Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

multumim de CD....foarte misto lucrat, si la mai multe....zi-mi si mie in ce proram l-ai facut...

 

CyberLink PowerDirector v6

 

Maine daca e frumos,eu shi cu Razvan ne luam gagicile si mergem la un gratar pe malul apei la 30 km de Bucuresti.Daca va ganditzi sa mergeti ma sunati la 0747020569. In principiu pe la 11 putem pleca ca sa avem timp sa cumparam niste mici.

Ne intalnim la capatul lui 168 .Iesim din Buc pe la bariera de la Domnesti,tzup tzup pe centura spre Bragadiru,apoi Cornetu , Mihailesti , facem dreapta pe un drum de tzara dar bun spre Facau ( 2km ridicam praful) si iar dreapta spre lac shi padure.

Ne intoarcem pe lumina ca am viziera neagra.

Pun nishte poze de anul trecut ca sa vedetzi.

 

Asta e bucata de drum fara asfalt

 

 

Restul e poezie

 

 

 

Daca ati descoperit mesajul asta prea tarziu si totusi vreti sa veniti,sunati-ma si va astept dupa Mihailesti.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma a ramas sa ne mancam mici nostri in fata televizorului......poate o sa sa iesim weekendul viitor

 

--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 11:13 -------------
se asteapta ziua de vineri aici? :D

nu mai zice nimeni nimic? eu propun ca sambata sa mergem cu totii la smaeb intr-un grup mare plecarea de la parc ....ce ziceti?(subiect de, dezbatere)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa mergem cu 41 pentru ca anul trecut ,desi ne-am strans 15 ,fiecare a ajuns in legea lui la SMAEB.Unii aveau ceva de demonstrat si alergau prea tare iar altii mergeau prea incet. Eu eram pe la mijloc.Am alergat sa-i prind pe cei din fatza iar cand i-am ajuns si le-am spus sa-i asteptam si pe ceilalti, au zis ca nu are rost. Asa ca ce rost are sa ne complicam? Ne strangem ca sa ne risipim pe la PLAZA.

Mai bine pleaca fiecare cand se scoala dimineatza sau cand vrea muschii lui,iar impresiile si pozele le discutam pe forum de Luni .

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app postul era pt cei care isi folosesc motocicletele ...(nu cred ca s-a referit cineva la tine)

deci plecarea de la parc 9:30 este ok? restul de discutat pe privat sau pe mess pt ca nu are rost sa stricam topicul domnului cu aberatii legate de intalniri si motoare...probabil si-a cumparat de curand logan :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app postul era pt cei care isi folosesc motocicletele ...(nu cred ca s-a referit cineva la tine)

deci plecarea de la parc 9:30 este ok? restul de discutat pe privat sau pe mess pt ca nu are rost sa stricam topicul domnului cu aberatii legate de intalniri si motoare...probabil si-a cumparat de curand logan :D

 

Vezi k lakul din parkul moghioros e aproape si prin urmare e posibil sa.ti folosesti mobra k hidrobicicleta. :D

Editat de Cavantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app postul era pt cei care isi folosesc motocicletele ...(nu cred ca s-a referit cineva la tine)

deci plecarea de la parc 9:30 este ok? restul de discutat pe privat sau pe mess pt ca nu are rost sa stricam topicul domnului cu aberatii legate de intalniri si motoare...probabil si-a cumparat de curand logan :D

 

Hehe mai are putin si va da Ban grasul asta de pe topicul asta cu Dr Tab, s-a facut sef aici... bai baiatule nu crezi ca depasesti limita , ia mai usor cu parerile tale de motociclist, scrie si tu mai mult pe la incepatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi k lakul din parkul moghioros e aproape si prin urmare e posibil sa.ti folosesti mobra k hidrobicicleta. :D

 

Multa minte iti mai trebuie si tie daca recurgi la amenintari.

Daca vrei sa-l determini sa nu mai vina vinerea la intalniri suna-l si spune-i direct ,sau intalniti-va si rezolvati problema.Nu va certati aici ca si asa de-abea mai scrie lumea pe topicul asta si s-ar putea sa-l gasim pe la pagina 3.

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 13:59 -------------</small><br/>

Hehe mai are putin si va da Ban grasul asta de pe topicul asta cu Dr Tab, s-a facut sef aici... bai baiatule nu crezi ca depasesti limita , ia mai usor cu parerile tale de motociclist, scrie si tu mai mult pe la incepatori.

Tu ai dreptate ca a depasit limita de data asta ,dar sa folosesti atributul "grasul asta" te descalifica in fata celor care vin la parc si au probleme cu greutatea. Nu cred ca standardul in ceea ce-i priveste pe participantii la intalnirile de vineri este sa fii tanar, inalt ,frumos si suplu,ca nu ar mai veni nimeni.Niciunul nu suntem perfecti.

