Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

daaaaaaaaa !! cheia + siriu !! am fost pe drumu ala pe 1 august e super blana !!! :D mergem daca e frumos !! eu sigur ma bag !!! :duel:

 

p.s. iau si pasager(a) daca are cineva nevoie

 

 

 

Ti-ai luat scaritza ?

 

Daca mai e liber locu ala imi dai si mie un telefon :)

 

 

28.09.2008

Pe Antena 1...... Cursa enduro pe circuitul de la Ciolpani :)

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut vecinii!!! Ce mai faceti?? Abia incepuse si motoreta mea sa prinda contur dupa incidentul de la Giurgiu ...si acum alta belea...O "doamna" a dat peste motoreta mea parcata...pt ca nu a vazut-o...si mi-a sparta aripa fata. Daca auziti pe undeva de vreo aripa de vanzare, dati de stire..ca eu n-am gasit pe nicaieri.. Merci.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar ? :D

Se pare ca o sa inveti drumu spre service cu ochii inchisi :)

 

 

"Vand piese Cbr 600 F2/F3:

- furca completa(jambe, juguri si contact),

- galerii evacuare,

- far F3,

- maneta ambreaj cu senzor,

- maneta ambreaj,

- aripa fata,

- ax roata fata,

- melc kilometraj,

- ventilator radiator,

- cric central,

- oglinzi stg si dr,

- placute frana fata noi,

- parbriz,

- etriere stg si dr,

- scarita pilot stanga,

- senzor temperatura radiator...

contact: 0724841545

 

 

 

s-au dat farul si parbrizul"

 

Incearca la nr'u ala de telefon poate le mai are...nu le am eu ..am gasit anuntul pe un forum :duel:

:)

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of :) dar unde tineai motoreta ?? ca acolo unde ai parcat cand te-am adus eu acasa nuai cum sa dai cu masina peste ea .... sau .... ? se poate ??? :) aia cu masina a fugit ??? nu o faci pe asigurarea ei aripa ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of :duel: dar unde tineai motoreta ?? ca acolo unde ai parcat cand te-am adus eu acasa nuai cum sa dai cu masina peste ea .... sau .... ? se poate ??? :( aia cu masina a fugit ??? nu o faci pe asigurarea ei aripa ???

NU era in parcare la mine...eram undeva pe bv. unirii..aproape de alba iulia...veneam de la munca...tocmai ma busisem cu unu' la semafor...a pus frana brusc in fata mea...am pus si eu..dar am alunecat ca ploua si am intrat cu roata fata sub bara lui din spate. in cazatura asta eu mi-am rupt oglinzile..si lui i-a crapat bara. Am trecut de intersectie...am tras pe dreapta sa ma inteleg cu omu' (i-am dat 1 mil pe bara fara sa mai mergem la politie...ca oricum era vina mea..lovitura din spate..nerespectat distata legala...etc)...si cat asteptam pe cineva sa vina sa ma ia ..ca mi-era teama sa merg fara oglinzi)...doamna asta a dat peste motoreta mea.... A fost exact ca-n flmele cu prosti.... :) ...2 accidente unul dupa altul... Mi-a platit aripa...tot fara politie.... :D

va povestesc eu alta data...intreaga patanie.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa fii un bucurestean veritabil trebuie sa stii sa interpretezi corect culorile semaforului:

 

Verde - Treci fara probleme .

Galben - Repede ca se pune rosu !

Rosu - Repede-repede ca se face verde la ceilalti !

 

 

foarte adevarat :)) recunosc si eu am fortat galben de cateva ori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa fii un bucurestean veritabil trebuie sa stii sa interpretezi corect culorile semaforului:

 

Verde - Treci fara probleme .

Galben - Repede ca se pune rosu !

Rosu - Repede-repede ca se face verde la ceilalti !

 

 

foarte adevarat :)) recunosc si eu am fortat galben de cateva ori

Eu n-am fortat semaforul...noi aveam verde cand am plecat...a fortat semaforul unu' din stanga..si d-asta a pus frana ala din fata... Asta e ...sa ma invat minte sa nu mai stau in spatele masinilor la semafor..ci numai intre ele!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU era in parcare la mine...eram undeva pe bv. unirii..aproape de alba iulia...veneam de la munca...tocmai ma busisem cu unu' la semafor...a pus frana brusc in fata mea...am pus si eu..dar am alunecat ca ploua si am intrat cu roata fata sub bara lui din spate. in cazatura asta eu mi-am rupt oglinzile..si lui i-a crapat bara. Am trecut de intersectie...am tras pe dreapta sa ma inteleg cu omu' (i-am dat 1 mil pe bara fara sa mai mergem la politie...ca oricum era vina mea..lovitura din spate..nerespectat distata legala...etc)...si cat asteptam pe cineva sa vina sa ma ia ..ca mi-era teama sa merg fara oglinzi)...doamna asta a dat peste motoreta mea.... A fost exact ca-n flmele cu prosti.... :) ...2 accidente unul dupa altul... Mi-a platit aripa...tot fara politie.... :D

va povestesc eu alta data...intreaga patanie.. :)

 

pfoai de capu' meu nu-mi vine sa cred ce citesc... banuiesc ca abia o reparasei... asta da ghinion. Macar ai luat inapoi milionul dat pe bara aluia? Sau ai iesit si in castig :duel:

Mare grija la pastrarea distantei... mai ales cand esti pe ploaie...

