Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Astept cu interes intrebarile despre balsam ! :wacko:

Sampon de genul asta??

 

 

Oricum, unii e mai banana, si pune intrebari de tamp. Aia e, better safe than sorry. Urmeazq intrebarile despre cum se poarta casca, cum se pune mobra pe cric, cum se scoate gaza din ochi cqnd mergi cu viziera sus. Ms :))

Ps-ms de felicitare!

Editat de mathe adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine am face o ieseala in zona asta la 23 august......pt asta e topicul pe zone ....

 

 

Cand o sa depasesti 500 de post-uri si o sa ajungi Super Membru , o sa iti dai seama ca intreg forumul e pentru cu totul altceva ! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa depasesti 500 de post-uri si o sa ajungi Super Membru , o sa iti dai seama ca intreg forumul e pentru cu totul altceva ! :wacko:

pentru ce altceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa depasesti 500 de post-uri si o sa ajungi Super Membru , o sa iti dai seama ca intreg forumul e pentru cu totul altceva ! :wacko:

post-72311-0-79282100-1465496937_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Cum să nu fie liniște dacă ați facut 2 pagini de forum de caterincă doar pentru că v-a întrebat un creștin unde să își spele moto?

Neata. Caterinca a fost cu bun simt, adica nu m am simtit lezat :D

Eu cred ca e liniste pt ca: 1-concedii; 2-lumea invarte roata, nu sta pe forum. Doar astia ca mine care au probleme existentiale, de tipul, unde si cum spal mobra, dau pe aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum să nu fie liniște dacă ați facut 2 pagini de forum de caterincă doar pentru că v-a întrebat un creștin unde să își spele moto?

Relax, dupa ce o sa-i cunosti o sa ai alta parere.

 

OT: niste antigel cu efect emolient, ceva, recomandari? Sa nu zgarie radiatoru'... :alcy:

 

Offtopic, pe unde mai invartitz' ruatele?

Editat de DKW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, numele meu este Tudor :P . M-as alatura si eu daca ma primiti. Eu ies noaptea dar de la o vreme e cam plictisitor singur.... Sunt incepator.

 

@Mathe Adrian aceeasi problema am avut-o si eu :)))). Aduceam moto la petromul de langa mall vitan si asteptam 20 de minute sa se "raceasca evacuarea".

 

Ies si in seara asta la plimbare.

 

Va urez o zi buna ^.^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, numele meu este Tudor :P . M-as alatura si eu daca ma primiti. Eu ies noaptea dar de la o vreme e cam plictisitor singur.... Sunt incepator.

 

@Mathe Adrian aceeasi problema am avut-o si eu :)))). Aduceam moto la petromul de langa mall vitan si asteptam 20 de minute sa se "raceasca evacuarea".

 

Ies si in seara asta la plimbare.

 

Va urez o zi buna ^.^

Salut! Maine seara pe la ora 20 poti iesi? La Lukoil Rebreanu. Sau in alta parte, daca vrei.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...