Sari la conținut

V-max


SSSnake
 Share

Postări Recomandate

Motocicleta visurilor mele!!! :lol:

 

Deocamdata nu-mi permit sa-mi iau una asha cum vreau eu, dar nah.. poate in viitor... pana atunci "ma satisface" africana... :crack:

 

Oricum.. felicitari pentru achizitzie shi sa avetzi parte de o gramada cat mai mare de km impreuna fara incidente neplacute!

 

Bafta! Shi ride safe!! :kick:

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ghidonul original fiind cam incomod,l-am schimbat cu un DRAGBAR.

Poze....

O miscare inteleapta nu numai din cauze ergonomice, ci si estetice. V-max-ilor, nu-mi sariti in cap, dar mi se pare una din cele mai urate motociclete (nu ma refer la performante, doar la aspect). Pare un naked care a vrut sa se faca chopper si n-a mai reusit. Interesanta ideea cu admisiile de aer care amintesc de avioanele de vanatoare cu reactie din primele generatii, dar ce e in jur e jale. E meschina si inghesuita la partea superioara (rezervor-ghidon-faruri), adica exact acolo unde ar trebui sa fie generoasa daca vrea sa ajunga la categoria cruiser-chopper. Nu stiu, poate gresesc.

 

Dar la urma urmei, sunt si femei "forest mother" care te phut de-ti sar capacele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cele 10 motoare schimbate in 4 ani , am inteles ca pentru asta m-am nascut !

 

Pt. Adrenalin :ok:

:blink: S-o stapinesti sanatos! :ok: - si la propriu iti urez asta, "invat-o" gradat, e o bestie mai apropiata de un dragster decit de un naked, careia nu-i prea plac virajele atacate sportiv, ci mai mult cursele la semafor! :crack: Fireste, nicio grija daca mergi "omeneste" cu ea...

Daca vrei ceva care sa semene cu sistem de rulare sportiv, poti gasi la firma germana Deget roti pe 17 toli, suspensii si frane performante. Motorul e un vis, fara vreo modificare!

P.S. Semnatura "HONDA RULEZ" cred totusi c-ar trebui s-o schimbi, nu crezi ???!!! :crack:

 

Toate bune altfel, multi km fara probleme! :cheers:

Editat de Bunicul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , motoreta am luat-o de la Marius,doar ii spusesem de cand a luat-o ca ,daca vrea , vreodata , sa o vanda , sa ma anunte .Si iata ca veni si momentul asteptat. :ok:

 

:blink: S-o stapinesti sanatos! :lol: - si la propriu iti urez asta, "invat-o" gradat, e o bestie mai apropiata de un dragster decit de un naked, careia nu-i prea plac virajele atacate sportiv, ci mai mult cursele la semafor! :crack: Fireste, nicio grija daca mergi "omeneste" cu ea...

Daca vrei ceva care sa semene cu sistem de rulare sportiv, poti gasi la firma germana Deget roti pe 17 toli, suspensii si frane performante. Motorul e un vis, fara vreo modificare!

P.S. Semnatura "HONDA RULEZ" cred totusi c-ar trebui s-o schimbi, nu crezi ???!!! :crack:

 

Toate bune altfel, multi km fara probleme! :ok:

 

 

Nu stiu cat am de invatat cu ea,deja ma descurc de minune.Pe drumurile virajate,intr-adevar,ma cam dor bratele(deh,diferenta,bre).

Nu vreau sa-i fac nici o mdificare,imi place asa cum e.

Mersi pt.urari si ....ai dreptate trebuie o noua semnatura. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut Omule ,misto motoru.

Ai ceva planuri Vara asta sa esi la plimbare prin Europa? mai exact in luna lui August.

Daca da da un seman de viata sau eventual intra pe Forumul regionale Constanta si litoral unde am deschis un topic care se numeste Intilnire in Europa.

 

 

Numai bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu eram innebunit de V-MAX, dar am descoperit X4!!!

 

Incearca-l! N-o sa regreti o secunda !

 

... Sa ai parte de el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu eram innebunit de V-MAX, dar am descoperit X4!!!

 

Incearca-l! N-o sa regreti o secunda !

 

... Sa ai parte de el!

 

 

Mersi mult!

Nu te contrazic in privinta Hondei X4-nu m-am tras cu ea.

Te-ai dat cu V-max?

Este totusi o LEGENDA si inca ceva, e un motor fara varsta.

:drums:

 

Salut Omule ,misto motoru.

Ai ceva planuri Vara asta sa esi la plimbare prin Europa? mai exact in luna lui August.

Daca da da un seman de viata sau eventual intra pe Forumul regionale Constanta si litoral unde am deschis un topic care se numeste Intilnire in Europa.

Numai bine

 

Sorin xx

 

 

Salutare Sorine,chiar vorb cu un prieten ,poate ajungem in Cehia-BRNO-etapa motoGP.

Sa fim sanatosi si vb atunci.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...