Sari la conținut

Accident In Apropierea Pietei Ferentari - 20.03.2007


sebi_bucuresti
 Share

Postări Recomandate

Este vorba despre un scuter sau moped. Cel care conducea (probabil vreun romulan din zona) s-a evaporat aproape instantaneu si nu s-a mai intors sa-si recupereze trompeta. Mai multe detalii nu stiu nici eu acum, dar nu cred ca este cazul sa va faceti griji.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut acum prin zona si nu mai era nici un semn da mi-a zis un baiat cum ca ar fii fost un motor care a luat foc si motociclistul implicit dar a fst ajutat de oameni sa se dezbrace repede , la fata locului 3 echipaje de pompieri care nu cred ca veneau numai pt un scuter dar da domnu sa fie numai atat si sa fii scapat motoristu fara arsuri sau alte cele fiind el si "romulan"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut acum prin zona si nu mai era nici un semn da mi-a zis un baiat cum ca ar fii fost un motor care a luat foc si motociclistul implicit dar a fst ajutat de oameni sa se dezbrace repede , la fata locului 3 echipaje de pompieri care nu cred ca veneau numai pt un scuter dar da domnu sa fie numai atat si sa fii scapat motoristu fara arsuri sau alte cele fiind el si "romulan"

 

Cum sa nu vina "numai" pt un scuter? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba despre un scuter sau moped. Cel care conducea (probabil vreun romulan din zona) s-a evaporat aproape instantaneu si nu s-a mai intors sa-si recupereze trompeta. Mai multe detalii nu stiu nici eu acum, dar nu cred ca este cazul sa va faceti griji.

 

 

 

:lol: o fi vb de vreo furaciune ceva....de i a fost frica sa vina sa si l recupereze...who knows?! Eu stau in Rahova si vad in fiecare zi o gramada de scutere cu sau fara numere care se agita prin zona....unu avea si un casetofon pe scuteras, urla maneaua........ :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare că a fost Âşi la Âştiri. Cică omul nu era român Âşi că în mers i-a luat foc scuterul. Mai multe nu Âştiu. Oricum nu s-a lăsat cu victime.

 

sa fie nenea ala care pierdea benzina si a fost atentionat ca lasa dira? era un scuter intradevar (omul nu era roman, e binemersi, tot de la stiri am auzit de chestia asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba de un scuter....nou! Cel care il conducea...nu era cetatean roman! Scuterul...avea rezervorul spart(din fabrica) si i s-a scurs benzina! Cand a vazut ca ia foc...a oprit si l-a lasat sa arda! El nu a avut absolut nimic! Dar...de la scuter...pana la enduro care a avut accident si a luat foc, cu motociclist in flacari...E CALE LUNGAAAAAA! Iarasi mananca lumea (cuvant urat) cu tona! daca nu stiti amanunte...stati in banca voastra si lasati barfa de prost gust!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi s-a parut cam exagerat si imi cer scuze pt informatiile eronate dar v-am spus ce mi-a zis si mie tipu care l-am intalnit acolo si vazand ca imi da atatea detalii am zis ca o fii o sambura de adevar...oricum bine ca a fost numai atat, si in legatura cu ce m-a intrebat baiatu "cum adica numai pt un scuter " >se referea la numaru echpajelor< eu m-am referit strict la gabarit si capacitatea rezervorului la un scuter fata de un motor mai mare, un motor mai mare poate produce un incendiu mai mare logic ... (nu am nimic cu scuteristii dar repet m-am referit strict la gabarit, nu cred ca era nevoie de 3 echipaje pt un scuter ca nu a luat foc o casa, dar cred ca s-a exagerat in ce mi s-a spus si pe tema asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...