Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare salutare! faine pozele de aseara, pacat ca multi au fost speriati de vreme si am fost mai putini ca data trecuta, nu-i nik vine caldura acus :baldy:

azi am fost pe la Neo si ne-am dat cu motorul lui, un FZR 600.

m-am simtit extraordinar, e prima vitezana pe care o conduc :baldy:

pt Blondu ij: am auzit aseara ca ti-ai luat mult dorita viraga.felicitari si asteptam sa te vedem pe ea. cum e? pune niste poze sa o vedem si noi

post-4379-1174757452_thumb.jpg

post-4379-1174757486_thumb.jpg

post-4379-1174757501_thumb.jpg

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos... va-ti distrat.... hmmmm.... frumos frumos... bai eu una nu stiu cum a fost in prima vineri... dar vinerea asta chiar daca a plouat ... a fost ceva..... a venit lumea .... incepe sa se formeze un grupusor....

 

bine ai venit printre noi "sinner-"

 

neri: inscriete pe topic sa stie si cei care n-au venit de existenta ta .... sa te cunoastem si noi...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

**********************************************************************************

 

De ce intrebi?

 

 

Sau vrei sa bei de "Florii" pe moca :baldy:

 

Si uite asa va raspundeti singuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit de petrecerea Italia motors.... e in acelasi bar in care ne-am dus noi vineri... dar are loc pe 31. martie la ora 21:00 ... adica sambata care vine... ma gandeam poate vinerea asta (daca nu se supara Andrei r5) sa mutam intalnirea pt sambata la 19:00 si apoi sa mergem acolo (asceasta modificare sa fie doar pt aceasta sptamana in rest sa ramana intalnirea oficiala pt vineri).... CE ZICETI ????

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu am nimic impotriva doar ca...sa nu fie prea plin barul si sa stam cu randul pe scaun ca nu prea'mi surade ideea :baldy: noi suntem multicei ei o sa fie tot multicei si daca ii numaram si pe ceilalti care mai trec pe acolo o sa ne adunam o hoarda de mocioclisti si o sa stam in barul ala ca in autobuz dimineatza..pe straturi mai precis :}

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci veniti...????? hai ca avem locuri... venim mai devreme ca oricum se aude ca se strang acolo de la ora 20:00 deci daca noi ne strangem la 19:00 in locul stiut din balta... am putea ajunge acolo pe la 19:40-50 .... si deci am putea ocupa locuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,eu cred ca daca ajungem la 19 50 am putea prinde un scaun la un colt de masa :baldy:) sa stam cu randu sau sa ne tinem in brate as spune sa ne intalnim tot vineri la 19 si cine vrea sa vina si simbata este bine venit parerea mea

PS. cu gratarul cum ramane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca mergem la party sambata nu cred ca mai e cazul de gratar... si ma tem ca daca vine lumea vineri n-o sa mai vina si sambata.... iar cu ora ... ziceti voi cum vreti.... 19:30 zic eu ca am fi printre primii ... daca venim mai devreme..... cred ca am fi primii....

 

"sinner-" : parca erai organizator pe acolo sau ceva de genu'.... ce zici de ce aberatii scriem noi pe aici.... cum o sa fie cu locurile... ne ai si pe noi la sufletel mai mult decat babele de pe trecerea de pietoni....ce zici avem si noi o masa acolo....??????!!!!????

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 ani - (am avut un minsk albastru endurizat) acum am honda transalp - stau pe baraj iezeru la 50m de sectia financiara sector 3 . cu mine in bloc mai sta un motociclist si anume tata . ruleaza pe un suzuki dr 650

transu si dr-ul

 

 

fostul meu motor :

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 ani - (am avut un minsk albastru endurizat) acum am honda transalp - stau pe baraj iezeru la 50m de sectia financiara sector 3 . cu mine in bloc mai sta un motociclist si anume tata . ruleaza pe un suzuki dr 650

transu si dr-ul

bine ai venit sper sa ''pontezi" si la intalnire vineri

nu am somn mai am 2 zile pana la examen daca iau,vineri :baldy: :baldy: :baldy: cu toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit sper sa ''pontezi" si la intalnire vineri

nu am somn mai am 2 zile pana la examen daca iau,vineri :baldy: :baldy: :baldy: cu toata lumea

 

 

BAFTA !!!

