Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sanatate Vasile! Foarte bine arata "noul" GS. Sa-l calaresti sanatos! Speram ca merge tot la fel de bine si-o sa poata si anu asta sa se tina dupa cb-u :friends:

 

Postez o poza cu vechiul look al gs-ului, ca sa iasa munca ta mai bine in evidenta :cheers:

 

Asfalt uscat si Hai primavara!

post-15747-1237032461_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume, lume....sambata 21.03.2009 deschidem sezonul moto. Ne intalnim la ora 12 in piata Millenium. In jurul orei 12.30-13 se va pleca intr-un tur al orasului dupa care ne intoarcem in centru. Va avea loc o tombola cu numeroase premii, inclusiv cursuri categoria A. Seara, incepand cu ora 20, in clubul Green Pub mega concert rock, sustinut de 2 formatii, una baimareana si una din Cluj. Intrarea va fi gratuita, pe baza flayerelor, pana la ora 21:30. Marti o sa afisez programul exact al evenimentului. Asteptam toti motoristii!!! Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am vazut si eu RRu, ii suuuper, nu mi-l dai mie? :kiss: hai k am fost cuminte

 

Ti-l dau arnold...la pret special...5000 de euro. De banii astia iti pun pe ea si o funditza mare rosie. :moto:

Am ramas super placut surprinsa de motoras, singura problema e ca ajung cam greu jos...dar asta e..ma voi obisnui. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-l dau arnold...la pret special...5000 de euro. De banii astia iti pun pe ea si o funditza mare rosie. :bow:

Am ramas super placut surprinsa de motoras, singura problema e ca ajung cam greu jos...dar asta e..ma voi obisnui. :moto:

de acum iti zic " cresti mare " poate o sa aiba vreun rezultat :rolleyes: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DIn cate am vazut eu de joi nu mai ploua. Si pe sambata va fi un pic mai rece dar uscat. Sa speram ca vremea va tine cu noi :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploua, ninge, inghet sau canicula sezonul moto trebuie sa inceapa!!! Deci sambata 21.03.2008 sper sa ne adunam in numar cat mai mare in Piata Milenium.

post-7665-1237391325_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploua, ninge, inghet sau canicula sezonul moto trebuie sa inceapa!!! Deci sambata 21.03.2008 sper sa ne adunam in numar cat mai mare in Piata Milenium.

 

O sa fie lume......ca in fiecare an... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...