Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la stadion la lia manoliu este o terasa/pizzerie ( la cat spatiu liber e acolo....se pot face si intalniri intre noi ! ) si in continuarea ei este un magazin de echipament scutere si moto; trebuie doar sa te uiti putin mai atent.

 

asfalt uscat !!

ATV Rom! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare de baraj, cine stie loc de una bucata motoreta intr-un garaj in zona titan (preferabil baba novac/campia libertatii/metrou titan), disponibil din luna decembrie? Vreau sa-mi aduc mandra mai aproape de casa, ca am de lucru la ea :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, deci pana la urma tot in Titan raman, apartamentul e de fapt pe Reconstructiei, pe la Baba Novac (Rucar). Si tot LUX :nono: Maine fac mutarea, asa ca si rugamintea ramane valabila, dupa amiaza mai precis. Si recompensa ramane valabila :rolleyes:

Ce dreaq catzi in nisiparu' meu, bre? :P

 

Intrebare de baraj, cine stie loc de una bucata motoreta intr-un garaj in zona titan (preferabil baba novac/campia libertatii/metrou titan), disponibil din luna decembrie? Vreau sa-mi aduc mandra mai aproape de casa, ca am de lucru la ea :lool:

cauta-l pe R1der, el sta p-acolo! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dreaq catzi in nisiparu' meu, bre? :lool:

 

 

cauta-l pe R1der, el sta p-acolo! :nono:

 

Tu zi merci breh, ai asistent la mobre, in caz de ceva :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,da stim GLORIA BROTHERHOOD!!! ;)

 

:rolleyes:

Hai sa nu incepem din nou acest subiect :P

 

cu aia sa fii prieten matale!!!! :nono: ie club iesclusivizd da vitezane! ieo am truace si alte ragalii de motorete, old fesan! :lool:

Bre pai matale m-ai uitat, cu mecanicoasa ta cum ramane?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lumeeee caut repede pt maine pt o sedinta foto un superduke / bmw k 1200 r / aprilia shiver / triumph speed sau street triple ducati monster (696 sau 1100) sau orice naked bad ass :nono: e contracost iar sedinta e maine si dureaza 3 ore (sare banu sare banu! :rolleyes: ) astept tel pe 0721368134 danke! legnakrad aici :lool:

Editat de asan_radu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare de baraj, cine stie loc de una bucata motoreta intr-un garaj in zona titan (preferabil baba novac/campia libertatii/metrou titan), disponibil din luna decembrie? Vreau sa-mi aduc mandra mai aproape de casa, ca am de lucru la ea :P

 

 

Sunt 2 garaje Dali - unul chiar sub complexul Rucar si celalalt sub piata Rm Sarat (unde imi tin eu masina si motoreta - numai aici sunt motoare, dar se poate si dincolo cred).

Tarif: 150 ron/luna/moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hornet galben B-85-YWP; `99, 31000km - asa se zice; pe bune habar n-am cat are; a venit in mai din italia.

48 ani arhitect , lucrez in ind. jocurilor 3d; berbec.

am o fata de 18 ani si un baiat dalmatian.....mai e si o nevasta prin casa.

n-am mai mers pe motor din `89; am permis de motor din `86; am si masina care probabil de la anu` va ajunge pe mana fetelor; io d`aia mi-am luat motor - ca sa circul singur singurel si sa ajung mai repede si mai ieftin la servici...a! mai e ceva...IMI PLACE sa merg pe motor ( multi si-l iau ca sa-si faca poze...sau cum zicea cineva "multi tot pasageri au ramas").

de o luna ma tot acomodez cu motoru`; am facut figuri prin parcare vreo saptamana cate o ora pe zi dupa care am iesit pe strazi cate o ora pe zi si totul e ok.

...cu banii e mai greu; trebuie sa strang de echipament, ptr. revizie in primavara...am gasit si o crapatura mica in lung pe cauciucul din spate...

stau in zona auchan ( ce se mai dau baietii seara cu motoarele p`acolo...).

cam atat - restul pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hornet galben B-85-YWP; `99, 31000km - asa se zice; pe bune habar n-am cat are; a venit in mai din italia.

48 ani arhitect , lucrez in ind. jocurilor 3d; berbec.

am o fata de 18 ani si un baiat dalmatian.....mai e si o nevasta prin casa.

n-am mai mers pe motor din `89; am permis de motor din `86; am si masina care probabil de la anu` va ajunge pe mana fetelor; io d`aia mi-am luat motor - ca sa circul singur singurel si sa ajung mai repede si mai ieftin la servici...a! mai e ceva...IMI PLACE sa merg pe motor ( multi si-l iau ca sa-si faca poze...sau cum zicea cineva "multi tot pasageri au ramas").

de o luna ma tot acomodez cu motoru`; am facut figuri prin parcare vreo saptamana cate o ora pe zi dupa care am iesit pe strazi cate o ora pe zi si totul e ok.

...cu banii e mai greu; trebuie sa strang de echipament, ptr. revizie in primavara...am gasit si o crapatura mica in lung pe cauciucul din spate...

stau in zona auchan ( ce se mai dau baietii seara cu motoarele p`acolo...).

cam atat - restul pe pm.

 

Welcome in za club ! Pana la primavara ai timp sa le faci si sa iesi la drum serios ! Pana atunci in schimb o dam pe vin bere vodca si altele ! :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome in za club ! Pana la primavara ai timp sa le faci si sa iesi la drum serios ! Pana atunci in schimb o dam pe vin bere vodca si altele ! :P :lol:

Nu vorbi in numele tuturor :ok: Unii din noi nu au bagat motorul la iernat si inca mai merg pana va da zapada.

Asa ca vorba aia, ne vedem la Titan, statia de metrou din parc, in fiecare vineri intre orele 19-20. Indiferent daca cu masina sau motocicleta eu zic ca merita sa ne mai intalnim acolo si apoi sa mergem pe undeva la un suc/vin fiert. Pai nu?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand postati pe subforumul Titan-ului faceti si voi o scurta prezentare sa stim si noi cu cine vorbim !

Yamaha XS400 Standard '81, Yamaha XS400 Special '81, Simson 425S '65, DKW NZ 350-1 '39, 35 ani, zona Muncii/Patinoar, zona Billa-Postavarului, zona Lujerului. oarecum inactiv dpdv moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha XS400 Standard '81, Yamaha XS400 Special '81, Simson 425S '65, DKW NZ 350-1 '39, 35 ani, zona Muncii/Patinoar, zona Billa-Postavarului, zona Lujerului. oarecum inactiv dpdv moto.

 

 

Man nu la tine ma refeream da fie !

 

@ravenitza : Da faraoanoooo...ramane la Titan cum am stabilit ! Care este !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha XS400 Standard '81, Yamaha XS400 Special '81, Simson 425S '65, DKW NZ 350-1 '39, 35 ani, zona Muncii/Patinoar, zona Billa-Postavarului, zona Lujerului. oarecum inactiv dpdv moto.

Cu toate astea poti veni vinerea :P

Mda imi place..daca nus cu motorul.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...