Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor, ma numesc Alex si am 24 de ani, conduc o Honda CBR600 si stau in Diham

Intrebare:

Am auzit ca maine seara la ora 21 sau 22 se vor strange multi motociclisti si se va pleca la aeroportul Otopeni.

Vine cineva?

Ne intalnim sa plecam mai multi de undeva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu azi zic pas la orice plimbare, acum cand veneam de la munca din Pipera era un om mort intins pe drum, acoperit cu o patura si in fata un camion de ciment...Chiar nu mi-a cazut deloc bine ce am vazut, poate ca si unde am avut si eu acel accident, si altele intamplate in ultima perioada...dupa faza asta nu mai eram in stare nici sa depasesc cu strada libera. Asa ca azi, nu merci, fara moto si masini...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

 

CUMPAR o toba stock de SUZUKI GSR 600....... ......................max 100 euro

 

VAND o toba stock de SUZUKI GSR 600 modificata pt sunet..........100 euro

MODIFIC tobe de SUZUKI GSR 600 pt sunet mai grav .....................100 lei

 

 

Vroiam s mai zic ca ne vedem vineri SI pt cei interesati de senzatii tari mai mergem k saptm trecuta pe Timisoara unde se aduna baietii cu motoarele sa faca intreceri.... wheelie...and more....?????????????????

 

Daca vreti puteti sa va bagati chiar voi la o intrecere cu cineva din gasca sau de acolo care are motor asemanator ca si cai....toata lumea e invitata

 

Eu ma duc sigur sa fac niste poze....poate veniti...facem un shooting si postam apoi pe forum ce ne-a iesit

 

sa ridice o roata cei interesati ;)

 

:)

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine eu cu ovy venim la intalnire si pe urma la aeroport ca vine Mirela(si sa facem o primire marfa)..apoi bagam si b-dul Timisoara daca e ! Daca vrei hai cu noi ! Si restul care mai vreti !

 

Cius !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)

referitor la Arc tu la care ai fost? la cel de pe Champs Elysee? probabil d'aia n'ai gasit pe nimeni :) ;)
:) :P ...foarte tare frate!!!

 

Maine eu cu ovy venim la intalnire si pe urma la aeroport ca vine Mirela(si sa facem o primire marfa)..apoi bagam si b-dul Timisoara daca e ! Daca vrei hai cu noi ! Si restul care mai vreti !

 

Cius !

Eu... prezent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei interesati de senzatii tari mai mergem k saptm trecuta pe Timisoara unde se aduna baietii cu motoarele sa faca intreceri.... wheelie...and more....?????????????????[/color]

 

Daca vreti puteti sa va bagati chiar voi la o intrecere cu cineva din gasca sau de acolo care are motor asemanator ca si cai....toata lumea e invitata

 

Eu ma duc sigur sa fac niste poze....poate veniti...facem un shooting si postam apoi pe forum ce ne-a iesit

 

sa ridice o roata cei interesati :unsure:

 

 

Nu uitati de bd. Timisoara ....doar pt cei interesati de senzatii tari :D

 

:rock:

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos azi, a fost amuzant "incidentul" cu 'militia dar ma bucur ca au inteles ca noi nu avem treaba cu scandaluri, etc...Eu am plecat ceva mai repede caci nu ma simt deloc ok. Distractie placuta!

Multumesc pentru aparat :unsure: imi era dor de facut cateva poze.

Septimiu te rog sa nu te mai apropii de mine cu acel aparat foto ca mi-e ca ramai fara el...Sa il stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce militie? ce bomboane? eu am ajuns mai tarziu...

 

Am ajuns mai tarziu ca m-am dus pe amckart sa ma dau reising... si am cazut.... la semafor.... de pe loc... mai penibil de atat nu se poate... bine ca eram imbracat reising si nu am patit nimic :D

 

Eram la stop la piata muncii, in coada de masini de pe calarasilor, inaintez un pic pe banda 1 si opresc motoreta cu gandul involuntar de a ma sprijini in piciorul drept... o inclin spre dreapta dar... calcaiul cizmei reising se agatza intr-un mod misterios de scarita... ...vad ca nu pot sa iau piciorul de pe scarita, intru in panica :D, motoreta se inclina din ce in ce mai mult, nu aveam nici un punct de sprijin pe partea dreapta, incerc sa o tin cat mai tare de ghidon ca poate mai salvez ceva... si ca in desene animate o pun pe jos...

Imi dau seama ce reprezentatie de maiestrie au vazut cei din masini... am mai si turat motorul fara sa vreau in timp ce trageam de ghidon... asa... ca sa atrag atentia si mai tare... puteai sa zici ca fac totul intentionat... :unsure:

E bine ca s-a zgariat doar oglinda dreapta si in rest nimic pt ca s-a sprijinit in crashbar... eu m-am sprijinit in genunchiul echipat reising :rock:

Imi vine sa ma dau cu capu' de pereti pt oglinda aia...

 

 

Se merge Sambata la vreo plimbare? Eu m-as duce la un Siriu-Cheia...

Dany_cbr te-ai intors in tara? Te bagi la o cheie?

 

Ahh ce-mi place cand ma citez singur :D

M-am uitat pe mai multe siteuri cu meteo, am facut o medie, si am ajuns la concluzia ca duminica o sa fie mai frumos decat sambata si in bucuresti si la munte, asa ca duminica m-as duce la un siriu-cheia si sambata dupa-masa la un amckart

 

Se mai baga cineva?

 

Am inteles la intalnire ca weekend-ul viitor se merge la bulgari? Pe unde s-a postat despre plimbare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce militie? ce bomboane? eu am ajuns mai tarziu...

 

 

 

 

Ahh ce-mi place cand ma citez singur :D

M-am uitat pe mai multe siteuri cu meteo, am facut o medie, si am ajuns la concluzia ca duminica o sa fie mai frumos decat sambata si in bucuresti si la munte, asa ca duminica m-as duce la un siriu-cheia si sambata dupa-masa la un amckart

 

Se mai baga cineva?

 

Am inteles la intalnire ca weekend-ul viitor se merge la bulgari? Pe unde s-a postat despre plimbare?

 

spuneti si voi tot ...ce plimbare .....unde.....sambata sau duminica......apoi sa ricice o roata cine vine

......k de aia postam aici .....altfel de unde sa stiu unde se merge si cand .......spuneti tot.....nu ascundeti nimic :rock:

 

...bag mai pe seara poz de vineri

 

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...