Sari la conținut

Si Le Marit


PiticuBc
 Share

Postări Recomandate

si e gata si de vanzare ...ma dau pe japoneze pozele vorbesc de la sine astept pareri pe id de mess harley_boy85

 

apropo in pretz intra inca una cu ataj si nr noi ...pe asta verde e motoru de pe cea cu ataj pt ca cea cu ataj e un ural si motoru de dnepr e calat dar se poate face cine o vrea sa ma contacteze cu incredere

post-8022-1173704157_thumb.jpg

post-8022-1173704210_thumb.jpg

post-8022-1173704239_thumb.jpg

post-8022-1173704286_thumb.jpg

post-8022-1173704345_thumb.jpg

post-8022-1173704432_thumb.jpg

post-8022-1173704478_thumb.jpg

post-8022-1173704509_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze cu uralu nu am imi pare rau dar promit ca am sa`i fac ....pretzu e de 2000 euroi amandoua si nu le dau separat

avand in vedere ca s-a dat ural la 1000 si nu era in stare buna, cred ca ar merita ambele....bafta la vanzare...pe mine ma depaseste pretu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata cam hidos sincer. toba de sportiva pe ceva ce se vrea clasic. macar de era dreapta.

cu 500 de coco vinde un prieten un nipru(al lui ta-su) cu 999 km reali. inpecabil, cu tractiune pe atas. cu 1000 de coco iti iei un ural super bun. ceva in genul asta: /index.php?showtopic=58479

adevarul este ca gusturile se discuta, si nu-i prost ala care cere, ci ala care da... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

up...kiar nu le vrea nimeni...acum kiar ca ma despart de vacutza mea

 

mai erau vreo 2 tipi care mau sunat si am spus ca lu me mai dau acum puteti sa ma sunati ca sigur le dau am nevoie de bani urgent...0751658834

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci se vinde cea din poza plus inca un cadru cu acte si un motor de nepra calat

in 2000 de epuroi

 

super marfa motoarele, da m-a intrigat altceva acolo....in poza aia vede ochiu meu mare opel B-xx-DTH :D trust me...i know...ceva legaturi cu una bucata direct to home? :rock: de curiozitate intreb, nu ca as avea prea mare legatura cu fenomenu :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu crezi ca e ok pretul? :rock:

pai a zis omu' ca vrea sa-si ia japoneza. io ma gandeam ca mai pune bani pe langa astea, dar..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...