Sari la conținut

Poze Cu Tuning La Scutere


yOCorni
 Share

Postări Recomandate

gata...m-am convins...imi iau casca...sapt viitoare....ms pt parerile voastre... :rose:

Ma bucur k ai luat aceasta decizie...

 

Apropo,nu mai pune nimeni poze cu tuning la scutere???Lasa ca punt tot eu niste balene sa va cada fata...

 

post-14846-1172332332.jpgpost-14846-1172332400.jpgpost-14846-1172332479.jpg

 

Si pentru k imi este lene sa mai pun poze o sa va dau si voua link'ul sa va minunati cu ce veti vedea...

 

http://images.google.ro/imgres?imgurl=http...l%3Dro%26sa%3DN

 

Dati un click sa vedeti si voi ceea ce m-a facut pe mine sa imi bag ghearele-n gat... :nono: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 321
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mijto Aprilia ala...frumos foc...am auzit k vrei sa il cumperi...ai aflat ce pret are???

 

Cum ai pus flacarile la GoPop???

 

Moamaaaaaaa....si SpeedFight'ul ala de mai sus alb cu rosu e frumos foc dar pacat k nu exista asa ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mijto Aprilia ala...frumos foc...am auzit k vrei sa il cumperi...ai aflat ce pret are???

 

Cum ai pus flacarile la GoPop???

 

Moamaaaaaaa....si SpeedFight'ul ala de mai sus alb cu rosu e frumos foc dar pacat k nu exista asa ceva...

exista....in compul meu.... :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ai facut scooterul negru,trebuia sa folosesti si tu alta nuanta de rosu ptr ca asta pare cam palida asa...ceva aprins gen ferarri red..parerea mea...

Eu nu ma agit prea tare cu tuningul,urmeaza sapt asta sa-mi comand o toba full Gianelli ( asta stock a ruginit si in curand cred ca face gauri...) , role de 3 sau 4 gr (ptr demaraj) si cauciuc spate michelin pilot sport (taticu` curbelor :banana: ) ...poate si o saracie de filtru...ma mai gandesc...in rest..nu ma agit,ii ajunge...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

118 euro...nu e mult....da e oare pt modelul de 50cc? :baldy:

 

118 euro...nu e mult....da e oare pt modelul de 50cc? :ok:

da,m-am convins....e de 50cc :banana: ...bafta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-14846-1172332332.jpgpost-14846-1172332400.jpg

asta e de (cuvant urat) rau de tot... are o ditamai garda la sol :banana:

oare covoru rosu se tine dupa tine in mers? :baldy:

 

ca tot veni vorba de dna-uri: aici sunt cateva dna-uri preparate frumos.

Editat de gcm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e de (cuvant urat) rau de tot... are o ditamai garda la sol :bounce:

oare covoru rosu se tine dupa tine in mers? :)

 

Hai ma nu fi rau ca sunt facute de show dar totusi sunt piesa...ce vrei sa zici ca tu daca ai avea asa ceva ai iesii cu el in traficul nostru cu soferi din ce in ce mai chitrosi si needucati care nu ne respecta si fac tot posibilul sa ne marginalizeze???Sa iti admire unul scuterul mai de aproape decat ar trebuii si te infiga in vreun gard sau bloc ar fi bine????Mai bine cu ale noastre desi sunt si alea frumoase...

 

ca tot veni vorba de dna-uri: aici sunt cateva dna-uri preparate frumos.

 

Intr-adevar sunt foarte frumoase DNA'urile astea...am un prieten care se va bucura si va fi inspirat din filmul asta...si ala de mai sus este frumos in schimb toba e oribila,nu imi place...Mai frumoasa una cu doua iesiri pentru dna...ii sta mai bine...

 

 

P.S.: Imi pare rau ca nu am mai intrat zilele astea dar m-am cam mutat la gagica si nu am netu' acolo...O sa fac tot posibilul sa intru mai des sa vb...si knd mai fac rost de poze le pun aici...

 

 

 

post-14846-1172954527_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intr-adevar sunt foarte frumoase DNA'urile astea...am un prieten care se va bucura si va fi inspirat din filmul asta...si ala de mai sus este frumos in schimb toba e oribila,nu imi place...Mai frumoasa una cu doua iesiri pentru dna...ii sta mai bine...

P.S.: Imi pare rau ca nu am mai intrat zilele astea dar m-am cam mutat la gagica si nu am netu' acolo...O sa fac tot posibilul sa intru mai des sa vb...si knd mai fac rost de poze le pun aici...

post-14846-1172954527_thumb.jpg

dc imi pare mie k e modificata poza??? :hug: :crack: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e scuteru meu. Scuzati calitatea pozelor dar sunt facute cu telefonul..... Piaggio NRG mc3 dualdisc , esapament LeoVinci TT (am avut un ZX da nu mergea cum trebuia si am cumparat TT u) , rolele sunt cele cu care a venit esapamentul(aveam malossi dar deh....sunt de la esapament astea ) ,Carburator de 17,5, .........oricum nu mai conteaza .....full speed 120 :lol: :D

post-12294-1173993237_thumb.jpg

post-12294-1173993287_thumb.jpg

post-12294-1173993298_thumb.jpg

post-12294-1173993313_thumb.jpg

post-12294-1173993341_thumb.jpg

post-12294-1173993365_thumb.jpg

post-12294-1173993390_thumb.jpg

Editat de ReDDevill
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D :lol: ce tare........

 

Ms... :D

apropo...m-a oprit in dim asta garda cu radaru...am dat cu 95 in radar dar norocul meu ca il cunosc pe tata aia doi si cand au vazut si nr au ras de s-au (cuvant urat) pe ei...doar tata a fost ala care mi-a facut morala...

 

Dai pacate nu imi merge sa pun o poza aici ca tocmai inainte sa dau in radar facuse gagikmea poza la bord...imi zice ''Error on page'' :D :D

 

Hai ca am dat un restart la calc si a mers...in orice caz nu mai merge mai mult cu 2 pe el...

post-14846-1174122800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, Cornica...:) Din ce an e scuterul tau?

 

:D Din 2003 este fabricat...cumparat in 2004...

Primii 9000km facuti in Italia si apoi a fost adus in tara in primavara anului 2006 "just for me!!!" :lol:

:D Cornica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...