Sari la conținut

Poze Cu Tuning La Scutere


yOCorni
 Share

Postări Recomandate

Cat despre Leo Vince toata lauda din auzite sper sa isi mai dea si altcineva cu parerea. Numai bine!

Leo Vince...hmm. Eu sunt multumit de sunetul pe care-l scoate. Mentionez ca urla foarte tare. Cred ca sunt mai mult de 100 dB. :ok:

Dar depinde si de model. In general sunt bune, desi eu as (fi) opta(t) pentru una Giannelli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 321
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pare cam off topic discuta cu "ce toba sa imi iau" incercati si voi sa vorbiti pe un topic de tuning nu unde se comenteaza tuningurile din poze... sau pe topicu de service... e mai on topic acolo...

noroc si sanatate

Editat de nvidia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pare cam off topic discuta cu "ce toba sa imi iau" incercati si voi sa vorbiti pe un topic de tuning nu unde se comenteaza tuningurile din poze... sau pe topicu de service... e mai on topic acolo...

noroc si sanatate

Pustiu pasionat de tuning mai lasa lumea in pace, te bagi tu repede ca sunt offtopic.

 

 

A venit vara si pasionatii au si inceput sa dea sfaturi !

De ce vrei poze cu scutere tunate vrei sa ti-l tunezi pe al tau?

Cauti anturaj si nu stiu eu ?

 

Nu vreau sa fiu rautacios dar vad ca te iei de toata lumea care face off-topic, tu nu faci niciodata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pustiu pasionat de tuning mai lasa lumea in pace, te bagi tu repede ca sunt offtopic.

A venit vara si pasionatii au si inceput sa dea sfaturi !

De ce vrei poze cu scutere tunate vrei sa ti-l tunezi pe al tau?

Cauti anturaj si nu stiu eu ?

 

Nu vreau sa fiu rautacios dar vad ca te iei de toata lumea care face off-topic, tu nu faci niciodata?

omule daca ai vedea scuterul meu ai vedea ce pasionat de tunning sunt... nici macar carenele nu le mai are toate de lene sa i le montez, vopseaua matuita de soare, zgariat de toate gardurile de care il reazem etc.... daca merge motoru ce conteaza :what:...

da pur si simplu mi se parea offtopic nu am vrut sa atac pe nimeni a fost pur si simplu o sugestie

no offence :hug: poate bem o bere :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tine nu ai treaba ...esti prost cu acte in regula ...eu nu te-am amenintat dar vad ca s-au imprastiat prostii si cel putin unu a ajuns la Brasov...eu am zis sa facem intrecere si nu ai venit...acum Runneru e in drum spre Italia si nu cu 80km/h ci cu ...Du-te unde ai treaba cu tuningul tau si ne auzim pe Radio Santz sau pe unde mai stai tu... Hai S_M_S___ cu placere...Ciao

 

Cornele.. vezi ca vb cam urat .. si nu am venit la caracal..pt ca nu am scooterul aici..De fapt nu`l mai am .. daca citesti bine la prima faza cand am postat l`am avut in Italia..mi l`au furat..si ma oftic.. dar asta e..and.. iti zic sigur ca daca stie cine sa`ti areanjeze un scooter si sa ai bani.. poti sa faci avion din el..! Primul meu scooter a fost un amarat de Piaggio zip.. care a devenit monstru . ajungea la 141 la ora.. avea kit-ul sportiv malossi ..ala de curse..!Dar in fine.. Sper ca acum sa pot sa-mi aduc Boosterul Next Generation .. care e acum in italia.. sa-l aduc si sa termin ce-a inceput..!pana acuma ajunge la 122 la ora....In fine crezi ce vreii.. ! Deci ne-am inteles da ? CONTROLEAZA-TI CUVINTELE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cornele.. vezi ca vb cam urat .. si nu am venit la caracal..pt ca nu am scooterul aici..De fapt nu`l mai am .. daca citesti bine la prima faza cand am postat l`am avut in Italia..mi l`au furat..si ma oftic.. dar asta e..and.. iti zic sigur ca daca stie cine sa`ti areanjeze un scooter si sa ai bani.. poti sa faci avion din el..! Primul meu scooter a fost un amarat de Piaggio zip.. care a devenit monstru . ajungea la 141 la ora.. avea kit-ul sportiv malossi ..ala de curse..!Dar in fine.. Sper ca acum sa pot sa-mi aduc Boosterul Next Generation .. care e acum in italia.. sa-l aduc si sa termin ce-a inceput..!pana acuma ajunge la 122 la ora....In fine crezi ce vreii.. ! Deci ne-am inteles da ? CONTROLEAZA-TI CUVINTELE !

