Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

nu promitem nimic , dar poate aranjam un weekend la Lepsa, cu dormit cu tot.

Trebuie sa vorbim cu tatal Manuelei.

 

 

aah si inca ceva : poate pe 10Martie "sarbatorim" 1 an de "Drumul Taberei" ... poate un cico, oricum sa ne strangem cu totii sanatosi :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

LC4 625 SMC 2004. Mi se pare o idee buna pentru oras in timpul saptamanii si munte cu ceva drumuri forestiere in weekend. Nu vreau sa ma apuc de hard de la inceput :burnout:

Esti de-al meu... :crack:

 

--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 17:09 -------------

nu promitem nimic , dar poate aranjam un weekend la Lepsa, cu dormit cu tot.

Trebuie sa vorbim cu tatal Manuelei.

aah si inca ceva : poate pe 10Martie "sarbatorim" 1 an de "Drumul Taberei" ... poate un cico, oricum sa ne strangem cu totii sanatosi :wave:

Buna idee...si prima si a doua. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge si lepsa si vineri la parc ramane sa stabilim la parc ce facem in weakend sigur

 

 

asta daca Adrian obtine OK-ul....si cum nu putem organiza ceva peste noapte ,ca sa plecam la Lepsa si sa dormim acolo ar trebui sa aflam daca e posibil cat mai curand.Pentru doua zile de mers, trebuie sa facem ceva mai multe cumparaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul weekend frumos am un traseu prestabilit......Tirgoviste-Campulung -Brasov -Sibiu - si ma opresc in Calimanesti-Caciulata. apoi la intoarcere...clasicul valea Oltului, Dealu Negru-Pitesti-Bucuresti(pe drumu vechi)

 

sper sa iasa.....mai ales ca pe 15-16 o incalt..:cheers: :cheers:

 

bafta...poate reusim sa vorbim vineri in parc....mai multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La televizor a spus ca Sambata ploua in toata tara.Am mai auzit noi asta, iar cei din G7 (Grupul celor 7) care au testat live saptamana trecuta ,ne-am convins ca nu e asa.

Apropo de cei din G7 ,Vineri la parc va aduc CD-uri cu filmul si pozele.Asa ca nu lipsiti la apel.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La televizor a spus ca Sambata ploua in toata tara.Am mai auzit noi asta, iar cei din G7 (Grupul celor 7) care au testat live saptamana trecuta ,ne-am convins ca nu e asa.

Apropo de cei din G7 ,Vineri la parc va aduc CD-uri cu filmul si pozele.Asa ca nu lipsiti la apel.

URAAAAA........CD-urile....abia astept...trebuie sa fiu prezent. plec mai devreme de la servici si tot sunt prezent.

 

bafta,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in mod normal este azi la 8 dar pt noi ce care ne cunoastem banuiesc ca putem sa ne vedem si la alta ora daca nu se poate sa ajungem...

ps: dupa cum am zis de vineri se incalzeste azi e mai cald decat in ziua in care am plecat pe cheia :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinerea asta nu mi se intrevede nici o problema in program (inca), asa ca sper sa reusesc sa vin si eu la 8 la parc. Sper ca mai veniti acolo, chiar daca va cunoasteti.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in mod normal este azi la 8 dar pt noi ce care ne cunoastem banuiesc ca putem sa ne vedem si la alta ora daca nu se poate sa ajungem...

Tu sa faci bine sa ajungi la 20:00 la parc ca la 20:30 incepe CFR Cluj-Gloria Buzau si Bye bye intalnire la alta ora.Eu vin la ora stabilita ,tzac-pac impart Cd-urile cu filmuletzul,tzoc-poc mai socializez putzin iar la 20:30 zum-zum spre casa la meci.

Daca te pasioneaza meciul si crezi ca duci doua beri fara sa te ia capu' esti invitatul meu.Daca mai sunt microbisti (microbiste) pe aici si vor sa vina la mine sa vada meciul (pe diagonala de70 cm ),sa-si aduca fiecare berea la el.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce spuneti ca in primul weekend frumos sa facem un tur......Tirgoviste-Campulung -Brasov -Sibiu - si ne oprim o noapte la un motel(hotel), gratar....apoi la intoarcere... valea Oltului, Dealu Negru-Pitesti-Bucuresti(pe drumu vechi)

 

astept propuneri..comentarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce spuneti ca in primul weekend frumos sa facem un tur......Tirgoviste-Campulung -Brasov -Sibiu - si ne oprim o noapte la un motel(hotel), gratar....apoi la intoarcere... valea Oltului, Dealu Negru-Pitesti-Bucuresti(pe drumu vechi)

 

astept propuneri..comentarii

Daca oprim la mici pe Dealu Negru , I'm in.

Cred ca ne putem gandi la primul uichend de dupa SMAEB.Pana atunci putem gasi traseul ideal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...