Sari la conținut

Colentina - Suveica R6 Albastru


aleex_costy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

motociclistul a fugit de la locul accidentului , casca era praf, fata motorului la fel , pietonul era in salvare, motocicleta nu avea nr... , mai multe detalii nu stiu :baldy: , acum am venit eu de acolo , stau la cateva strazi de accident

Editat de baby_boy_gabi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moto r6 albastru,casca albastra ,PRO TV ,a lovit motociclistul un pieton care traversa aiurea,si a fugit apoi de la locul accidentului,nu avea numar pe moto..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa nu fi avut permis motociclistul...este inmatriculat pe ilfov,si-a lasat si protectiile la locul accidentului iar R6 era albastru si cu dungi albe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul s-a intamplat pe banda a 3-a, motociclistul a lovit un pieton ce traversa prin loc nepermis. motociclistul a fugit de la locul accidentului. incidentul s-a petrecut in jur de 8:30.

post-11155-1174762719_thumb.jpg

post-11155-1174762730_thumb.jpg

post-11155-1174762945_thumb.jpg

post-11155-1174762957_thumb.jpg

post-11155-1174762972_thumb.jpg

post-11155-1174762992_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu avea carnet sau acte la motor.... cum sa lasi asemenea motocicleta acolo decat daca nu ai un motiv destul de grav :baldy: urat rau ce a facut..stie cineva ceva de pieton?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de acolo

 

Pietonu (un barbat la 45-50 ani) era cam la 150 m de trecere, a vrut sa traverseze, a vazut motoru si a dat semne ca se opreste si i-a sarit in fata.

Cand l-a luat salvarea nu l-am vazut miscand, avea sange curs din gura, cam 200-300 g, Politia a spus ca traia cand l-au luat.

 

Motociclistul a oprit a lasat casca si protectiile si a fugit.

 

Motoru nu avea numere si a fost gasit de politia ca inmatriculat in Ilfov.

 

Avea parbrizul si farul stanga distruse, in rest mici zgarieturi, dar nu stiu daca de la accidentul asta, desi nu cred. (Casca poate sa fie sparta ca dat el cu ea de pamant, ca daca avea capul in ea nu scapa nevatamat, avand in vedere a avea doar protectii pt genunchi.)

Politia a spus ca audia pe cineva acum cca 20 de minute. Au lasat sa dea impresia ca pe motociclist il audiaza.

 

A venit PRIMA si ANTENA 1.

 

Asfalt uscat si sa dea Domnu sa nu mai auzim de asa ceva

 

OF TOPIC: Din 4 accidente cu victime de azi, 3 au fost cu motociclete.

Editat de aleex_costy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul s-a intamplat pe banda a 3-a, motociclistul a lovit un pieton ce traversa prin loc nepermis. motociclistul a fugit de la locul accidentului. incidentul s-a petrecut in jur de 8:30.

 

Pe jos e sange sau ulei ? curios cu casca aia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca a reusit sa fuga de la locul accidentului inseamna ca nu a patit mare lucru, sper sa nu aiba complicatii, cat despre fuga in sine... :baldy: :baldy: (nu sariti pe mine, dar cu totii ii injuram pe conservarii care fug, de ce n-am face la fel si cu un "frate" de-al nostru)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...