Sari la conținut

De Unde Pot Sa Cumpar


parly
 Share

Postări Recomandate

intreaba la mag de piese auto ca exista kit de reparatie cu fibra de sticla,am folosit eu mai demult era intre 35-70 ron.

 

PS:daca erai din Buc te trimeteam la loc sigur am vazut eu chiar azi :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt in bucuresti :baldy: , asa ca spune-mi!

Du-te in targ la Vitan(Autovit) la standurile auto si cauta pe cei care vand vopsele. Acolo gasesti si kit-uri (mai mici sau mai mari) de reparatie cu fibra.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat de la parter din Obor, de la pravaliile cu acces din spatele magazinului.

Salut. Ai gasit plasa , panza, paie, nestrapol (asa- i spune la solutia vascoasa in care se pune intaritor) si intaritor? Sau este vorba despre alte "minuni" care le gasesti la tot pasul? Multumesc. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am cumparat kitul de mult. Stiu si alte persoane care au luat tot din Obor, dar nu pot sa garantez ca se mai gaseste la ora actuala.

 

Kitul (o cutie de carton) continea un bidon metalic de rasina (vreo 500-700ml, nu mai stiu exact), o cutiuta de plastic cu intaritor (o pasta alba), si cam jumatate de metru patrat de pasla subtire de fibra de sticla alba, impaturita (nu erau paie, era destul de fina). La vremea respectiva era vreo 700 de mii (parca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Multumesc F mult ptr. raspuns. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...