Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

ha :burnout: stai aproape de mine, nu ti-am vazut motoreta prin zona. Eu stau in spate la UltraProComputers.

Pai intalnirea saptamanala este vinerea in jurul orei 19 la statia de metrou Titan, gura de metrou din parc!

 

 

Este langa ruby acoperita cu o prelata:D.Sunt incepator nu am de mult timp motor....

 

Deseara iese cineva:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am iesit io in seara asta pana la Fetesti si inapoi pe autostrada... pacat ca bate vantul cam tare :burnout:

maine plimbare pe Cheia, astept doritori 0745.039.338 Bogdan

Editat de uncle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am iesit io in seara asta pana la Fetesti si inapoi pe autostrada... pacat ca bate vantul cam tare :wave:

maine plimbare pe Cheia, astept doritori 0745.039.338 Bogdan

grija mare, pls! o sa fie vant puternic :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, eu sunt mai nou pe strada, dar nu ma las. Am prins ineri seara ceata si frig pana in constanta si a fost o incercare tare, si acum o sa plec din constanta la buc la 2 noaptea (maine la serviciu). Stau pe macaralei intre sectia 13 si trapezului, SV1000S, 31 ani si divortat. Daca se fac ceva intruniri in cursul saptamanii poate imi da-ti si mie un email la radugabi@zappmobile.ro.

Asfalt uscat ..... si .... vreme fara ceata :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din partea mea eu pot sa vin cam in fiecare zi saptamana asta :crack: is in vaccantza ! :burnout: pe cheia a fost foarte dragutz drumul este genial. trebuie sa fii f atent ca poate fi periculos dar e foarte tare :wave: ne'am dus si ne'am intors toti cu bine asta e imp :crack:

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, eu sunt mai nou pe strada, dar nu ma las. Am prins ineri seara ceata si frig pana in constanta si a fost o incercare tare, si acum o sa plec din constanta la buc la 2 noaptea (maine la serviciu). Stau pe macaralei intre sectia 13 si trapezului, SV1000S, 31 ani si divortat. Daca se fac ceva intruniri in cursul saptamanii poate imi da-ti si mie un email la radugabi@zappmobile.ro.

Asfalt uscat ..... si .... vreme fara ceata :cheers:

eu cred ca tu ne pacalesti! :wave:

nu-mi aduc aminte sa fi vazut un sv prin zona. :cheers:

oricum bine ai venit!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca tu ne pacalesti! :D

nu-mi aduc aminte sa fi vazut un sv prin zona. :wave:

oricum bine ai venit!!!

 

 

am vazut eu :cheers:

 

 

:cheers: leoncristiang

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all my friends,

 

 

Buna sunt Eugen si dupa ce am fost la cam toate intalnirile din parc de anul trecut m-am hotarat sa postez si eu. Am asistat la toate discutiile de pe forum si am fost la cam toate plimbarile cu grupul. Am chinuit eu motorul la ture mici dar oricum nici prin oras nu alerg asa ca ... .Cei care nu imi stiu nick-ul sigur imi stiu motorul (Honda 900 RR Fireblade OT81KID, deasemenea sunt vecin cu Andrei R5 si cu Blondu).

Am auzit ca a inceput din nou sa se stranga lumea in parc. Saptamana asta nu o sa pot veni dar saptamana viitoare sigur o sa vin.

Pana atunci ne vedem pe strada..... See u all sooooooooonpost-20037-1204659969_thumb.jpg

P.S. Foto e in Slatina la atelierul nostru .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey bun venit pe forum Eugen...chiar nu mai auzisem nimic de tine de anul trecut :cheers: Sper sa ne insotesti si anul acesta in plimbari!

 

Buna Raven,

 

Long time no see.... . Am avut motorul la Slatina la caldurica pe durata catorva luni din iarna asta. Si mi-am schimbat si nr de inmatriculare de pe AG pe OT. In fine weekend-ul asta am un pic de treaba cu motorul Anei, dar sper ca in 2 saptamani max sa o aduc pe Ana pe roti in parc. Aaaa si pe Blondu' ca si el are motorul in reparatii tot la Slatina (asta daca nu mai incurca idiotii de la AUTONET comanda de piese).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok pai rezolva tot si sa ne vedem cu bine :cheers:

Dar restu...veteranii :cheers: : blondu ij, alexa, nice_sun_man, cehu, andrei, etc + noii colegi, ce e cu voi de ce nu veniti?! de ce nu mai suntem asa activi ca inainte :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Sa inteleg ca a mai aparut un motor in zona? Oricum ar fi bine ai venit si distractie placuta!!!!!

eugene!!! trimite o adresa de mess pe PM sau unde vrei tu! mai tratam si noi o suplimentare ceva

si vezi ca am ijul la reparat. vin sa dam o liniuta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he..he..he.....s-au facut 211 pagini de cand n-am mai intrat....ce-a mai trecut timpu....

 

ce faceti...tot la gura de metrou va strangeti?...cum mai merge?....ati avut vr-o iesire in grup anu asta?....

 

ne vedem pe strada.....bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi colegi si prieteni pe care nu va cunosc inca :cheers: , sunt si eu prin zona, dar la 6.30 plec la scarbiciu si ma intorc dupa 20.30, iar in weekend ma duc la o bighidoaica in constanta ca prin bucuresti nu am gasit femei cuminti, dar maine o sa vin (prima data) sa vad cum va distrati (sper sa nu ma indoiti cu bataia :cheers: ) .

sa fie vreme buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...