Sari la conținut

Unde Indrept O Geanta


Postări Recomandate

Salut.Unde pot indrepta o geanta de sportiva(roata fata),nu este foarte indoita dar trebuie sa o repar.Am inteles ca se indreapta la cald,asta inseamna ca trebuie sa o si vopsesc.Ma intereseaza un servis(vulcanizare)care se ocupa de asa ceva si a mai reparat genti pt motociclete.Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am roluit (indreptat) jantele de la motocicleta la SIRIUS.

 

Este o mica vulcanizare in zona Diham. Cum vii dinspre Centru (Muncii, Romana etc) ajungi la Sheriff's Diham (e pe partea dreapta). Exact dupa Sheriff's faci dreapta si vei intra pe o strada cu doua sensuri despartite de spatiu verde.

Imediat pe derapta este o benzinarie (Petrom). Intri prin bezinarie intr-un service Automecanica (e exact in spatele ei). In partea dn spate a service-ului este o spalatorie, langa spalatorie e Sirius.

 

Iata si telefonul lui, e de preferat sa il suni inainte. Omul face treaba buna, e specializat pe moto.

 

0723 821 598

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau daca vrei sa te "chelesti" de bani mergi la Sama Vulcanizare. Eu am roluit acum o saptamana o janta pe fata si m-a costat 1 mil si un pic. D/M cauciuc 300 mii indreptat janta 670 mii si plumbi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Unde pot indrepta o geanta de sportiva(roata fata),nu este foarte indoita dar trebuie sa o repar.Am inteles ca se indreapta la cald,asta inseamna ca trebuie sa o si vopsesc.Ma intereseaza un servis(vulcanizare)care se ocupa de asa ceva si a mai reparat genti pt motociclete.Asfalt uscat

 

Geanta - la pielar sau alt service d-asta de genti.

Janta - la un service auto-moto daca au asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau daca vrei sa te "chelesti" de bani mergi la Sama Vulcanizare. Eu am roluit acum o saptamana o janta pe fata si m-a costat 1 mil si un pic. D/M cauciuc 300 mii indreptat janta 670 mii si plumbi.

 

La Sirius este mai ieftin, in jur de 80 ron pentru janta.

 

Si mai este Autozone, vis-a-vis de Mc Donalds Rock'n Roll, in intersectia Polizu. Acolo am incaltat o janta si mi-a placut, se descurca bine baietii, preturi bune si o atmosfera mai "classy".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfaturi :wave:

 

Salutare!

Am am indreptat anul trecut prin vara tot la Diham... e un baiat care ii place sa bibileasca....cere si bani... dar face si treaba buna...

 

Bafta!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sirius e cel mai tare...

Am fost ieri pe ploaia aia la el cu janta de spate care era mici, pe langa faptul ca era super stramba avea si o bucata lipsa de la o lovirtura laterala cu o bordura...

mi-a indreaptat-o, mia incarcat cu sudura in aluminiu, argon bineinteles... arta, mai trebuie doar sablata si vopsita... in curand Sirius va avea si cuva pentru sablare.. deci complet si arta!!!

Dai un ban dar macar stii pe ce l-ai dat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...