Sari la conținut

Doi Timpi Rulzzz


rat_jawa
 Share

Postări Recomandate

uite un filmuletz interesant

 

 

daca adminii considera ca nu ishi are locu' aici ii rog sa il mute unde cred ei de cuviintza.

multzumesc

D

super fain!!!

imi place! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

remarcatzi motorul de wartburg, cele trei carburatoare shi camera de expansiune armonica....oare catzi cai o avea?

 

 

Cel putin 50...

 

Ce imi place (sunt ironic :kick: ) ca trabiul are multi fani dar tot mai putini propietari, multe sfarsind prin a fi abandonate de batrani :lol: . Cati propietari de Trabant cunoasteti printre motociclistii de pe acest forum?

 

Eu cred ca este o masina ieftin de intretinut, ce mananca ceva benzina si destul ulei, in care ti-e rusine sa intri si sa cobori (desi inauntru e asa bine :P), inceata, lunga (4 metri de masina, 20 de fum) dar plina de personalitate. Salvati Trabant-ul! :lol: :crack:

Editat de b05tan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...

Foarte fain filmulețul, au avut ceva treabă băieții sa inghesuie motorul de Wartburg acolo...radiatorul nu a mai incăput Âşi l-au pus în portbagaj. :crack:

Am Âşi eu un Trabi 601 S din 1986, anul asta se fac 5 ani de când l-am luat. În medie am făcut cam 15mii km pe an si nu am avut probleme majore....a văzut concedii la munte....revelioane la Lacu RoÂşu....expediții la pescuit! Ce mai...un utillity vehicle...un FUN CAR....un prieten. Am o gramadă de povestioare, pățanii cu maÂşinuța asta...

Acum sunt la servici Âşi nu am poze dar cand ajung acasă am să pun câteva. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin 50...

 

Ce imi place (sunt ironic :kick: ) ca trabiul are multi fani dar tot mai putini propietari, multe sfarsind prin a fi abandonate de batrani :lol: . Cati propietari de Trabant cunoasteti printre motociclistii de pe acest forum?

 

Eu cred ca este o masina ieftin de intretinut, ce mananca ceva benzina si destul ulei, in care ti-e rusine sa intri si sa cobori (desi inauntru e asa bine :P), inceata, lunga (4 metri de masina, 20 de fum) dar plina de personalitate. Salvati Trabant-ul! :lol: :crack:

 

 

Cu regret spun ca am fost posesor de trabant, un 601 kombi din 1979, pe care l-am luat cazut shi l-am reparat capital. Din motive independente de vointza mea a trebuit sa ma despart de el.

Pot sa spun ca a fost cea mai haioasa mashina pe care am detzinut-o' vreodata. E fantastica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret spun ca am fost posesor de trabant, un 601 kombi din 1979, pe care l-am luat cazut shi l-am reparat capital. Din motive independente de vointza mea a trebuit sa ma despart de el.

Pot sa spun ca a fost cea mai haioasa mashina pe care am detzinut-o' vreodata. E fantastica.

 

Lasa ca nici cu actuala maina pe care ai luat-o nu iti este rusine. :cheers: Ai tu o atractie ciudata catre vehicule dubioase.

Adevarul este ca facusei misto trabantul ala.

Ala din film cred ca merge cu RedBull ca e turbat rau . :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca nici cu actuala masina pe care ai luat-o nu iti este rusine. :cheers: Ai tu o atractie ciudata catre vehicule dubioase.

Adevarul este ca facusei misto trabantul ala.

Ala din film cred ca merge cu RedBull ca e turbat rau . :bounce:

 

Cozonacu' ambulant? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...