mai stiut de mine......incerc sa vin duminica la 16:00 pe stefan cel mare....

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e o idee buna facem fluturasi si ne strangem duminica la locul accidentului si ii impartim

indiferent chiar daca ne luptam cu morile de vant merita sa incercam

 

Nu sant foarte sigur ca pana duminica ii am gata...poate doar copii xerox in jur de vreo 500 de bucati .

Abia duminica pe seara ma intalnesc pentru discutii cu prietenul tipograf ,asta pentru ca vreu sa fie cat mai reusiti si poate posibil plastifiati (depinde si despre ce bani e vorba ,ca nu stiu daca pot suporta cheltuielile )

 

Va tin la curent ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...