Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

nu cunosc bine zona titan, stau aici de 3 saptamani, cu siguranta am trecut prin zona cu masina sau motoru'.

 

Daca vin de la billa titan, fac dreapta spre posta titan. am ajuns in intersectie la titan, incotro apuc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare !

Cum vii de la salajan, treci de policlonica, ajungi in intersectia titan si mergi drept inainte spre potcoava (asa se numeste urmatoarea intersectie). Pe la jumate o sa vezi pe partea cealalta (stanga) gura de metrou. :D

Vali, 22 ani - necasatorit, dar ocupat :D , Aleea Codrii Neamtului nr 2, DR 650 R. Sambata (17.03) ma duc sa aduc si eu dragalasa de la tzara... o bag in service pentru mici treburi si ne vedm in curand. Nu pot ajunge azi la 7 la intalnire :D

Numai bine si ochii mari ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

Cum vii de la salajan, treci de policlonica, ajungi in intersectia titan si mergi drept inainte spre potcoava (asa se numeste urmatoarea intersectie). Pe la jumate o sa vezi pe partea cealalta (stanga) gura de metrou. :D

Vali, 22 ani - necasatorit, dar ocupat :D , Aleea Codrii Neamtului nr 2, DR 650 R. Sambata (17.03) ma duc sa aduc si eu dragalasa de la tzara... o bag in service pentru mici treburi si ne vedm in curand. Nu pot ajunge azi la 7 la intalnire :D

Numai bine si ochii mari ! :lol:

***************************************************************************************

 

ok. am inteles. o tin tot inainte spre piata delfinu. mersi.

 

bafta

Editat de diadri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te duci inspre piata delfinului car nu mergi decap pna la jupatatea drunului intre intersectia titan si intersectia urmatoate

hasi ca-ti dau eu harta cu semn pe ea ai rabdare o clipa

 

post-16078-1174045355_thumb.jpg vezi ca nu se vede foarte bine de la strada dar o sa fezi o intare acolo in parc .... e acolo e si locul de intalnire , e si o gura de metrou acolo care nu se vede foarte bine de la srtada

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te duci inspre piata delfinului car nu mergi decap pna la jupatatea drunului intre intersectia titan si intersectia urmatoate

hasi ca-ti dau eu harta cu semn pe ea ai rabdare o clipa

 

post-16078-1174045355_thumb.jpg vezi ca nu se vede foarte bine de la strada dar o sa fezi o intare acolo in parc .... e acolo e si locul de intalnire , e si o gura de metrou acolo care nu se vede foarte bine de la srtada

****************************************************************************************

 

OK, mersi pentru informatie, sper sa ne vedem diseara.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helau cred ca vin si eu :lol: sunt dragos am un gs500 din 2006 darrr nu am carnet :D astept sa il iau odata sa merg si eu fara frica :D ne vedem la titan azi i guess :D http://photos.hi5.com/0001/781/523/5048YV781523-02.jpg

http://photos.hi5.com/0000/781/765/AP4SHY781765-02.jpg

http://photos.hi5.com/0001/590/661/8MH323590661-02.jpg

na si poze cu gajika mea :)

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine mai ajung si eu mai devreme dar sa stii ca mai sunt si intarziati

care vin pe la 19: 40

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stiti ca a fost multa lume si ne-am simtit bine... :lol:

cum zicea tiganu din "pisica alba-pisica neagra": zis iz za bighining of a biutiful frensip

va salut, si la mai mare! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stiti ca a fost multa lume si ne-am simtit bine... :D

cum zicea tiganu din "pisica alba-pisica neagra": zis iz za bighining of a biutiful frensip

va salut, si la mai mare! :lol:

:D e tare asta cu tiganu!

 

 

Am o propunere sa facem schimb si de id-uri yahoo msg

Al meu e andrei_r5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nice meeting you guys :D nu ma asteptam sa ne adunam asa multi sincer. E super ok lumea...si aproape numai nakeduri (luv'em) imi plangea inima cand ma gandeam ca suzuka mea sta in garaj :lol: data viitoare sper sa am si eu carnetul luat si sa vin motorizat :D and yeah..idul legnakrad676

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yup, prezenta cum am promis! super frumos, lume destula, dar sincer ma asteptam sa vina mai multi!! unde-s poziliiii??? sa vada lumea dovezile! it was nice meeting you guys! ne vedem si sapt viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sory , am zis ca vin si n-am mai ajuns, bai chiar imi pare rau :D dar din cate vad imi dau seama ca chiar v-ati strans cativa , cred ca a fost super tare. :lol:

Las ca data viitoare vin si eu si sper sa-mi conving si sotul sa vina :D :D :)

 

Mess: "mironalexa"

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am promis ca va arat poze cu terenul (campul) de pe l. rebreanu, de care ziceam eu mai devreme ca ar putea fi un loc super de intalnire in care nu ne-ar intreba nimeni de "sanatate" si nici n-am da peste oameni care se uita de parca au vazut eu stiu ce, sau curiosi care nu sunt si nici n-au legatura cu motociclismul

 

post-16078-1174133258_thumb.jpg

 

post-16078-1174133305_thumb.jpg

 

post-16078-1174133347_thumb.jpg

 

post-16078-1174133389_thumb.jpg

 

asta e un fel de panoramare ca sa fedeti mai bine cat de mare e si unde e situat adica intre intersectia cu parcul (terasa la tramvai) si intersectia cu piata ramnic, pe str. liviu rebreanu

o sa pun si o harta pt cine nu stie bine zona si nu stie reperele date (just in case)

 

post-16078-1174134910_thumb.jpg

 

 

 

asta pt o alta data de intalnire la care poate pot veni si eu, weckend-ul viitor pe sambata.... sau duminica.... pe zi poate ca la 19:00 e intuneric..... sau nu vreti sa va recunoasca lumea mai apoi :D))

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cunosc zona [stau la bobocica ajung pe jos in 10 min :lol:]

dar am impresia ca se fac antrenamente de fotbal pe acolo .. sau mai mereu se joaca fotbal .. :D

spiner_lov id :D

Editat de spn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se joaca pe tot terenul si e mare dupa cum ai vazut si vin cel mai mult 4 echipe si ocupa 2 din cele 3 terenuri (unul nu are porti dar pun doua pietre si joaca) si ce noi n-am putea sa jucam.... intre noi....nu zice nimeni nimic ca vara trecuta iesiau la plaje pe terenul ala sau la gratare si nu a zis nimeni nimic, in plus nu are cine sa zica ca nu e pazit de nimeni

 

pozele sunt facute azi , sambata, la ora 14:00 deci.....

Nu va luati dupa faptul ca pe poze e alta data, am uitat eu s-o setez ca a stat fara baterii aparatul foto!!!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...