Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu vin vineri chiar daca ploua sa stabilim ce si cum pt sambata.... sper sa veniti si voi....

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ma inscriu si eu la motociclisti din balta alba. pe lucretiu patrascanu stau intr-un bloc urias cu multe garsoniere.

 

in parcarea din fata mai odihnesc 2 moto. un gsx si o yamaha r6. doua frumuseti care imi fac sange amar pentru ca eu nu mai am acum motor. dar planuiesc.

 

 

 

intrebare: voi, cei din balta alba, pe unde va tineti motoarele si ce aventuri "de noapte" ati avut in cartierul asta?

 

va intreb pentru ca vecinii astia ai mei mai tot timpul vad ca au oglinzile indoite sau scandal cu ceilalti de pe scara.

 

spor in toate si sper sa ma inscriu si eu cu motor cu tot in clubul balt-albistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stafy, eu in afara de pisica care mi-a facut varza husa de la louis care si asa e de 2 lei nu am avut probleme. Mentionez ca am alarma cu pager iar motorul sta exact in fata scarii blocului meu la nici 5 metri de balconul unui fost coleg de liceu care lucreaza de noapte in apartamentul sau. Mi-a sunat alarma de cateva ori trezindu-ma pe mine, dar nu s-a intamplat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care veniti azi la 19:00 la metrou 2 titan ... deci cine mai vrea sa vina azi sa se faca cunoscut si pt cei care au zis ca o sa vina azi sa ne reasigure ca nu suntem singurii care vin si daca ploua..

 

deja suntem 4 care venim...:

Andrei r1

cehu'

gabyblue

si eu

 

deci venim ..... care mai vine ????

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: salut

 

stau la Potcoava in bloc L7 pe N Grigorescu, am 31 ani, lucrez ca ing. la o firma de transport marfa si .......... iubesc fiarele :baldy: . Am toate gradele posibile de pe permis si ma joc cu orice fel de vehicol cu roti (de la moto pana la peste 40 tone).

 

am o aprilia pegaso din 2000 si ............ imi place la nebunie muntele - pesterile (si celelalte pesteri :baldy: ).

 

prieteni nu prea am in acest domeniu, decat pe DHL care da examen pe 04.04.07 - sa-i tinem pumnii ! :baldy:

 

sper sa vina odata vremea de plimbare ca m-am saturat de ploaie .............. of.

 

sambata asta sunt putin ocupat dar pe viitor voi veni si eu la ''semnale''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reamintesc... vineri (azi) ora 19:00 la titan gura de metrou nr. 2 cea din parc .... imi pare rau ca nu pot veni cu sotul zicea ca vrea sa vina si el... dar nu poate ... aduc aparat foto eu cine aduce acumulatori ca ai mei sunt descarcati

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaaaaa

eteeee si pozele ....

 

 

post-16078-1174726917_thumb.jpg post-16078-1174727014_thumb.jpg post-16078-1174727045_thumb.jpg

 

post-16078-1174727080_thumb.jpg post-16078-1174727125_thumb.jpg post-16078-1174727173_thumb.jpg

 

post-16078-1174727210_thumb.jpg post-16078-1174727252_thumb.jpg post-16078-1174727295_thumb.jpg

 

post-16078-1174727329_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca anuntai ca intarzii te astepta toata lumea.... am fost intr-un bar de pe matei voevod.. daca n-ai zis nici ca vii... noi de unde sa stim ca vii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve dragilor.

Pe rotunda stau si eu. Nenea cu FZR chiar ma uitam acum cateva zile la ea si spuneam "foarte tare ne inmultim"

 

tot aici pe forum mai e un vecin al meu Rode il cheama, pretin f bun care are tot un F4.

Dupa cate vad. e ceva lume pe aici he he

post-532-1174731130_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca anuntai ca intarzii te astepta toata lumea.... am fost intr-un bar de pe matei voevod.. daca n-ai zis nici ca vii... noi de unde sa stim ca vii....

nici eu n-am stiut ca vin, am ajuns acasa la 7 fara 10 si nu mai puteam de foame, asa ca am mancat, si am ajuns pe la 8 fara 10, m-am gandit knu mai e nimeni, dar am incercat :baldy: data viitoare sper sa ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...