Sari la conținut

Iar Am Fost La Peste Si


B.B.
 Share

Postări Recomandate

E cunoscuta senzatia....si eu imbin cele doua hobby-uri....doar k mergeam cu o mini jawa de 49 prin noroaie :cheers: ...noroi+echipament+caldura+tantari+prieteni fara directie+o padure deasa+porci mistreti+racire pe aer....iti dai seama ce iesea :blbl: numai bine si misto pozele :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

completare...

Am fost pe malul dunarii...la crap... ca io nu dau la altceva... ori peste mare ori nimic... da in februarie cam greu...

Ideea mea era sa ajung mai departe. A plouat dimineata si ma gandeam ca s-a uscat drumu.. dar se pare ca nu se putea merge pe dig... acolo unde vedeti capra cu rotile incarcate nu se putea merge.. era ca la patinoar.. parea uscat dar avea o pajghita de muci deasupra de te duceai ca la desene animate....

Asa ca am luat-o prin padure pana pe mal, si pe mal am testat capra prin diverse hartoape care de care mai adanca decat alta... acolo nu am facut poze ca daca ma opream nu ma mai scotea nici dracu...

va salut si va astept care vreti ...sa veniti..

post-7046-1171510407_thumb.jpg

post-7046-1171510455_thumb.jpg

post-7046-1171510508_thumb.jpg

post-7046-1171510557_thumb.jpg

post-7046-1171510611_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak tot merge mobra te mai astept pe la Bucuresti dak mai ai drum pe acilea !!

bafta ca DRu e super motor !!

nu mai am timp ca as veni... urmatoarele poze vor fi din czech republic... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi, daca mergi la cehi cu DR-ul vopseste dreq si tu cadrul ala in negru ca asa cum ii acu nu te lasa aia sa intri in "czech republic" :scratch:

de ce?

 

oricum nu ma duc cu ea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...