Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sper sa ne cunoastem curand intr-una din serile de vineri. Imi fac mai greu curaj avand in vedere ca nu prea stiu multa lume de prin cartier.

 

In alta ordine de idei, aveti idee de vreun loc liber la vreun garaj prin zona Valea Ialomitei? Multumesc si scuze de indrazneala intrebarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ne cunoastem curand intr-una din serile de vineri. Imi fac mai greu curaj avand in vedere ca nu prea stiu multa lume de prin cartier.

Nu prea stii multa lume ? Pai si ce-ti faci griji ? Eu nu stiu pe nimeni... De fapt mint, am cunoscut doi vecini la plimbarea spre Vama sambata trecuta.

 

Hai sa venim amandoi vineri, macar intram in vorba unul cu altul. Si la o shaorma ne bagam si noi, nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum se prezinta vremea nu o sa apara nimeni vinerea asta la parc si nici vinerea aviatoare............... :)

Atunci, nu merge lumea la o bere ? Sa profitam ca putem sa bem daca pe motoare nu putem merge. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dai seama ce plimbare bagam de la parc la billa, ooooau trebuie sa imi fac plinul de benzina inainte crackup.gif

 

 

sa speram ca nu se pierde nimeni pe drum , avem petrom langa bila :cheers:

 

 

Atunci, nu merge lumea la o bere ? Sa profitam ca putem sa bem daca pe motoare nu putem merge. beer.gif

 

 

nu cred ca se strange lumea daca e nasol afara .............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea stii multa lume ? Pai si ce-ti faci griji ? Eu nu stiu pe nimeni... De fapt mint, am cunoscut doi vecini la plimbarea spre Vama sambata trecuta.

 

Hai sa venim amandoi vineri, macar intram in vorba unul cu altul. Si la o shaorma ne bagam si noi, nu ?

 

Ma primiti si pe mine? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, aveti idee de vreun loc liber la vreun garaj prin zona Valea Ialomitei? Multumesc si scuze de indrazneala intrebarii.

 

partea naspa e ca si eu aveam garaj in dr taberei pe la poiana muntelui langa scoala 191,dar maine vin aia de la primarie sa le darame si am ramas "in pom",asa ca daca aflii de un garaj in cartier si mai este lok,plz da un semn ca sa am unde sa tin mobra.Mercy.

Editat de p3rf3c7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine venit oricine, chiar dak nu sta in dr tab, numai sa vina cu mobra nu ca alti cu loganu :cheers:

 

:)

Stau in Dr.Taberei(conf. CI), sper ca GS-ul meu sa fie considerat mobra si promit sa nu vin cu 307-ele(deh, daca n-am avut bani de logan...)! :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vremea permite (ceea ce nu prea cred) bifez "prezent".

Haide, mah, lasati vremea. Daca nu merge pe motoare si e prea frig, hai sa stabilim un restaurant ceva si ne adunam acolo. Si unul sa vina cu casca, sa o tina pe masa sa ne recunoastem, astia care vin prima data. :cheers:

Nu e Drumul Taberei asa de mare sa nu poti sa mergi pe jos sau sa iei un autobuz 2-3 statii, oricat de naspa o fi vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...