Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi ati innebunit cu totii...de la postul acelui user care nu avea ce face decat sa ma critice pe mine, nyt a continuat cu gluma ca eu sunt sefa...si vad ca a devenit un fenomen. Vaiiiiii sa vezi bataie ce isi ia Nyt!

Sa fie clar ca aici nimeni nu are responsabilitati, cuvant mai presus de ceilalti si altele...aici fiecare vine cu idei, cu initiative...

Mai luati-va si de sefu!!!! aka Nyt, ca el are insigna, medalionul la gat de sef de titan! :friends:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ati innebunit cu totii...de la postul acelui user care nu avea ce face decat sa ma critice pe mine, nyt a continuat cu gluma ca eu sunt sefa...si vad ca a devenit un fenomen. Vaiiiiii sa vezi bataie ce isi ia Nyt!

Sa fie clar ca aici nimeni nu are responsabilitati, cuvant mai presus de ceilalti si altele...aici fiecare vine cu idei, cu initiative...

Mai luati-va si de sefu!!!! aka Nyt, ca el are insigna, medalionul la gat de sef de titan! :friends:

 

hell o

 

in titan e si vreun grup de chopperisti ? sau sunteti amestecati cu totii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hell o

 

in titan e si vreun grup de chopperisti ? sau sunteti amestecati cu totii ?

Pai suntem de toate...enduro, sportive, naked, carenate, chopper, comuniste uneori...toate capacitatile cilindrice...Pe noi ne leaga motociclismul ca pasiune si zona in care locuim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai suntem de toate...enduro, sportive, naked, carenate, chopper, comuniste uneori...toate capacitatile cilindrice...Pe noi ne leaga motociclismul ca pasiune si zona in care locuim.

 

si va intalniti des ..stuff like that?cati va strangeti de obicei ?mergeti doar prin bucuresti sau faceti curse mai lungi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si va intalniti des ..stuff like that?cati va strangeti de obicei ?mergeti doar prin bucuresti sau faceti curse mai lungi ?

Aoleu, m-ai prins...tre sa fac rezumat.

 

Pai grupul din Titan se intalneste in fiecare vineri, intre orele 19-20 la statia de metrou Titan, gura din Parc. Dar asta in limita vremii, azi de exemplu nu ne-am intalnit pentru ca unii am fost obositi, a fost si destul de frig, altii au inca motoarele la iernat.

In general ne intalnim destui, cred ca niciodata nu am fost mai putin de 8, cel putin in ultima vreme...Stam acolo cam 1 ora si apoi stabilim un loc unde sa mergem sa bem ceva. Uneori ramanem in Bucuresti la vreun bar de motoristi, alte ori mergem pe langa Bucuresti gen: Snagov, Belciugatele, etc si combinam o plimbare de seara cu un suc cu prietenii. Uneori facem si plimbari in weekend.

In general anuntam aici pe topic plimbarile si vine cine poate.

Uite cateva poze de la intalnirile noastre, mai noi (am f multe dar sunt pe cduri, poti da cateva pagini in urma, asa pe sarite caci sunt mai multe):

post-7727-1235762337_thumb.jpg

post-7727-1235762379_thumb.jpg

post-7727-1235762400_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si va intalniti des ..stuff like that?cati va strangeti de obicei ?mergeti doar prin bucuresti sau faceti curse mai lungi ?

 

intalnirea oficiala e vineri seara, dar ne mai vedem si la beri si alte chestii. cat despre plimbari se fac si curse si mai lungi mai mult ca sigur. Nu cred ca e careva fan-ul plimbarilor intre semafoare. :friends:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bogdan & ravenitza...hodorogilooooor ...va vaitati de acum. Eu n-am nici pe dracu'...decat ca ma lasa parul...batranetea deh....dar sa ma plang d eoase ca voi..."tinereilor"... :friends: :-L :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bogdan & ravenitza...hodorogilooooor ...va vaitati de acum. Eu n-am nici pe dracu'...decat ca ma lasa parul...batranetea deh....dar sa ma plang d eoase ca voi..."tinereilor"... :friends: ;) :bounce:

