Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce se intampla......nu va-ti revenit de duminica.......nu se mai anunta nici o motoreala???????????????

 

ps:evitati traseul ---CAVNIC------au astupat gropile su pietris-.......munca tipic romaneasca :moto: :moto: :moto: :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce se intampla......nu va-ti revenit de duminica.......nu se mai anunta nici o motoreala???????????????

 

ps:evitati traseul ---CAVNIC------au astupat gropile su pietris-.......munca tipic romaneasca :moto: :moto: :moto: :moto: :(

Inca nu am numar...de aceea :moto:

Maine rezolvam si treaba cu ieshitul... :)

Dar maine va ploua... :moto: sunt aproape sigur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stiti cum e drumul din Cluj spre Baia Mare, pe ruta Jibou, Cehu Silvaniei ?

 

sa nu te puna cel negru sa mergi prin jibou-cehu silvaniei...ca nu mai iesi cu motoru din gropi.....se termina drumul la un moment dat brusc intr-o ditamai groapa.....nici cu jeep nu iesi d-acolo....;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehehe....in seara asta(16 mai) cativa am fost destul de dusi cu capu sa mergem la mesteacan..la placinta...pe ploaie....;)....dar a meritat.....eu si mitza cel putin....ultima iesire cu gs-urile......urmeaza sa ne luam "caluzti" noi....;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte ok iesirea pana pe mesteacan...chiar daca la un moment dat ploua super nasol. Tot drumul meu catre casa facut acuma a fost mult mai nasol decat tot drumul pana pe mesteacan. Si normal cand ploua de nu stii unde sa te ascunzi...prinzi si toate semafoarele pe rosu. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte ok iesirea pana pe mesteacan...chiar daca la un moment dat ploua super nasol. Tot drumul meu catre casa facut acuma a fost mult mai nasol decat tot drumul pana pe mesteacan. Si normal cand ploua de nu stii unde sa te ascunzi...prinzi si toate semafoarele pe rosu. :laugh:

:P

 

hehehe....in seara asta(16 mai) cativa am fost destul de dusi cu capu sa mergem la mesteacan..la placinta...pe ploaie....:hug:....dar a meritat.....eu si mitza cel putin....ultima iesire cu gs-urile......urmeaza sa ne luam "caluzti" noi....:hug:

;) Mah nu sunteti deloc bine cu capul, va luati bestii noi, mai mari ;) ...stiu parintzii vostrii? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma am vb cu un prieten din Coltau. A fost la accident. Motociclistul ii Robi, cel cu Suzuki-ul GSX-R albastru, un dobitoc a iesit dintr-o curte fara sa ii acorde prioritate. Robi l-a lovit in partea dreapta spate si a sarit intr-o poarta de lemn. Avea viteza f mare. Cand mai stiu ceva va anunt. Sincere Condoleante. Sa-i fie tarana usoara ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist si-a pierdut viata dupã ce a lovit în plin un autoturism în judetul Maramures. Motociclistul mergea regulamentar, dar s-a izbit de o masinã care a intrat pe sosea fãrã sã se asigure. În urma impactului, motocicleta a zburat pur si simplu mai bine de zece metri si a cãzut cu motorul rupt în douã într-o grãdinã. Tânãrul care conducea motocicleta avea 25 de ani. Celãlalt conducãtor auto nu a fost rãnit.

 

Mama lor de dobitoci conservari .... dumnezeu sa-l odihneasca

 

 

Revin cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a murit pe loc, cand a venit ambulanta deja avea buzele negre si sange sub unghii, si pare-se ca i s-o rupt splina ca s-o umflat tot omu, sa specificam ca asa de tare a intrat in spatele dobitocului ca i-a rupt si o roata din spate (la un mercedes clasa C)

dumnezeu sa-l ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

 

;) Mah nu sunteti deloc bine cu capul, va luati bestii noi, mai mari ;) ...stiu parintzii vostrii? :laugh:

 

ei raul raul.....cum nu suntem bine cu capu ca ne luam calutzi noi?...:hug:.....tu de ce ti-ai luat monstru ala?.......:P.....sa ne traiasca la toti!...:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Deea".... cand te-am vazut m-am luat dupa tine :rolleyes: dar nu te-am ajuns... am vazut cand ai luato spre balastiera :(, da nu am mai mers dupa voi... :D

cand m-am intors m-am intalnit cu "tibi" si ne-am oprit intre judete si a mai venit unul cu un gs :P:D

da ce ati facut pe vremea asta in apa?? :o :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...