Sari la conținut

Ce Parere Aveti De Moto Guzzi V35ii?


Wolf5ro
 Share

Postări Recomandate

salutari, ptr piese mai incearca si aici www.guzziepiushop.de eu de acolo imi cumpar si am vazut ca au si de v 35 , eu am vrb cu ei si trimit in tara , dar coasta mult ,daca te intereseaza ceva de la ei si vrei sa cumperi , am pe cineva care-mi trimite si mie , cele bune si pacat de batjocora de care a avut parte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca toata bucuria mea sa risipit odata ce l-am desfacut deoarece:Pistoane,segmenti,cilindrii sunt terminati urat de tot si ambreiajul e gata.Acuma trebuie sa astept raspuns de la Stein-Dinse din germania sa vad daca imi pot trimite piesele de care am nevoie si care ma costa 500euro.O sa mai scriu pe parcurs si o sa scriu daca priemsc raspuns de la ei. :wave:

PS:Toate aceste probleme sunt din cauza ca fostu propietar a facut burnout cu motoru de mai multe ori si nu s-a gandit ce se va intampla.

vezi mestere?.......io ti-am spus ca Andrei ala de la care ai luat-o si care a si modificat-o e un mare, mare papagal.........si-a batut joc si de a mea, si-a batut joc si de a ta!.....urat!!!!.........urat de tot!.....esti de joasa speta, Andrei! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da eu sunt Andrei,ala care a modificat motorul e Mirel. :hug:

da, Andrei......scuza-ma......am incurcat numele....Mirel este papagalul.....asa este!..........Mirele....... :wave: e pentru tine cu drag, cadou de la mine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

da, Andrei......scuza-ma......am incurcat numele....Mirel este papagalul.....asa este!..........Mirele....... :baldy: e pentru tine cu drag, cadou de la mine! :baldy:

Cat de mult il iubesti tu pe Mirel,dar ce sa zic de Andrei,ca acuma pe el il costa...but let's look on the bright side isi face acum setul motor cand piesele nu costa asa de mult si il mai tine o viata piesele astea...LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE,my brother...dar totusi Mirel este o p**a,dar nu e vina lui ca nu stie mecanica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi fratzica ce ai facut cu mobra aia ai resuscitato?.......ce papagalii mei nu mai dai nici un semn ca is curios??

da, da, ca bine ii zici........ce vesti noi mai sunt????........pe cand primul drum la Buzau? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul functioneaza din nou si tin sa va anunt ca merge mai bine ca oricand.Am reparat tot ce a avut nevoie de reparatie.Mai trebuie sa ii fac rodajul si nu cred ca voi mai avea probleme cu el multa vreme.Multumesc tuturor care m-au ajutat sa il repar.Toate cele bune si sper sa ne vedem la drum sau la o :cheers: .Salutari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.........................

da, da.....berea....unde-i berea......sau, macar o palinka.....ca de, la voi la Arad.......a, si sa nu uit, scalpul lui Mirel?.....nu de alta, da' mai si fumam si sa avem in ce scruma :ok: :crack: :cheers: :crack:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.M-am apucat sa fac rodajul si am facut duminica un drum pana la oradea fara nici o problema dar cand m-am intors mi-a facut cateva probleme.A inceput sa dea semne ca vrea sa moara eu cred ca am multa mizerie in carburatoare si in filtre pt ca motorul nu se mai incinge ca sa fie de acolo problema.Va salut si sa stiti ca acuma sunt foarte multumit de moto guzzi. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.M-am apucat sa fac rodajul si am facut duminica un drum pana la oradea fara nici o problema dar cand m-am intors mi-a facut cateva probleme.A inceput sa dea semne ca vrea sa moara eu cred ca am multa mizerie in carburatoare si in filtre pt ca motorul nu se mai incinge ca sa fie de acolo problema.Va salut si sa stiti ca acuma sunt foarte multumit de moto guzzi. :ok:

 

 

pai zi si noua fratica ce ai avut stricat pe la el ce ai comandat ce a venit cat o costat dinastea......... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...