Ce vrei bre noi nu avem antrenamentul de stat in picioare la cozile la iaurt, oua...mancam mancare cu E-uri multe, ne radiaza telefoanele mobile minut de minut, suntem generatia cernobal ce vrei ?! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei bre noi nu avem antrenamentul de stat in picioare la cozile la iaurt, oua...mancam mancare cu E-uri multe, ne radiaza telefoanele mobile minut de minut, suntem generatia cernobal ce vrei ?! :friends:

M-a spart :bounce: faza cu generatia Cernobal e tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a spart :bounce: faza cu generatia Cernobal e tare.

:-L Vorbesc cat se poate de serios :friends: Noi nu am mancat cozonaci facuti in casa sau prajituri de la bunica, decat foarte putin, noi am crescut cu chuppa ciupps care coloreaza limba, chipsuri, fast food...etc...Te cred si eu, de unde sa iau vitamine si calciu sa nu ma mai doara genunchiul...

N-ai vazut cata energie aveai tu aseara si noi stateam jos...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, m-ai prins...tre sa fac rezumat.

 

Pai grupul din Titan se intalneste in fiecare vineri, intre orele 19-20 la statia de metrou Titan, gura din Parc. Dar asta in limita vremii, azi de exemplu nu ne-am intalnit pentru ca unii am fost obositi, a fost si destul de frig, altii au inca motoarele la iernat.

In general ne intalnim destui, cred ca niciodata nu am fost mai putin de 8, cel putin in ultima vreme...Stam acolo cam 1 ora si apoi stabilim un loc unde sa mergem sa bem ceva. Uneori ramanem in Bucuresti la vreun bar de motoristi, alte ori mergem pe langa Bucuresti gen: Snagov, Belciugatele, etc si combinam o plimbare de seara cu un suc cu prietenii. Uneori facem si plimbari in weekend.

In general anuntam aici pe topic plimbarile si vine cine poate.

Uite cateva poze de la intalnirile noastre, mai noi (am f multe dar sunt pe cduri, poti da cateva pagini in urma, asa pe sarite caci sunt mai multe):

 

 

well,ms pt info.poate trag o fuga vinerea viitoare sa vedem cu ce se mananca intalnirea asta de la titan.

ma primiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur, nu era nici o urma de indoiala :bounce:

 

Acu revenind la lucruri mai serioase, ar trebui sa imi fac si eu asigurare, asa ca Gabi unde spuneai ca ti-ai facut tu?

 

well,ms pt info.poate trag o fuga vinerea viitoare sa vedem cu ce se mananca intalnirea asta de la titan.

ma primiti?

Daca vii optimist, desigur! Glumesc si eu...normal, oricine e binevenit! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur, nu era nici o urma de indoiala :bounce:

 

Acu revenind la lucruri mai serioase, ar trebui sa imi fac si eu asigurare, asa ca Gabi unde spuneai ca ti-ai facut tu?

 

 

Daca vii optimist, desigur! Glumesc si eu...normal, oricine e binevenit! :friends:

 

 

optimist daca ajung in timp util de la job...oricum intalnirea e la 2 pasi de mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. sa moara fratioarele mele iar se strica vremea, :friends:

 

Ce bine k am iesit astazi cu trotineta!!! Da da da da da da da da da da o daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. sa moara fratioarele mele iar se strica vremea, :friends:

 

Ce bine k am iesit astazi cu trotineta!!! Da da da da da da da da da da o daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

asta urmaresc si eu. ieri imi arata yahoo windget 11 grade luni...acum imi arata 6 grade. Offf :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ora nu e batuta in cuie...incepem sa ne strangem de la ora 19 si stam...depinde de cine s0a anuntat ca vine, putem sta si pana la 8.30.

 

 

poate sunt offtopic

dar

 

caut niste coburi din piele..are cineva de vanzare?

 

le prefer noi sau in stare buna si cat mai incapatoare..

 

any clue?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...