 

Hai sa incheiem aici conflictul ca nu are rost.

Cred ca in curand o sa-mi schimb nick-ul in Pacificatorul.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai dreptate ca a depasit limita de data asta ,dar sa folosesti atributul "grasul asta" te descalifica in fata celor care vin la parc si au probleme cu greutatea. Nu cred ca standardul in ceea ce-i priveste pe participantii la intalnirile de vineri este sa fii tanar, inalt ,frumos si suplu,ca nu ar mai veni nimeni.Niciunul nu suntem perfecti.

 

Asa e, sincer si eu m-am mai ingrasat putin iarna asta, si nu se supara nimeni asa usor doar de la un cuvant uzual, domnu' Yoda Pacificatorul ! :D

 

P.S.: Toti sunteti niste grasi (in comparatie cu Ariciu') :lol: !

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai inteles nimik nici u

 

Acum am inteles. Daca " e posibil " era folosit la figurat suna a amenintare dar am inteles ca l-ai folosit la propriu deci era o gluma. Case closed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca in final se hotaraste ca plecam impreuna si ajungem impreuna ma bag.

Daca in schimb scopul intalnirii e doar plecatul.... sorry dar prefer sa nu fiu conditionat de ora intalnirii.Oricum acolo ne vom raspandi fiecare in functie de necesitati.Eu caut echipament pt. nevasta si cred ca ma invart pe la astfel de firme.

Stabilim Vineri.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pan' la urma unde va'ntalniti in Drumul Taberei? Am citit in urma vreo cateva pagini da' nu scrie... Sunt altele discutate :D

A.. si cand ar fi util :P

Noi stam la Favorit, poate va facem o vizita :blbl:

 

Cine vrea sa vada alte fetze in cartierul asta vine (inca) in statia de troleibuz Poiana Muntelui, pe partea cu parcul Moghioros si de obicei in jurul orei 20, evident, vinerea. Nu se poate sa ratati, ca se tring destule motoare in jurul orei X.

Cit despre vizita, ar fi frumos sa veniti, ca poate ne mai vedem si care suntem fete pe cei doi roti. Mai devreme zicea si c-motor ca va veni si ea si, daca e sa ne cunoastem, fac si eu tot posibilul sa fiu vinerea asta acolo. :D

 

In privinta SMAEB, eu am intilnire cu cineva acolo pe la 14, asa ca merg in jurul acelei ore. Sorry celor care vor gashka! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laure nu cred ca te-am intrebat nimic nu vad motivul pt care te bagi in seama cu mine si mai ales ce tangente ai tu cu mine!

cat despre domnu KKvantu va astept cu cea mai mare placere vineri sa vad cum ajunge mobra mea in apa :crack:

de plecarea de la parc discutam vineri ar fi ok sa mergem pe la 11 pe acolo zic eu astept pareri

 

ps va astept sa va dau cd-urile cu filmuletele si pozele de la cheia 1 martie mai sunt 3 persoane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laure nu cred ca te-am intrebat nimic nu vad motivul pt care te bagi in seama cu mine si mai ales ce tangente ai tu cu mine!

cat despre domnu KKvantu va astept cu cea mai mare placere vineri sa vad cum ajunge mobra mea in apa :crack:

 

dar tu de ce te bagi in seama cu cavantul si laur ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laure nu cred ca te-am intrebat nimic nu vad motivul pt care te bagi in seama cu mine si mai ales ce tangente ai tu cu mine!

cat despre domnu KKvantu va astept cu cea mai mare placere vineri sa vad cum ajunge mobra mea in apa :crack:

de plecarea de la parc discutam vineri ar fi ok sa mergem pe la 11 pe acolo zic eu astept pareri

 

ps va astept sa va dau cd-urile cu filmuletele si pozele de la cheia 1 martie mai sunt 3 persoane

 

fa.ti rugaciunea pana vineri si achizitioneaza.ti un costum de scafandru. chiar nu glumesc

Editat de Cavantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca aceste topic a devenit un camp de bataie!

 

unii au inceput sa se vada mari "ch-iloti" si sunt dornici de afirmare virtuala...........

 

--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 10:30 -------------

fa.ti rugaciunea pana vineri si achizitioneaza.ti un costum de scafandru. chiar nu glumesc

 

raule :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa facem un topic separat ca asta s a dus intr o parte.

deja "motociclistii din dr taberei" nu mai inseamna ce insemna acu un an.

ps. va mai amintiti de baiatul ala care zicea sa se mute intalnirea la academie jos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...