Sari la conținut

Italia Motors Party - 31.03.2007


italiamotors
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

veniti cu totii maaa, luati-va vecinii, verii, rudele, ce daca nu sunt motociclisti macar e bautura gratis nu ?

romanu tot roman ramane ...

 

 

asha....si ce vrei sa fac...sa vin cu un RS ca sa il las acolo peste noapte ? sa ma intorc a 2-a zi dupa el ? chiar are vreun rost ? :crack: :kick: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atitudinea baieti, lucrati la atitudine ..

da vin cu motoru, ce daca ma doare gatu de la plimbarea de duminica si tusesc noaptea in continuu de nu pot sa ma odihnesc calumea ...

 

www.ratb.ro/forum vedeti ca e in constructie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai chino pustii astia fara motoare sunt posibili clienti pentru Italia Motors deci ei sunt primii invitati, ma mir ca ne-au invitat si pe noi astia care avem motoare deja. :lol: :lol:

 

 

pai de unde credeti ca imi iau motor ? :crack: :kick: e avantajos la italia motors...si ti-l si verifica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pey eu de unde crezi ca l-am luat? Pot spune ca la ora actuala ei aduc la cele mai mici preturi, si ai si avantajul ca poti sa-ti alegi tu motorul pe care il vrei din Italia, nu neaparat sa le iei pe cele pe care le au la vanzare.

Azi tocmai mi-a demontat motoru, de la cap la coada, un mecanic si nu a gasit absolut nimic in neregula pe acolo, asa ca s-a cam dus mitu cum ca italienii nu prea au grija de motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pey eu de unde crezi ca l-am luat? Pot spune ca la ora actuala ei aduc la cele mai mici preturi, si ai si avantajul ca poti sa-ti alegi tu motorul pe care il vrei din Italia, nu neaparat sa le iei pe cele pe care le au la vanzare.

Azi tocmai mi-a demontat motoru, de la cap la coada, un mecanic si nu a gasit absolut nimic in neregula pe acolo, asa ca s-a cam dus mitu cum ca italienii nu prea au grija de motoare.

 

 

am vazut ca nu s-a plans nimeni de moto aduse de italia motors...si m-am gandit sa aduc si eu tot asha...daca l-ai luat de la ei...de ce te mai intrebi de ce te-au invitat ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai chino pustii astia fara motoare sunt posibili clienti pentru Italia Motors deci ei sunt primii invitati, ma mir ca ne-au invitat si pe noi astia care avem motoare deja. :lol: :P

"Pustiu" de mine e mai "batran" cu patru ani decat tine.. :kick: :crack:

Intr-adevar, la ItaliaMotors apelam, ca am auzit numa' de bine.. si daca merge totu' ceas, imprastii si eu vorba.. :lol:

 

Ne vedem acolea!!

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh pui cam multe intrebari, era o gluma aia.

Oricum pe afara asa se face, se tin relatiile cu clientii pentru ca din moment ce au cumparat de la tine, o vor mai face si pe viitor, si asa nu ramai niciodata fara clienti.

O sa fie frumos, sti de ce? deoarece majoritatea de acolo vor fi motociclisti, si unde sunt multi motociclisti nu are cum sa fie naspa. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah baieti eu mai am de ajuns si prin alte locuri, dar mi s-a facut asa o foame incat cred ca sigur o sa ajung si pe la voi. Sa bag si eu 2 mici si un carnat din ala renumit :crack: . . . hai poate si o bere :lol:

Si s-o vad pe mikela la concursul de miss . . . am auzit ca la acest concurs participantele sunt obligate sa poarte bikini. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah baieti eu mai am de ajuns si prin alte locuri, dar mi s-a facut asa o foame incat cred ca sigur o sa ajung si pe la voi. Sa bag si eu 2 mici si un carnat din ala renumit :kick: . . . hai poate si o bere :agree:

Si s-o vad pe mikela la concursul de miss . . . am auzit ca la acest concurs participantele sunt obligate sa poarte bikini. :lol:

Se pare ca sunt primu' care posteaza dupa petrecere.. abia am ajuns acasa, si pot sa spun ca a fost okay.. :P

..macar din punctul de vedere al unui non-motorist (inca), ce nu cunostea mai pe nimeni.. :D Noroc ca stau bine la capitolul "sorici" (a se citi "are soriciu' gros"), asa ca nu am avut greturi in a ma baga in seama cu nimeni..

 

Pot spune ca am avut onoarea de a cunoaste personal (am schimbat cateva vorbe, macar :agree:) multi motoristi pe care-i stiam doar dupa forum (si care, pun pariu, nu-si vor aminti de mine decat poate la urmatoarea petrecere).. :lol:

 

Regret, intr-o anumita masura, ca n-am apucat sa vad concursul de miss/mister (daca s-a mai tinut, ca atunci cand am plecat eu nu pomenea nimeni de asa ceva..).. Regret, intr-o alta anumita masura, faptul ca nu a fost muzica pe care ma asteptam sa o aud, ci doar muzica ce ai asculta-o in cluburi, genul de muzica ce i-ar face pe multi sa zica "astia sunt motoristi?? ai zice ca sunt doar niste copii ce au furat moteur'ul lu' tata.."

 

All in all, ma bucur enorm de faptul ca l-am cunoscut pe Dragos, si pe atatia altii pasionati mai mult sau mai putin de motoare.. Ma bucur enorm de faptul ca suntem atat de multi, desi, dpdv "legal", eu nu fac inca parte din "tagma" voastra.. Si sustin cu toata taria organizarea a cat mai multor evenimente de genul asta in capitala (si nu numai)..

 

Pana ne vedem pe strada, fiecare pe "calutii" lui, va saluta cu respect,

John

 

PS: eu sunt tipu' cu geaca neagra cu alb si galben care dansa tot timpul.. mda, arat ca un retard, ata ete.. :crack:

 

PS2: poze vin (daca a iesit vreuna cat de cat) maine, pentru ca acu' i just can't be bothered to connect the phone to the pc for the upload.. :baldy: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am ajuns aksa ....a fost mai mult decat ok... tine-o tot asha dragos :D am avut si onoarea sa ma intorc pe R1 :agree: :agree: :crack: :kick: :lol: :lol: da tot nu as conduce asha ceva

Iar n-ai somn, dude?? :baldy:

 

Da, a fost foarte okay.. si asteptam cat mai multe!! sunt sigur ca sunt multi dintre noi care ar participa cu entuziasm la organizare si nu numai!! :crack:

 

But next time, ROCK ON, dudes!! :P

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...