 

Dar cum a fost mai exact? Ai culcat motoreta si s-a dus taras sub bara masinii?? Tu ai patit ceva sau aveai viteza mica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare ghinion mai ai...dar ai totusi un noroc....nu prea e vreme de mers cu mobra:D

 

ce saritor e baiatul asta....trebuie sa dai o bere ca a facut un mic efort:)

 

 

sper sa o repari repede si sa mai prinzi si vreme buna....bafta

 

 

Pai daca imi dadea cate o bere mereu cand a venit pe la mine pe la munca la service deveneam alcolic :) :)

 

 

@Aileea : Avea baiatu ala aripa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa fii un bucurestean veritabil trebuie sa stii sa interpretezi corect culorile semaforului:

 

Verde - Treci fara probleme .

Galben - Repede ca se pune rosu !

Rosu - Repede-repede ca se face verde la ceilalti !

 

 

foarte adevarat :)) recunosc si eu am fortat galben de cateva ori

doar de cateva ori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care ii intereseaza ...ma numesc Dragos Vaduva , stau in dristor,str. ramnicu valcea!Posed kawasaki zxr750!Pt eventuale intalniri...sau orice....id mess: vaduva_dragos3000.Am vazut ca voi ati apucat sa va cunoasteti....de origine sunt din rm.sarat jud.buzau, student la Politehnica Bucuresti anul 3,fumator ,bautor, scandalagiu deloc, socializez si imi place sa imi fac prieteni....viitor ginere deci eu suntem 2 de fapt....intelegeti voi :).Astept add....;)ca asa mi-e greu sa ne cunoastem aici pe forum!bafta si mult noroc :)...vorbim mai multe pe mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care ii intereseaza ...ma numesc Dragos Vaduva , stau in dristor,str. ramnicu valcea!Posed kawasaki zxr750!Pt eventuale intalniri...sau orice....id mess: vaduva_dragos3000.Am vazut ca voi ati apucat sa va cunoasteti....de origine sunt din rm.sarat jud.buzau, student la Politehnica Bucuresti anul 3,fumator ,bautor, scandalagiu deloc, socializez si imi place sa imi fac prieteni....viitor ginere deci eu suntem 2 de fapt....intelegeti voi :).Astept add....;)ca asa mi-e greu sa ne cunoastem aici pe forum!bafta si mult noroc :D...vorbim mai multe pe mess

 

 

bun venit amigo ! te asteptam vineri seara la titan la ora 6 30 - 7 :duel:

 

iti dau add acum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun venit amigo ! te asteptam vineri seara la titan la ora 6 30 - 7 :)

 

iti dau add acum :)

o sa vin sigur!daca e ceva doamne fereste....anunt ca nu vin ....dar vin:D

 

am uitat sa fac o observatie :numarul meu de inmatriculare e BZ-87-YVO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aileea acum am citit si eu ce ai scris :) imi pare rau dar :D duamneeee ce penal ! :) stai linistita fieru se repara nu te descuraja :duel: ...stii vorba aia...fiecare sut in fund e un pas inainte :( bun venit za new guys ! ne vedem vineri la metroaie

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aileea acum am citit si eu ce ai scris :) imi pare rau dar :) duamneeee ce penal ! stai linistita fieru se repara nu te descuraja :D ...stii vorba aia...fiecare sut in fund e un pas inainte :D bun venit za new guys ! ne vedem vineri la metroaie

 

Ce motor iti iei...ti-ai luat ma? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost vreme superba azi......ati fost la arc?...cum fu intalnirea?

 

vineri dau examen, nu prea am invatat...ceva metode rapide de invatare pentru carnet?:D

dormi cu cartea sub perna...cica merge!!!!!!!!!!!! :) Baftaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Vrajitoru :Ne auzim la telefon maine seara sa vedem cum si la ce ora ne vedem la examen :) eu am invatat asa un pic ..am fost azi pe la politie in pipera si aratau cum se da examenu ...poti sari peste o intrebare daca nu sti si raspunzi mai tarziu...cel putin asa am inteles eu :)

 

 

@Aileea : Ti-ai gasit aripa ?

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...