Sari la conținut

Din Nou


Nitescu
 Share

Postări Recomandate

Astazi in jurul orei 9 in zona Apaca accident de motocicleta.Pt ca nu am fost de fata va spun din auzite.O motocicleta de culoare visinie (kawasaki dupa spusele lor) a intrat intr-un autobuz.Motociclistul a fost scos de sub autobuz.Autobuzul are radiatorul spart.Concluziile le trageti voi.[/color]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia este feriti-va dupa LEGILE NESCRISE ALE PRIORITATILOR:

1-Politia si taximetristii-fie sunt fie nu sunt in misiune ,ei merg la fel,iar taximetristii fie au clienti fie nu au clienti dar se grabesc spre vreunul,EI TOT LA FEL MERG CA SI CUM STRADA AR FI A LOR

2-Autobuzele Autocamioanele si tot ce inseamna transport oameni/marfa-Pentru ei este o rutina,este serviciul ,asa ca astazi vor taia banda mai neatent si mai in graba ca ieri,maine si mai si ...etc...

:ph34r:

NU IN ULTIMUL RAND :

MERGETI INCET!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vorbeste aici de doua accidente diferite. Unu cu camionul armatei si unu cu un autobuz. :(

Sa inteleg ca azi au avut loc inca 2 accidente serioase??? :(

Dati fratilor amanunte cine stie despre ce e vorba...sper ca au scapat fara belele mari :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut si eu astazi pe acolo!

Era un autobuz (era un autobuz vechi, putea fi al armatei!?!) asezat diagonal intr-una din intreruperile dintre cele doua sensuri de mers, motocicleta era cam varza pe fata cel putin atat am apucat sa vad (am trecut in viteza), si un politist care dadea din maini si se certa cu cineva.

Atat am apucat sa vad atat va spun!

Oricum ma bucur ca nu a fost mai grav (avand in vedere diferenta de gabarit)

Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA VA DAU EXPLICATIA

Colega mea care venea la servici in acel MOMENT si tocmai se uita dupa respectivul motociclist a vazut cum a trecut motocicleta(nu avea viteza mare cca. 70km/h),a iesit ditemai autobuzul de la benzinarie in strada si A FRANAT CHIAR IN FATA LUI!!!

Acum nici ea nu mai stie exact din ce motiv tipul a fost proiectat cu capul fix in spatele autobuzului(sustine ca a franat prea tare cu fatza iar motorul a facut un stoppie brusc)...dar ma rog nu bag mana in foc ..

Cert este ca tipul este acum OK(s-a ridicat de jos-inca odata purtati casca ) dar culmea culmilor si a tupeului FEMEIA DE LA VOLANUL AUTOBUZULUI s-a dat jos si a inceput sa urle !!

S-au oprit cativa soferi care au fost indeajuns de atenti incat sa franeze repede si l-au ajutat ,de au luat-o la injuraturi pe aia.

In fine,motorul e MUCI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alin, protagonistul accidentului, spune ca autobuzul a facut stanga sa intoarca de pe banda 2 (din 3) si i-a taiat fata. a franat tare, a pierdut fata si a dat drumu la motoreta dintre picioare. bine ca a scapat doar cu zgarieturi si vanatai :( . motorul nu e MUCI. e lovit bine dar se repara. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...