Sari la conținut

Pana De Cauciuc


XorX
 Share

Postări Recomandate

sau pur si simplu poti da cu sapunul uscat pe cauciuc si el oricum aluneca singur pe janta

Chopper sa ai grija sa nu fie camera intre tallon si janta inainte de umfare , inainte sa il umfli incearca sa ii dai drumul rotii de la cca 50 cm sa gada pe asfalt pe cauciuc si apoi repetand figura pe toata suprafata benzii de rulare se aseaza cauciucul mai bine pe janta succes :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si fratilor...cand plecati la un drum lung...luati-va chei pt. demontat roata, 2 leviere mici,petice+solutie de lipit si o pompa mica de bicicleta(nu ocupa mult spatiu si nu dureaza mai mult de 30 min. sa faci pana)....eu din comoditate nu le-am luat si toata distractia s-a transformat intr-un cosmar :baldy: .am patit-o in varf de munte...si fara acoperire connex(fuck them :baubau: ) sa sun un prieten.

in final am gasit cele trebuincioase pe la cei cu masinile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cit despre pompa de urgenta eu cred ca e mai practic sa ai la tine una de aia cu actionare la picior si cu manometru(model mic)-costa in jur de 150 lei.Ocupa loc putin si daca insisti poti baga pina la 4-5 atmosfere ca sa poti urca guma pe talon.Eu am reusit la cauciucul de spate asta,folosind doar pompa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...