Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acum cateva zile cineva agita niste valuri pe aici cu destainuri direct in direct senzatiooonale despre grupul asta... poate spune cineva despre ce e vorba, sau e numai pt cine a apucat sa vina vineri la intalnire?

 

@andrei: breh.. io ti'am zis parerea despre varadero, si unele aspecte le'ai si recunoscut... :lol: imi pare rau ca dai mandra, dar presupun ca tu stii mai bine... sper sa nu te razgandesti cu transfagaraseanu si transalpina.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum cateva zile cineva agita niste valuri pe aici cu destainuri direct in direct senzatiooonale despre grupul asta... poate spune cineva despre ce e vorba, sau e numai pt cine a apucat sa vina vineri la intalnire?

eu am fost vineri pentru prima oara si nu a zis nimeni nimic ... sau poate eu sunt prea nou si nu trebuie sa stiu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost vineri pentru prima oara si nu a zis nimeni nimic ... sau poate eu sunt prea nou si nu trebuie sa stiu :(

eu am macanit ceva despre asta...pina acum nu am mai fost..anul trecut am avut o tentativa dar anul asta 99,9% o sa fiu acolo...cu inca un prieten..poate ne alaturam uni grup din brasov care merg anual...costuri 7 zile 300-400 euro- bilet,haleala ,benzina cu cazare pe cort chiar la un camp linga pista..treb ajuns tin timp pt loc ..e de discutat dar nu aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)
eu am macanit ceva despre asta...pina acum nu am mai fost..anul trecut am avut o tentativa dar anul asta 99,9% o sa fiu acolo...cu inca un prieten..poate ne alaturam uni grup din brasov care merg anual...costuri 7 zile 300-400 euro- bilet,haleala ,benzina cu cazare pe cort chiar la un camp linga pista..treb ajuns tin timp pt loc ..e de discutat dar nu aici
Ok team auzit de excursia asta dar nu eram sigur ca merg,eu mai vin cu un prieten care o sa mearga cu masina.Oricum trebuie pregatita din timp .Mai vorbim vineri . :moto: :( :moto:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult raven ! dar nu prea am cum sa am sanatate toata viata ca asta inseamna sa traiesc vesnic si mi-e ca o sa ma plictisesc ;) am imbatranit si eu...acum am zeci de ani ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ceva de vreo intrunire ??;) k nam fost nici odata si nu mar deranja sa vin...app scuzati gramatica da mie lene sa scriu:)))) ;) app ma numesc andrei sunt incepator si am un kawa ER-6N si sun chiar mandru as putea spune :laugh: stau pe acolo pe la auchan la sectia 13 :laugh: dak sunteti vreunu prin preajma BUZZ!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ceva de vreo intrunire ??;) k nam fost nici odata si nu mar deranja sa vin...app scuzati gramatica da mie lene sa scriu:)))) ;) app ma numesc andrei sunt incepator si am un kawa ER-6N si sun chiar mandru as putea spune :laugh: stau pe acolo pe la auchan la sectia 13 :laugh: dak sunteti vreunu prin preajma BUZZ!!! :P

 

 

...se pare ca si celorlalti le e lene sa-ti raspunda...aia e...fara intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ceva de vreo intrunire ??;) k nam fost nici odata si nu mar deranja sa vin...app scuzati gramatica da mie lene sa scriu:)))) ;) app ma numesc andrei sunt incepator si am un kawa ER-6N si sun chiar mandru as putea spune :laugh: stau pe acolo pe la auchan la sectia 13 :laugh: dak sunteti vreunu prin preajma BUZZ!!! :P

Stau destul de aproape de Auchan....la poarta4.....poate iesim mai des la plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...