 

Stiu cum e. Si eu am examen pe 4 apr... si nu mai am rabdare.

Eu stau la intersectia Postavarului cu 1 Decembrie. Motocicleta nu o am acasa, deocamdata, din motiv de lipsa de tentatie de mers pe asfalt. pana acum numai pe campuri am calarit-o, si am mers cu prietenul meu pana la Ruse cu ea. /index.php?showtopic=86154

Inca o data BAFTA tuturor motoristilor in devenire si sa auzim de bine :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-e indiferent, c-o fi sambata c-o fi vineri...

numai sa incercam sa evitam totusi aglomeratia

BAFTA CELOR CU EXAMEN !!!! :baldy:

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la examen !!! :nono:

 

In alta ordine de idei:

 

legnakrad zice :"ne vedem sambata la un cico"

neo zice :"daca iau, vineri :baldy: :baldy: :baldy: cu toata lumea"

Alexa zice:"ma gandeam poate vinerea asta (daca nu se supara Andrei r5) sa mutam intalnirea pt sambata la 19:00 si apoi sa mergem acolo "

 

Nu inteleg nimic :baldy: DAR nu inteleg nici de ce TREBUIE sa schimbam noi data sau ora "intrunirii" noastre pentru ca are loc o petrecere nu stiu cand, nu stiu unde, a nu stiu cui ... cred ca era de bun simt sa ne intalnim vineri la 19:00 iar daca cineva vrea sa mearga si sambata la party ..."feel free to do it !".

Problema este una principiala : Italia Motors vor sa faca o petrecere cu mancare si bautura platita de ei (din cate am inteles eu) si sa ne mutam noi "intrunirea" doar pentru ... :wave: nu cadem de marlani ???

 

PS chiar va rog pe toti sa va exprimati parerea (chestii de genul asta ne ajuta in procesul de cunoastere al aproapelui :hurt: )

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la examen !!! :hurt:

 

In alta ordine de idei:

 

legnakrad zice :"ne vedem sambata la un cico"

neo zice :"daca iau, vineri :baldy: :baldy: :baldy: cu toata lumea"

Alexa zice:"ma gandeam poate vinerea asta (daca nu se supara Andrei r5) sa mutam intalnirea pt sambata la 19:00 si apoi sa mergem acolo "

 

Nu inteleg nimic :baldy: DAR nu inteleg nici de ce TREBUIE sa schimbam noi data sau ora "intrunirii" noastre pentru ca are loc o petrecere nu stiu cand, nu stiu unde, a nu stiu cui ... cred ca era de bun simt sa ne intalnim vineri la 19:00 iar daca cineva vrea sa mearga si sambata la party ..."feel free to do it !".

Problema este una principiala : Italia Motors vor sa faca o petrecere cu mancare si bautura platita de ei (din cate am inteles eu) si sa ne mutam noi "intrunirea" doar pentru ... :wave: nu cadem de marlani ???

 

PS chiar va rog pe toti sa va exprimati parerea (chestii de genul asta ne ajuta in procesul de cunoastere al aproapelui :D )

cred ca are dreptate Micutzu, si mie imi suna ariurea... daca e petrecerea lor, n-o sa mergem noi acolo la 7 "sa fim primii"; barul ala e destul de mic oricum...

eu vin vineri asa cum ne-am obisnuit, mai vedem atunci :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand, lui neo si lui DHL : multa bafta la examen!!!

in al 2-lea rand,sunt de acord cu Andrei r5 : nu are rost sa ne mutam noi ziua intrunirii ptr party-ul respectiv!!

cine vrea sambata party, poate avea party, dar cred ca ar trebui sa aiba loc si intrunirea noastra de vineri!

legnakrad : vecine, pune mana si scoate cazierul ala mai repede ca sa iei si tu examenul!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...