Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pana acuma nu stiati care sunteti mai buni pe gutinu. De aceasta data Clubul SpiderBikers a reusit sa inchida Gutinul, sa ne bucuram de el doar noi motociclistii in data de 19!!!! Pt inscrieri spider_bikers@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acuma nu stiati care sunteti mai buni pe gutinu. De aceasta data Clubul SpiderBikers a reusit sa inchida Gutinul, sa ne bucuram de el doar noi motociclistii in data de 19!!!! Pt inscrieri spider_bikers@yahoo.com

pt inscrierii se mai pot face la bar la DOMINO acolo gasit toate formularele de participare si urnele pt proba la care doriti sa participati.va multumim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaahhh...pe bune ca as participa...insa am facut gutinul o singura data, deci pentru mine este prea riscant sa trag contra timp, dar voi veni spectator :cheers:

 

Chiar o sa fii acolo? Atunci am sa vin cu cel mai tare racer din Timi sa vedem ce se intampla pe-acolo! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar o sa fii acolo? Atunci am sa vin cu cel mai tare racer din Timi sa vedem ce se intampla pe-acolo! :cheers:

chiar va rugam sa veniti si va asteptam cu mare drag..chiar va fi acolo si se cu pasul GUTAI inchis si se va da startul de la intersectia de la STATIUNEA MOGOSA..la data de 19.09.09 la ora 10;00 (adica fix zece)..pt iincrieri se face telefonic la nr afisate pe afis sau personal in baia mare pana la data de 18.09.09 la ora 20'00....asta insemnand inainte de sedinta tehnica de vineri seara unde se vor trage si echipele la sort..multa bafta si va asteptam ...asfalt uscat

 

Mesaj completat

salut ......clubul spiderbikers face o iesire pe rotunda la un gratar si invitam pe toata lumea sa vin la un gratar si la un pahar de suc.......(vb vine..suc) multumim participantilor.paaaa asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Baia Mare : Se inchide oficial sezonul moto 2009 detalii aici ...satu mare dati o fuga pana la noi daca e vreme buna :)

 

http://revista.presei.ro/stire/baia-mare-s...009_270161.aspx

 

 

VIIIIIIIN :P Mi-e dor de cand nu am motorit :(:X:( da a meu ii pe butuci daca ma duce cineva din sm sau ma plimba peacolo ca pasager merg :kiss::X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Clubul SpiderBikers, in colaborare cu Club Gold Time, organizeaza in data de 28.11.2009, incepand cu ora 21:00, in club Gold Time, Bikers Anual Party!!! Evenimentul se organizeaza cu scopul de a strange fonduri pt copiii nevoiasi. Intrarea se va face pe baza unei jucarii, jucarie care ulterior va fi donata unui copil care va sti sa se bucure de ea. Pentru orice alte donatii rugam sa ne contactati la tel. 0748.111815 (Gabi), 0745.258348 (Bogdan) sau prin email office@spiderbikers.com. Doar impreuna putem sa oferim o clipa de fericire celor intristati!

post-7665-1258967244_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte faina treaba. Ce alte activitati cu specific moto o sa mai fie in seara aia?

AM zis ca acest eveniment va fi organizat strict pt strangere de fonduri pt cei nevoiasi. Ne intalnim toti motoristii, stam la o poveste, la un pahar de ceva si facem un bine celor necajiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sambata 13.02.2010 clubul Spider Bikers organizeaza mega chef de Valentines Day in club Ramses. Toata lumea este asteptata incepand cu ora 20:00. :lol: :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 13.02.2010 clubul Spider Bikers organizeaza mega chef de Valentines Day in club Ramses. Toata lumea este asteptata incepand cu ora 20:00. ;) :wink:

Pacat ca nu pot sa fiu cu voi va pup pe toti si ne vedem in curand :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,am si io nevoie de o informatie de la voi,caut un baiat din Cavnic,numele lui este Andrei aka "Andy" pentru cine il cunoaste,am nevoie de un act de la el,de la o fosta motocicleta,Un Suzuki Gsx-r pe care l-a vandut acum ceva timp,cel care l-a cumparat a facut accident si nu poate sa isi repare motocicleta,pentru ca nu are procura,a facut greseala sa nu si-o impatriculeze,dupa ce a cumparat-o si a patit-o,v-a rog mult daca ma puteti ajuta,cu un numar de telefon,cu un mail....multumesc anticipat!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...