Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Bai,m-am lamurit,Yamaha este ca femeile alea frumoase,dar perverse...Suzuki era fata cuminte si devreme acasa...

 

si inca nu ai mers pe 'onda :)))

 

Cu siguranta acum saracutza va vedea si ea soarele mai des, nu doar de doua ori pe an, d-aia poate-i capricioasa momentan, plimb-o si isi revine !!!

Clipe minunate impreuna va doresc !

 

@CokaBiker (aka LoganLover)...bine ca te-ai indurat sa o lasi sa plece, ai facut si tu o data in viata un gest nobil.

 

cokabiker o sa revina in forta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai .... care a mers sa vada in Ploiesti Rr ala negru a aluia care nu vroia sa lase la bani deloc? tu alex ?

 

am un coleg la munca , a fost si el sa il vada si ar vrea sa il ia ... ce parere ai avut ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu era negru RR-ul...Era rosu+negru.Carena stanga a fost revopsita,si jugul relativ strans,puteau sa fie rulmentii de la jug.In rest motorul mergea brici,si se vedea ca a bagat bani in el.Am mers cu vreo 160,si am luat mainile de pe el,nu tragea dreapta sau stanga.

Editat de classalex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jugul relativ strans, puteau sa fie rulmentii de la jug....Am mers cu vreo 160,si am luat mainile de pe el,nu tragea dreapta sau stanga.

 

buna baiat class, bine ca nu mai face teste ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva un magazin moto pe langa romana..si nu ala de la metrou..sau universitate?..sa mi iau niste bujii repede

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna treaba cu Cheia asta,trebuie mers des,merita toata oboseala din picioare si din spate...Daca stiam ca e asa misto,ma apucam mai demult.Oricum,nasoale curbele alea,era sa ma duc in porumb decateva ori.Probabil o sa invat cu ele dupa cativa ani:))

post-17527-1244306164_thumb.jpg

post-17527-1244306372_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum,nasoale curbele alea,era sa ma duc in porumb decateva ori.Probabil o sa invat cu ele dupa cativa ani:))

 

Motociclete sport sunt facute sa mearga si pe curbe, nu numai in linie dreapta ... :P !

 

Ia de aici : "Practice makes it better" !

 

 

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclete sport sunt facute sa mearga si pe curbe, nu numai in linie dreapta ... :rock: !

 

Ia de aici : "Practice makes it better" !

 

 

:rock:

Sigur nu e de la motor?Ca eu vreau sa ma inclin,dar ea tot dreapta sta...:P)Glumesc,promit ca o sa ma apuc de treaba.Oricum Yamaha asta e mai incapatanata decat Suzuki.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...