 

:eek: Ce sa controlez ma...du-te in SBZ ca ne vrajesti pe fata...nu ti se pare ciudat sa sti chiar cu exactitate viteza la scooterele astea...168,122,141...de unde sti tu chiar cu exactitate si poate chiar cu virgula :what: ...ti-am zis sa nu te mai bagi in seama cu mine si termina cu comentariile la adresa mea cu nu ai ce sa imi faci tu mie...ma c_c pe cei ca tine si nu imi pasa de ce draq vrajesti tu...poate furasei tu scuterul si ti l-a confiscat gadra :what: :D :sick: ...hai ciao :hug:

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Yamaha Aerox

post-14846-1171827795_thumb.jpgpost-14846-1171827850_thumb.jpgpost-14846-1171827923_thumb.jpgpost-14846-1171827976_thumb.jpg

O sa mai pun,dar acum tre sa dau un restart la calculator...

Pune-ti si voi poze ca vreau sa imi fac scuterul si sa imi mai vina idei...ca sa iasa frumos...

unde ai gasit neoane pt scutere???yo am i gilera typhoon si nu gasesc nikaieri neoane!!mentionez k sunt din galati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai gasit neoane pt scutere???yo am i gilera typhoon si nu gasesc nikaieri neoane!!mentionez k sunt din galati

cauta in piata rusilor,sau la popescu :nono: ....poate gasesti... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

Salutare..am si eu un SR50 si ma gandesc sa il tuninghez...dar...nu prea am vazut poze cu tuning la scutere cum vreau eu....vreau sa il fac cat mai frumos si mai bun...daca stie careva ceva site cu poze sau ceva TUNING la SCUTERE va rog sa imi trimiteti un PM sau postati aici...multumesc foarte mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare..am si eu un SR50 si ma gandesc sa il tuninghez...dar...nu prea am vazut poze cu tuning la scutere cum vreau eu....vreau sa il fac cat mai frumos si mai bun...daca stie careva ceva site cu poze sau ceva TUNING la SCUTERE va rog sa imi trimiteti un PM sau postati aici...multumesc foarte mult

http://www.scooter-system.fr/galeries/index.html si iti selectezi modelul..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms...stiu siteu asta..da e varza:( nu prea e ceva de el:(

atunci scrie pe Google Aprilia SR :D si iti alegi ce site vrei....... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a pus cineva sistem audio sub sa? Daca da cum e..cam cat ar costa si cum se face alimentarea?

eu imi pun peste cateva zile....am gasit un cd-player ca nou la 1 mil :D ...si 2 boxe de 200 mii + vreo 300 mii la montare..... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu imi pun peste cateva zile....am gasit un cd-player ca nou la 1 mil :D ...si 2 boxe de 200 mii + vreo 300 mii la montare..... :rock:

 

Vrei sa zici ca ai gasit difuzoare, ca ceea ce ai tu de gand sa faci, ai putea sa o numesti boxa. Apropo ce "boxe" sunt alea de se cupleaza direct la cd-player? Ai omis amplificatorul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce are nevoie de inca o baterie sau una mai mare? Cd-playerul poate sa il puna pe baterii R6 sau R3 iar amplificatorul care este conceput pt auto(tot 12V) il leaga la bateria scuterului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati k am omis cateva lucruri....omu mi-a zis sa-i dau 1 mil 700 si imi face el tot sistemul cu toate piesele....am gresit :bounce: :huh:

 

si inca ceva:numi plac manelele :what: .....da-i dreq de tigani borati :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma iertati ca spun asta si sper sa nu va suparati pe mine dar sunteti off topic oameni buni.Topicul asta trebuia sa fie doar cu poze dupa cum scrie si in titlu sau linkuri...sa faca cineva curatenie ca nu se mai intelege nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...