Sari la conținut

Accident Mortal Bobocica. 09.03.2007


B_50 GS
 Share

Postări Recomandate

Auzisem de accident de la un coleg de facultate! Nu mi-a venit sa cred, condoleante familiei iar pt cei ce isi iau supermotoare sa se dea mari sa arate celor din jur ca au bani muriti frate dar macar nu mai lasati atat durere in sufletele celor dragi! nu va mai ganditi numai la voi si la fitele voastre aveti dreptul sa muriti cand vreti dar aveti dreptul sa va lasati parintii indurerati? ........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 263
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Succese maxime.

 

BTW ce motor vrei sa-ti iei?

 

 

Foarte Multumesc!!!

 

Sunt aproape hotarat pentru un CB 500 din 2000 dar nu imi raspunde un 'macaronar' la mail.. :scratch:

 

Intre timp insa mi s-a nascut o fetita superba si dosarul meu astepta cuminte sa fie depus pentru examen.

 

Dar nu ma las... Abia astept sa fac un 'pictorial' cu fetita pe motor. IN STATIONARE!!! :)

 

Si atunci o sa vedeti si motorul si fetitza. O sa am avatar, in sfarsit! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva spunea ca pasiunea a intrecut ratiunea, oare chiar asa e? Probabil in loc de pasiune a fost inconstienta. Mare pacat. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! E acolo sus intr-un loc mai bun. Sincere condoleante familiei si prietenilor. :scratch: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ii fie tarana usoara...sper sa fie un exemplu pentru toti incepatorii ca motoarele in linie mai ales R6 sunt periculoase...recomand motor in V e cel mai bun,mai tarziu dupa ceva mii de km merita o racheta,condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ii fie tarana usoara...sper sa fie un exemplu pentru toti incepatorii ca motoarele in linie mai ales R6 sunt periculoase...recomand motor in V e cel mai bun,mai tarziu dupa ceva mii de km merita o racheta,condoleante familiei

recomand sa te uiti la data accidentului si sa lasi topicu si omul sa se odihneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Iar ripuitori (profesionisti si amatori)??! ;)

Il cunosteai de dai cu "rip"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

c.a.c.a.n.a.r.i.i. aia de i-au vandut motoru ar trebui luati in P.U.L.A ... nu ar trebui sa se vanda motoare asa oricui

parca era o lege ca nu poti incredinta un autovehicul unuia fara carnet de conducere.... macar asta trebuia sa-i opreasca

 

cu tot respectul pentru victima si pentru persoana ta, dar gresesti in mod oribil. daca ionel e dealer hayabusa nu are absolut nici o obligatie, nici macar morala, de a se interesa despre client...pentru ca nu vinte ferrari sau alte chestii asemenea.

 

jupanul care a murit a murit din prostia proprie si asta nu are legatura cu pasiunea: una la mana, NU te sui in masina, avion, elicopter sau pe motor fara permis pentru ca nu e bine si daca iesi la drum ESTI INFRACTOR. Doi la mana, NU te dai cu 500000 la ora cand stii ca abia te poti tine pe mobra...si sunt multi care s-au dat pe motorul unui amic prin parcare si deja se cred doohan.

 

la chrysler viper de exemplu, pentru anumite modele, trebuie sa absolvi un curs de pilotaj pe care ti-l face producatorul; nu iei examenul, nu-ti dau bibiul...nu ca asta ar inseamna ca nu et poti izbi ca un tampit, cu 280 la ora la prima curba...

 

nu are nimeni cum sa il absolve pe jupan... "he was asking for it". e nasol cand piere cate unul, dar asta seamana aproape a sinucidere. condoleante apropiatilor si minte viitorilor bikeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

bai distrusule ai vazut de cand nu s-a mai postat??Dc esti (cuvant urat) macar incearca in alte topicuri nu sa-mi sara mie inima ca s-a mai dus vreunu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...