Sari la conținut

Cric Moto!


mitus
 Share

Postări Recomandate

VA OFER UN CRIC MOTO LA UN PRET AVANTAJOS!

PLATA IN AVANS!

VA FI TRIMIS PRIN CURIERAT RAPID!

PRETUL E DE 100EURO FARA PLATA CURIERULUI(10EURO)!

BUN SI PENTRU IARNA CAND MOTORETELE ZAC TRANTITE PE LANGA PERETI,PE SUB TOT FELUL DE COPERTI...ATUNCI CAND NIMENI NU SE GANDESTE LA CAUCIUCURI MOTORETEI.....SE DEFORMEAZA SI SE VOR UZA MULT MAI REPEDE...ASTA E O IDEIE...SA NUMAI ZIC DE SCHIMBUL ULEIULUI ..A FILTRULUI...SI ASA MAI DEPARTE.

FOTOGRAFIILE VORBESC DE LA SINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai multe detalii : sarcina max, dimensiuni etc. Si daca trimiti cu plata ramburs

sal! sarcina max scrisa pe cutie e de 400kg.da,il trimit numai ca cricul e in italia si nu stiu daca iti convine sa platesti pt greutate(are vreo40kg).am o alta modalitate dar deja m-am certat cu altii pe forum...cica vreau sa trag teapa...pt ca am cerut plata in avans..pt al pute trimite prin baietii care fac curierat direct la domiciliu de aici cu preturi mult mai mici...dar eu tre sa am banii inainte...si ceea ce cu noi romanii nu e posibil....ca ne temem de tepe..asta e...

 

Pune te rog o poza cu un motor pe cric, ca sa vada tot omu la ce-i bun. Personal sunt sincer interesat.

salut!sincer nu am cum pt ca ele sunt intr-un depozit en-gross si cei de acolo m-au lasat doar sa-l desfac si sa-l fotografiez..dar pe cutie erau cateva foto explicative...arata bine motoreta pe el...se ridica c-am 80-90cm si putea fi folosit si pt iernat motoreta fara sa mai ai suporti pe rotile fata-spate.usor de manevrat,avea roti mobile care se puteau frana,pompa sist. hidraulic pe baza de ulei si un maner lung ca sa il poti deplasa cand moto e deasupra,demontabil..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cum s-ar zice e putin cam complicat. Nici o problema, am sa-l fabric. Merci de poze

 

bafta multa! daca mai am ocazia poate o sa-l fotografiez mai in detail..sa ti le postez aici.. :baldy: daca nu ai mult curaj.... :baldy: se ne arati ce ai contruit! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishto cricul, mishto si problemele legate de ramburs, fotografiere, etc. Bafta daca esti intr-adevar vanzator si sa cazi sub motor daca esti tzepar. Oricum, multi clienti nu ti-ai castigat pe aici.

 

 

P.S. Sa mori tu ca cricul e in italia, pe el scrie mare in romaneste "cric moto" si tu ai gasit o solutie de transport ieftin la care nu s-au gandit nici aia de la DHL. Retrag fraza "Bafta daca esti intr-adevar vanzator", restul il bolduiesc.

Editat de asds
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Sa mori tu ca cricul e in italia, pe el scrie mare in romaneste "cric moto" si tu ai gasit o solutie de transport ieftin la care nu s-au gandit nici aia de la DHL. Retrag fraza "Bafta daca esti intr-adevar vanzator", restul il bolduiesc.

 

O sa radeti, babelfish zice ca 'cric' in italiana = 'jack' in engleza. Se pare ca si italienii ii spun la fel 'cricului' autohton. Deh, latini. In plus, pe paletul pe care stau respectivele agregate scrie 'Ofertta', care e ori 'oferta' in romaneste si scris gresit, ori o fi in italiana.

 

Pe de alta parte, tot pe cutia respectiva, exista traduceri in: D (germana), E (spaniola), etc, etc, I (italiana, cred).

 

Cautand pe google, am gasit totusi o poza cu un catalog carrefour (frantuzesc) in care cricul respectiv e 59 de euro.

 

Nu mai dati cu pietre aiurea. Omul poate spune adevarul, vrea sa va trimita cricuri din italia. Va convine pretul, bine. Nu va convine pretul, asta e, nu cumparati, n-a bagat mana in buzunarul nimanui. E problema lui ce adaos comercial foloseste si de unde ia marfa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa radeti, babelfish zice ca 'cric' in italiana = 'jack' in engleza. Se pare ca si italienii ii spun la fel 'cricului' autohton. Deh, latini. In plus, pe paletul pe care stau respectivele agregate scrie 'Ofertta', care e ori 'oferta' in romaneste si scris gresit, ori o fi in italiana.

 

Pe de alta parte, tot pe cutia respectiva, exista traduceri in: D (germana), E (spaniola), etc, etc, I (italiana, cred).

 

Cautand pe google, am gasit totusi o poza cu un catalog carrefour (frantuzesc) in care cricul respectiv e 59 de euro.

 

Nu mai dati cu pietre aiurea. Omul poate spune adevarul, vrea sa va trimita cricuri din italia. Va convine pretul, bine. Nu va convine pretul, asta e, nu cumparati, n-a bagat mana in buzunarul nimanui. E problema lui ce adaos comercial foloseste si de unde ia marfa.

 

IN SFARSIT UNUL ISTET!BRAVA TIE ,FRATE!TE-AM PUPAT DE O MIE DE ORI...SI MAI ARATA LINKUL ASTA SI LA CEI CU CARE M-AM CERTAT :baldy: PE ALE POSTARI DE PE ACEST FORUM...MULTA SANATATE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...